Грам след грам, килограм след килограм отлетяха с Дюкан - 83 тема

  • 41 346
  • 855
# 540
здравейте!най-накрая и аз сколасах да седна.3ти ден ми е на пз и с гордост мога да кажа че нищо не съм качила.от утре пак п.и ще видим ефекта на 4/3.виждам че днес сте в отлично настроение с малки изкл.татянка не се отчайвай!както виждаш и при мен ефекта е пачти никакъв но аз си му се радвам и се надявам да продължавам да свалям.не знам ти колко си висока но на мен-175 твоите кг ще са ми перфектни.може пък да си достигнала физиологичните си кг.и не се тормози!забелязах че колкото повече го мислиш толкова повече зацикляш.       суперслави    все едно аз съм ти писала излиянието!само че аз като забременях преди 9 г бях 55кг.блазе ни за ръста и бюста bombs но пък и трябва да свалим много за да ни проличи!аз също надебелях след медикаменти преди 3 г.та започвай!да си знаеш че трябва много воля и търпение.а с моите бавни темпове на сваляне ако не бях намерила форума сигурно вече щях да съм се наяла.успех!!! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Виж целия пост
# 541
Здравейте и от мен.
amsimom   Hug
Честито на всички с минусчета- mecheto,карамел,коТето,Дамаянти,NastyWitch.Все така да ни радват кантарчетата всички Дюканки.
Дамаянти,честит ти рожденник,да ти е жив и здрав и много радости да ви носи (макар че в тая възраст е по-трудно) Hug
NastyWitch Много си красива,запомних те преди месеци още когато ти видях снимка в продавалника. Flutter
Значи аз утре свършвам ударната фаза и минавам към втора.Не знам обаче на каква схема да се спра,моля някой да ми препоръча,5/5 ли?
Виж целия пост
# 542
Здравейте, момичета!
Вече съм в Шумен и релаксирам, че 1000 км за 2 дена ми дойдоха в повече. Сложих 1 снимка от партито, но установих че на нито една не съм сама. Получих подаръци и много комплименти, чувствах се прекрасно в новата си фигура. Дори някои ми казаха, че не ми трябва повече слабеене, което от устата на жена звучи станно.Днес съм в МЦ 1 -ви ден и съм адски подута и +1 кг, но ще спадне.
За Шуменската среща ще се разберем, има неща които ме притесняват-но ще ви кажа на личните е-мейли.
Видях много страхотни снимки, момичета-прекрасни сте!
Виж целия пост
# 543
дамянти там горе на диванчето ти ли си?щото детето на теб ми прилича.гледам че и вие сте привърженици на рожден ден в къщи.и мен това ме чака тази седмица.големият на 5 .03. става на 9.пък тиин възрастта имам чувството че сме я почнали.! да ти е жив и здрав и безпроблемен!  bouquet
Виж целия пост
# 544
Здравейте на всички! Hug
Честита Баба марта на патерици Hug HugВсички да сте здрави,румени и засмени.
Съжелявам,че чак сега ви поздравявам за празника,но аз го посрещнах с адски вирус. TiredНа легло,страшни болки в очите,стомаха не ми дава мира,гади ми се......да не ви разправям,че не е приятно.Малко ми просветна и понеже много ми липсвате реших да седна поне да ви поздравя за празника.Не съм чела нищо назад и не знам кога ще мога.Що се отнася до храненето помъчих се да е режимно,но върнах всичко Sick :ooooh:2 дена го карам на препечен хляб със сол-ще го пиша гала вечеря,какво да се прави.
Честито на всички с поводи!
Обичам ви и прегръдки за всички Hug Hug
Виж целия пост
# 545
Благодаря на всички за отзивчивостта Simple Smile
Piglet__ вода пиа повече от 2 л на ден.
Фоли   колкото до колелото, то е по скоро разходка от колкото тренировка, не е силово изобщо, натоватването е като да ходиш 30 мин пеша си милсля аз, но това с рулцата от раци ми е убягнало, ползвах го като основно ядене но грамайа беше 200/300 гр и си мислех че стига. А пуешката шунка ми е около 300 гр на ядене ако е само шунка, такава опаковка си купувам и остава малко за другия ден обикновенно.
monnnn 164 съм.
Не съм се отчаяла момичета, само исках да отбележа застоя от 20 дни на едни килограми.
Е настоението ми не е от най добрите, но си сложете ръка на сърцето и си отговорете на себе си как ще се чуствате ако кантара не мърда 20 дни Grinning
Благодаря още веднаж че сте толкоз отзивчиви всички и че ви има! Hug Hug
Иначе мойта диета да е в историята вече...
Виж целия пост
# 546
Татянка,ограничи млечните в протеиновите дни.Наблегни повече на чистото месце и ще има ефект. Peace
Монннн,ти знаеш ,че при всеки е различно.
Момичета,моето мнение е ,че в П дни не трябва да се яде повече от 1/2купичка мляко/това е мое мнение в никакъв случай не се съобразявайте с него/ PeaceМного по-голям е ефетът ,ако се наблегне на месцето.С риск да се повторя -аз в тези дни ядех пържола,даже на закуска.Мляко само с триците.Ядех месо/пилешко,телешко/и понякога риба.Мисля,че е доста еднообразно и нездравословно,но аз сама си го избрах.Така че направете си режима ,според организма. Peace
Успех на всички! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 547
Добър ден и Честита Баба Марта и от мен.
Да ви се похваля, че след като бях много несериозна и сама си развалих постигнатото с Дюки. Тази седмица премахнах 2кг от пораженията Simple Smile Опитах се през седмицата да чета темичката, но явно работата ми пречи на режима и трябва да я сменя  Joy
Успях да видя, че Кри леко е  #2gunfire по мен и може би затова съм сериозна, благодаря Кри   bouquet
Кантарчето ми е приятел днес и ме включи в групата на 6-тичките Simple Smile
Сега ще се опитам да наваксам с 82 тема.

Лек ден за сега на всички Hug
Виж целия пост
# 548
Благодаря ти перла, това с млечните ще го пробвам от утре, почвам 4 дни П и ще огранича млечните го минимум да видим
Виж целия пост
# 549
Здравейте, момичета
През последните няколко дни какво стана не знам, но за 3-4 дни смъкнах повече от 1 кг (след едно доста дълго задържане). Това потвърждава твърдението на човека Дюкан, че режимът действа стъпаловидно.
От 20.12.2007 до сега съм смъкнала 12.700 кг
Моля Вещи да промени теглото ми на 74, макар, че съм под тези килца, но не съм стигнала още 73.
Май сме задръстили пощата на Вещи с лични (ами то като гледам колко народ сме накацали в таблицата....)
Пожелавам ви хубав слънчев ден, а аз се връщам да чета пропуснатото.
Виж целия пост
# 550
Здравейте, милички  Hug
Влизам набързо и отивам да се приготвям за срещичка.
Настиии, чудно слънчево момиче  Heart Eyes
Гудии bouquet
Съни, весела среща и на Вас  Hug
Перличка, как ми се хапва и на мен малко бобец  Heart Eyes
Елена, ще се видим ли днес ?  Praynig
Гушки на всички  Hug
Виж целия пост
# 551
Добро утро и от мен  afwitch
Креми , не мисля ,че си права, напротив, но всеки има право на мнение. Това че съм си сменила аватара не означава, че съм си променила нито мисленето, нито писането. Явно човек няма право да си сложи нещо ново без да го обвинят в някаква промяна. Друг е въпросът, че когато кажеш  нещо на някой той се прави , че не те е прочел. И май това напоследък се случва честичко. Писах на едно от момичетата веднъж, писах втори път, докато другите го потупваха по рамото, момичето дори беше онлайн, след това изчезна и после ... Ами просто все едно съм писала на вятъра. И това не е единичен случай. Излиза че понякога става "кучетата си лаят, кервана си върви..."
Брюксел, от доста време не се беше появявала. Дано този път пребиваването ти при нас е успешно   bouquet
Бачи, Кати, какви са тия редакции???  newsm66 Ние, като ставаме по-късно да не разбираме за какво е ставало дума , а???  Tired
Гъбке, просто си пишеш лекарството, оздравяваш и си ядеш по режима. Това е  Peace
Амси, колата е позволена в неограничено количество  Peace
Карамел  welcome
Суперслави, историята ти е история на доста от момичетата тук, включително и на мен Simple Smile Дори и да не пребориш цели 20 килограма до тогава ще изглеждаш достатъчно добре, за да се появиш на срещата (за разлика от мен, която не бях открила Дюкан и не отидох  Embarassed )
Кукумявка, не ти разбирам въпроса - трета фаза не зависи от начина на хранене при втора, а от количеството на свалените килограми  Thinking
Дамянти, да ти е жив и здрав рожденика и да не те ядосва!  newsm51
Насти, държиш ли се с нас - връщане назад няма.  Naughty
Пиглет, и аз съм кандидатка за групата на морящите цветя  Embarassed
Славче, Дюкан препоръчва 5/5. Има и други варианти, но тази се води най-...
Рокси, дано оздравяваш бързичко  Peace
Татянка и останалите, които задържат. Няма да казвам пак колко време съм задържала, защото на мен ми омръзна да го пиша, а на вас още повече да го четете. Само вижте лентичката ми - отслабнала съм само 20 килограма за една година, това означава по-малко от 2 кила на месец. Но никога не съм се отчайвала, нито съм се оплаквала, че не отслабвам ( за последното можете да погледнете всички 75 теми, в които съм писала до сега). Просто изчаквам и бавно , но сигурно намалението идва.
Пепи, ако си търсиш оправдание винаги ще го намериш, сега работата, утре нещо друго - винаги се намира. Така че си сядай сериозно на д-то, да не го сполети нещо друго  
                                    

Мими  Hug Перле  Hug Гуди  Hug Ривела  Hug Фоли  Hug Джуфка  Hug Съни  Hug Деница  Hug
Виж целия пост
# 552
Здравейте и от мен!
Днес съм самичка с бебо, което си е направо спокойствие. Каката при баба си, мъж на работа - кеф отвсякъде. Спокойничко си следя форума и се радвам на вашите минусчета.  Hug Hug Hug
Аз днес съм в застой, но е нормално след няколко дни с минус.
Видях снимките на Насти - много си хубава и преди и сега. Смело напред с отслабването до килограмите, в които се чувстваш най-добре. newsm51
Перличке - аз нали съм заплес и не успях да видя новите дънки, ще чакам по-ясните снимки. smile3525
Добре дошли на Суперслави,  Блубери, Карамел   newsm10- накой беше писал "Не става само с ядене, трябва и Дюкан" , а аз ще добавя "и подкрепата на Дюканки-сладуранки"  newsm51 smile3525 newsm51
Пиглет - наистина разкошни зюмбюли. Признавам си, че ми идеше да се отъркалям сред тази красота  newsm51. И аз се включвам към пишман градинарките. Само 2 бенджамина успявам да крепя още, но след тази зима и те поокапаха.
Бързо оздравяване на болничките  Heart Eyes
На всички от балкончето големи  Hug
Вещи - писането ти не е на вятъра, пишеш на едни, които не слушат, но го четат и други, които ще си извадят поука. Гуш от мен newsm51
Бързам да публикувам, че компа нещо се скапва.
Виж целия пост
# 553
Вещи,благодаря за пореден път за съвета.5/5 ще си карам.  bouquet
Виж целия пост
# 554
Вещи, питането ми е за начина на хранене в трета - при положение, че се прави 2/0, трета фаза изглежда по-ограничаваща в позволените храни от втора. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия