Голямата тема за малките масла

  • 125 915
  • 684
# 195
Мерси, ама не разбрах каккъв е тоя стимулант  Embarassed
дай инфо моля те
стимуланта за коса е от  маслата на Икаров  Laughing
Виж целия пост
# 196
Мерси, ама не разбрах каккъв е тоя стимулант  Embarassed
дай инфо моля те
стимуланта за коса е от  маслата на Икаров  Laughing
За всякакъв вид коса, укрепващо и стимулиращо действие. Част от  ефирните масла попадат в кръвоносната система през кожата на главата, а друга - при вдишване на аромата. Така стимуланта за коса оказва общо тонизиращо и ободряващо въздействие на целия организъм.
http://ehealthbeauty.com/index.php?main_page=product_info&products_id=29
http://www.framar.bg/product_review.php?id=18002991&from=0&a … 7%C0+%CA%CE%D1%C0
Виж целия пост
# 197
казвала съм и преди--стимуланта за коса  е разкошен Peace
понякога ,като имам време съм го държала на косата си над 5 часа
ефекта е супер Peace
а пшеничния зародиш  ,намалява цъфтежа на косата--него (малко количество)добавям в маска домашно направена-от хума жълтък и тн
Виж целия пост
# 198
А някой ще каже ли от тези масла на Етерика кое мирише най-приятно? Съмнявам се, че ще ми разрешат да ги отворя и помириша в аптеката, та затова ви питам.
Виж целия пост
# 199
А някой ще каже ли от тези масла на Етерика кое мирише най-приятно?
Мен ме интересува и колко по-скъпи са от маслата на Икаров?
Виж целия пост
# 200
Оооо сериозно ли маслото от пшеничен зародиш маналява цъфтежа.
Още утре ще си сложа от него.
За момента го използвам за масаж на кожата ми против стрии.
Като го свърша започвам маслото против стрии на Икаров.
Виж целия пост
# 201
така пише в листовката
мойта приятелка вече го изпробва -едно шише вече използва
тя, го слага в маската за коса която си прави-,според нея й е изчезнал цъфтежа

аз го ползвам от от 2-3 седчици за косата -по същия начин,слагам малко количество в маската

има ефект ,според мен
не е като съвсем да е изчезнал ,но значително е понамалял
,
Виж целия пост
# 202
и аз го слагам в маската, но съм по доволна когато слагам на връхчетата бадемово масло, а не масло от пшеничен зародиш  Laughing
Виж целия пост
# 203
А някой ще каже ли от тези масла на Етерика кое мирише най-приятно?
Мен ме интересува и колко по-скъпи са от маслата на Икаров?
не знам колко са на  и каров, но хвойната на етерика е 5.6
бял бор 3лв, а лимона май 3-4лв, другите са ок 5лв
миришат  1 към 1, аз слагам в аромолампа 4-5 к и вода, мирише много хубаво, особено лимона
Виж целия пост
# 204
стимуланта е около 4 лв
бадемовото е 2лв
пшеничното е по- скъпо ,но не е повече от 3 лв

такива са горе-долу цените на Икаров
Виж целия пост
# 205
Да кажа и аз какво ползвам от маслата на Икаров:

за коса - стимуланта и бадемово, редувам ги
за лице и околоочен контур - пшеничен зародиш
за шия, деколте и ръце - карите

Със суха, зряла кожа съм и определено има ефект  Peace
Виж целия пост
# 206
Аз потвърждавам след няколко дни употреба, че бадемовото масло е много добро и за околоочната зона. Там ми е много суха кожата попринцип, сега я пипнах и е станала много мека и най-важното - добре хидратирана (усеща се съвсеем леко мазнеене). Много съм доволна Peace
Виж целия пост
# 207
това масло от карите е ужасно твърдо, така ли трябва да е newsm78
Виж целия пост
# 208
А някой ще каже ли от тези масла на Етерика кое мирише най-приятно?
Мен ме интересува и колко по-скъпи са от маслата на Икаров?
не знам колко са на  и каров, но хвойната на етерика е 5.6
бял бор 3лв, а лимона май 3-4лв, другите са ок 5лв
миришат  1 към 1, аз слагам в аромолампа 4-5 к и вода, мирише много хубаво, особено лимона
Благодаря ти. Ще пробвам.
Виж целия пост
# 209
кожата на бузите ми е станала много суха,бели се ,и с крем не се оправя,бихте ли ми препоръ4али някакво много овлажняващо масло ?мислих за бадеможо,но знам ,4е то стимулира растежа на космите  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия