....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 5

  • 16 464
  • 319
# 270
Кога ще видим произведението на Даката? Crossing Arms Whistling
Виж целия пост
# 271
гледайте моето-и то е на Даката hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 272
гледайте моето-и то е на Даката hahaha hahaha hahaha
Твойто ми харесва,
заради това искам да видя още на този Даката Crazy Peace
Виж целия пост
# 273
Я кажете, моля, кое е по-добре да ми изрисуват - преплетените зодиакални знаци или ученическата мечта: http://www.osha.gov/needlesticks/biohazard-sample2.jpg  newsm78
Виж целия пост
# 274
Я кажете, моля, кое е по-добре да ми изрисуват - преплетените зодиакални знаци или ученическата мечта: http://www.osha.gov/needlesticks/biohazard-sample2.jpg  newsm78
Знаците! Peace
...въпреки, че не мога да си ги представя как ще изглеждат... Thinking
Виж целия пост
# 275
Аз па искам ТОВА и ТОВА преплетени да ми избродират, ама все още се чудя дали да е отзад на гъзния кокал или на друго място? Май ще си остане на кокаля, не искам да е много на видно място, все пак съм детска учителка Mr. Green

Рускова, е тия двете, вълните на Водолея минават ниско долу в рогите на овена, баси обяснението, разбра ли нещо ooooh!
Виж целия пост
# 276
Аз па искам ТОВА и ТОВА преплетени да ми избродират, ама все още се чудя дали да е отзад на гъзния кокал или на друго място? Май ще си остане на кокаля, не искам да е много на видно място, все пак съм детска учителка Mr. Green

Рускова, е тия двете, вълните на Водолея минават ниско долу в рогите на овена, баси обяснението, разбра ли нещо ooooh!
Ноу яснУ Whistling....аз да не съм неква руса? А? Crossing Arms Crazy
Виж целия пост
# 277
Ноу яснУ Whistling....аз да не съм неква руса? А? Crossing Arms Crazy

Е кат си ги представи, по-добре ще стоят те, викаш, а не онова силнотоксичното Mr. Green
Виж целия пост
# 278
Ноу яснУ Whistling....аз да не съм неква руса? А? Crossing Arms Crazy

Е кат си ги представи, по-добре ще стоят те, викаш, а не онова силнотоксичното Mr. Green
А! Баш така викам. Да! bowuu
Виж целия пост
# 279
Я кажете, моля, кое е по-добре да ми изрисуват - преплетените зодиакални знаци или ученическата мечта: http://www.osha.gov/needlesticks/biohazard-sample2.jpg  newsm78

Аре моля без глюпости-  естествено, че знаците Naughty
И без тва тату се вижда от далеч, че си токсична Mr. Green
Виж целия пост
# 280
Колко време след татуиране може да се ходи на солариум? newsm78Вчера си направих мойта последна засега татуировка Crazyи се чудя колко време да я пазя?Емо ми каза 2 месеца #Crazyама ми се струва много,а ако и сложа лепенка ще се изпеча цялата на лепенки,без това имам и два пресни белега от циците-и на тях им слагам лепенки,и ако сложа лепенка и на врата и на кръста ooooh!а не ми се седи бяла Crossing Arms
Виж целия пост
# 281
ами виж сега както слънцето така и солариума никога не са полезни за татуса тъй като избледнява,но мисля че 1 месец е достатъчно и после може да я мажеш с висок фактор....поне от слънце така се пази....
Виж целия пост
# 282
Абе най-добре сама си реши, ти ще си я носиш цял живот  Laughing Аз пък съм за това :



Бях си го набелязала даже
Виж целия пост
# 283
яко е особено и ако слушаш BIOHAZARD
Виж целия пост
# 284
ами виж сега както слънцето така и солариума никога не са полезни за татуса тъй като избледнява,но мисля че 1 месец е достатъчно и после може да я мажеш с висок фактор....поне от слънце така се пази....

абсолютно Peace
А и все пак не може и това до края и душата у Рая,а би било хубаво Thinking Crazy Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия