....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 5

  • 16 464
  • 319
# 240
оооо моите родители го раздават отворковци Mr. Green
Ама то неможе да е по друг начин защото аз имам 2, брат ми и той 2, гаджето му и тя се изпошари, а пък Гого още от сега е дал заявка Crazy
Виж целия пост
# 241
Имам въпрос:  Някой правил ли си е татуировка върху белег от операция?  Ще ми се да скрия един.
Виж целия пост
# 242
Имам въпрос:  Някой правил ли си е татуировка върху белег от операция?  Ще ми се да скрия един.
В този ред на мисли... а върху стрии?

Виж целия пост
# 243
Част от феите, които имам ниско долу на кръста припокриват някоя и друга стрия.
Виж целия пост
# 244
Част от феите, които имам ниско долу на кръста припокриват някоя и друга стрия.
значи аз ще си нашаря бутовете Joy
Виж целия пост
# 245
Баща ми в неделя си започна къс ръкав-много се кефа,ако можеше и майката да убедя да си направи.....
Виж целия пост
# 246
Емили, ихаааааааа! Супер!


Ла Бомба,  феите не ги скриват съвсем, но поне отвличат вниманието Wink
Виж целия пост
# 247
и на мен корема ми на нищо не заприлича от стрии след бременността  и сега ще трябва и него да го омазвам ,защото просто не виждам друг начин да се съблека по бански  Embarassed
Виж целия пост
# 248
Добре де, след като няколко пъти питах и все пак разбрах, че две форумки ще ходят да се татуират в събота, значи аз няма да се внедря тази седмица (не съм се записала щото). Ще си одя сама  Confused
Виж целия пост
# 249
Добре де, след като няколко пъти питах и все пак разбрах, че две форумки ще ходят да се татуират в събота, значи аз няма да се внедря тази седмица (не съм се записала щото). Ще си одя сама  Confused

Е, ако не ти е много зор, ела с мен, Мечо и Нуки април месец Hug
Виж целия пост
# 250
Идвам с вас макар, че едвам изтрайвам  Laughing pletka
Виж целия пост
# 251
Добре де, след като няколко пъти питах и все пак разбрах, че две форумки ще ходят да се татуират в събота, значи аз няма да се внедря тази седмица (не съм се записала щото). Ще си одя сама  Confused
Всъщност ходенето в събота се отложи за следващата- на 22ри,
щото Емо не е имал свободни часове за тая Wink
Виж целия пост
# 252
Shusha, пеперудата е жестока  Heart Eyes Направо е супер, но не знам как ще стои на глезен, струва ми се малко обемиста newsm78
Еми, сега остава и една малка татуировка на Аля  Wink  Laughing
За белег - и аз се чудех, понеже съм със секцио и си имам белег, та ако реша да си правя там, дали ще стане, защото е малко релефен
newsm78
Виж целия пост
# 253
Stra4i-няма проблеми за белега даже дефекта може да се използва като ефект ,но трябва да е минало поне една година....ама като се замисля то скоро става толкова време тъй или иначе  Laughing
Виж целия пост
# 254
Ей хора, стискайте палци! Днес е денят за моя татос на прасеца .После ще показвам снимки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия