Грам след грам, килограм след килограм отлетяха с Дюкан - 83 тема

  • 41 346
  • 855
# 615
Eхо-   Варна  - Hug Hug Hug
мноого сте готини мацки с удоволствие ви изгледахме снимките  newsm74 lalalala bg bg bg
Виж целия пост
# 616
Леле,Варненки,онемях smile3505Направо сте супер от хубави по-хубави, чаровни,весели.Като гледам добър купон сте си спретнали. smile3503 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 617
Ххихихихи, това с касовата бележка обра точките. Добре сте си похапнали . Тоз мъж Дюканец ли е?Joy Joy Joy Joy
Момичета, много сте свежарки, ама имена не видях, познах само някои от хубавиците.   bouquet
Виж целия пост
# 618
Момичетааааа, супер сте  Hug Искам да знам кой кой е  Praynig Praynig
Познавам само КатяДжин и познах Дорчестър  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Кате искам да ти кажа, че изглеждаш супеееееер, и гледам, че на теб не ти се е отразило на балкона  Laughing Mr. Green
Дорчестър, твоят вид ме смая - вече си направо кльощава момиче  Shocked Shocked Разкажи моля от колко тръгна, до колко сега  Praynig Praynig

И аз чакам с нетърпение софийската среща  Flutter Laughing
Виж целия пост
# 619
foli, името на всяка снимка е ник. Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 620
foli, името на всяка снимка е ник. Laughing  bouquet
Жива да си, младото си е младо. Joy
Сега ви разпознах всички. Много сте хубави, чаровни, усмихнати, абе истински Дюканки.
Виж целия пост
# 621
Чудна среща! Hug
Радвам се много, че присъствах.
Кате, дано и другите снимки се появят  Peace
Виж целия пост
# 622
Ето снимка и от Троян, много се радвам за срещата

Вещи  Embarassed Heart Eyes
Варненки супер изглеждате/изглеждаме.  Mr. Green
Виж целия пост
# 623
Здравейте и от мен момичета!Днес правя 1 месец с режима на Дюкан!Равносметката е 5 кг по- малко и доста сантиметри смъкнати от всички проблемни области!Също така нарастнало самочувствие  и самоуважение!Искам най - искрено да ви благодаря ,че ви има и,че  ви открих...   bouquet Без вас нямаше да се справя и да имам желание да продължа... smile3525 newsm51  mrstraetz
Виж целия пост
# 624
foli, името на всяка снимка е ник. Laughing  bouquet
Жива да си, младото си е младо. Joy
Сега ви разпознах всички. Много сте хубави, чаровни, усмихнати, абе истински Дюканки.
Къде го гледате това име - ник, че не виждам  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 625
Дамаянти, гледай горе вляво на снимката. Wink
Креми, мерси за снимката, чаровници сте. Hug
Жозефинс, честито Hug
Виж целия пост
# 626
Хоп -още две  
                    сладурани от Троян 1dating

Виж целия пост
# 627
Креми,Бубема вие сте се загубили.Браво ,хубавици! smile3501 smile3501 smile3501 smile3525
Бре, и русенки голям купон спретнаха -още ги няма newsm78
Виж целия пост
# 628
Ей, здравейте момичета!
Набързо да драсна няколко реда, че отдавна не съм се отчитала.
Днес правя 2 месеца и резултата е страхотен - 11 кг.
Чувствам се страхотно!  bouquet
Виж целия пост
# 629
Честито Криси много добър резултат Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия