За Изопринозин-а

  • 480 186
  • 441
# 195
Г-н Вълев,
вредата от витамините може ли да се сравнява с тази от противовирусно лекарство, приемано безконтролно и по желание за засилване на имунитета?
Виж целия пост
# 196
Aбе хора, това да не да ви витамини,че така си ги пиете по желание>!>!>!

Че то го пием и го даваме на децата си , след като ни е изписано от лекар.
Виж целия пост
# 197
Aбе хора, това да не да ви витамини,че така си ги пиете по желание>!>!>!

Че то го пием и го даваме на децата си , след като ни е изписано от лекар.

Вие да, но не и всички останали. Хайде да не се дрънкаме повече  Peace
Виж целия пост
# 198

Здравейте!

Така, както сте го написали, излиза, че СПИН е по-лошо от шарка, само защото все още не сме му измислили лечение. Знаете ли, че едно време хората са измирали от шарка? Включително кралете на Франция, дето са имали пари да си позволят всеки лекар по света...


Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев
хайде да не пишем глупости. едно време продължителността на живота е била два-три пъти по-ниска от сегашната. това какво общо има?
естествено, че СПИН е по-лошо от шарка. или бъркам?
освен това, ако трябва а сме честни повечето проучвания отхвърлят ролята на изопринозин при спин.
все пак всичко, което променя имунитета трябва да се назначава и контролира от лекар. защото равновесието е сложна работа. а отговорността за последствията - голяма. извинете ме, магистър-фармацевт вълев! но всички глупости, които се предлагат в аптеките никак не са безопасни. независимо от логото "добавка" и още по-лошо стимулант.
а ако стимулираме имунитета и се отключи автоимунна болест?
Виж целия пост
# 199
И на мен ми изписаха изопринозин като единствен вариант за справяне с ЧПВ (високорисков тип)- дозата е страшна3 месеца всеки ден по 6 таблетки, 3 пъти х 2. Ще докладвам за нежелани реакции, защото по-принцип съм си ОК.
Виж целия пост
# 200
  Това  пиене на Изопринозин  3 по 2 табл. - всеки ден без никаква почивка ли     3 м. -   нон стоп ???  #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 201
Да и аз това попитах, но е така. Четох в нета- не съм изолиран случай. След това ще почивам 3 месеца и пак, но не знам каква ще е дозата( защото ЧПВ-то ми е тип 56), а биопсията от шийката на матката цин ІІ, та за това ....
Виж целия пост
# 202
     При  Цин ІІ ст. - не ти ли предлагат лазер или конизация - само с Изопринозин няма да  изчезне  ЦИН ІІ ????   Ако  желаеш заповядай в тази тема , тук ще намериш много  информация и съвети !  Peace

   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=478992.0
Виж целия пост
# 203
Раничката ми бе изгорена(ДТК), цитонамазката ми бе ПАП ІІ и затова "минах" само с това, въпреки, че като отида на преглед в края на април, може да се наложи и абразио на церкв. канал, защото лекаря имаше съмнения, че дисплазията е навлязла там, но реши да се довери на цитонамазката и тогава ще реши, той не желае да реже, а опитва всичко друго "щадящо". 
Виж целия пост
# 204

Здравейте!

Така, както сте го написали, излиза, че СПИН е по-лошо от шарка, само защото все още не сме му измислили лечение. Знаете ли, че едно време хората са измирали от шарка? Включително кралете на Франция, дето са имали пари да си позволят всеки лекар по света...


Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев
хайде да не пишем глупости. едно време продължителността на живота е била два-три пъти по-ниска от сегашната. това какво общо има?
естествено, че СПИН е по-лошо от шарка. или бъркам?
освен това, ако трябва а сме честни повечето проучвания отхвърлят ролята на изопринозин при спин.
все пак всичко, което променя имунитета трябва да се назначава и контролира от лекар. защото равновесието е сложна работа. а отговорността за последствията - голяма. извинете ме, магистър-фармацевт вълев! но всички глупости, които се предлагат в аптеките никак не са безопасни. независимо от логото "добавка" и още по-лошо стимулант.
а ако стимулираме имунитета и се отключи автоимунна болест?


Бъркате по отношение на СПИН-а и шарката- еднакво опасни са.

На коментара ви за глупостите под името "хранителни добавка" - да, изцяло съм съгласен с вас, вече съм го писал многократно защо.

Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев
Виж целия пост
# 205
Не съм изчела цялата тема назад, може и да е коментирано, но да попитам! Прочетох, че е доста ефикасен при вирусни инфекции, но дали е подходящо да се приема при бактериална, за лечението, на която има назначен антибиотик. Тоест добре ли е заедно с антибиотика да се приема изопринозин за подсилване на имунитета.
Виж целия пост
# 206
Според мен не  Peace
Виж целия пост
# 207
Не съм изчела цялата тема назад, може и да е коментирано, но да попитам! Прочетох, че е доста ефикасен при вирусни инфекции, но дали е подходящо да се приема при бактериална, за лечението, на която има назначен антибиотик. Тоест добре ли е заедно с антибиотика да се приема изопринозин за подсилване на имунитета.

Здравейте!

Въпросът Ви съдържа самия отговор - изопринозинът е противовирусен продукт. Вирусите не са бактерии. Антибиотикът е против бактерии. Антибиотикът не действа на вируси, както противовирусният препарат не действа на бактерии.

Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев
Виж целия пост
# 208
Моят син няколко пъти приема Изопринозин - при висока Т., хрема .... Не забелязах да действа. Наблягам на думата "забелязах", защото не претендирам да разбирам. Възможно е лекарството да си е свършило работата и да е предотвратило нещо по-тежко. Вярно е, ч в 2 от случаите стигнахме и до антибиотик.
При всички положения, щом го е изписал лекар, още повече този, на когото сме поверили здравето на детето си, значи просто следваме указанията или сменяме доктора. Всеки организъм е различен и това дали на някого действа или не е доста подвеждащо.
  bouquet
Виж целия пост
# 209
Съжалявам, че така нахлувам в темата, но имам въпрос към г-н Вълев. Защо "компетентните" доктори (няма да цитирам имена  Close) ми изписват антибиотик за вирусно заболяване, като не се повлиява от него. Пих Зинат 500 за настинка, ефектът е нулев. Сега заради изгаряне на раничка ще пия изопринозин - дано помогне за нещо  #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия