Мама чантата за болницата стяга, че АПРИЛчето си път проправя!

  • 13 071
  • 302
# 195
*vera, и аз съм същата с апетита, и това продължава вече 2 месеца. Дори никакви витамини не пия. Само плодове и салати ми се ядат и кисело мляко. Още в началото казах на док и той ми каза да не се притеснявам, че бебето си растяло нормално. А доколкото си спомням и твоите бебоци добре се представят с килограмите. Иначе и месце се опитвам да ям по-честичко заради хемоглобина, но само когато ми се дояжда. А за килограмите, може би затова последните 2 месеца съм качила само 1 кг., но той май повече е на бебето отколкото на мен.

То хубаво, ама трябват протеини Confused От няколко седмици въпреки всичко, краката са ми равни. Като се почне от бедрото, коляното, глезена... дали мъжът ми ще си спомня, че някога имах тънки глезени ooooh!

Още една близнашка априлска майка е родила две момиченца. Само, че май не пише в бг-мамма, та не я издирвайте Mr. Green  Наближава и нашият час Praynig
Виж целия пост
# 196
Привет и от мен!
Русенки, предлагам ви да отложим срещата за събота - така ще разполагаме с най-много време а пък и май тогава никоя от нас няма някакви ангажименти поне засега. За час и място за мен няма значение - ще се съобразя с вас. А пък и Бъни - в събота нямя да има проблем да вземем и децата нали няма да са на градина Joy
Приятен ден, момичета!   Hug

Напълно съм съгласна! Ако искате да сменим "Неделя"-та със Сладкарницата на Рига! Към 11ч? М?

Мен ме устройва напълно  Peace .Сиска_р да каже и за нея как е и сме готови със срещатата  Wink
Виж целия пост
# 197
Записах се за отворените врати в  Шейново, те не пускали татковци, защото имало жени на легло и не било удобно, разбирам ги напълно, за това мъжо ще ме чака вънка, то цялото мероприятеие траело 30мин.
И аз мисля да се запиша. В четвъртък ли беше?

Още една близнашка априлска майка е родила две момиченца. Само, че май не пише в бг-мамма, та не я издирвайте Mr. Green  Наближава и нашият час Praynig
Вера, стига си ни държала в неведение ами казвай! Mr. Green
Виж целия пост
# 198
cenitelkata, Aquariel, sisee благодаря за отговорите

*vera сега като се замисля, много ми се губи kit_kat ? Ти имаш ли някакво инфо?
Виж целия пост
# 199
vercho да в четвъртък от 14:00, казаха да чакаме на Рецепцията Simple Smile
Момичета имам малко странен въпрос, за тези които са с парно, как почиствате между парното и с какво, мислих мислих и с нищо не мога да бръкна между двете ребра, а не съм го чистила откакто сме се нанесли и мноооого ме дразни това място.
Виж целия пост
# 200
kit_kat пише повече в Зачатие.
Другото момиче, просто не пише в бг-мамма и няма как да ви обясня. Почти по едно и също време си правихме ин витро процедурата.  Девойчиците са по 2200 гр. Много им се радвам Heart Eyes и същевременно много се вълнувам.  Знам колко трудности са имали и колко тежко им е било на майката и таткото и сега такава радост! Лятото, когато правих процедура беше много успешно и повечето забременяхме с близнаци.
Сега следва дъжд от бебенцаааааааааааааааа newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 201
Момичета имам малко странен въпрос, за тези които са с парно, как почиствате между парното и с какво, мислих мислих и с нищо не мога да бръкна между двете ребра, а не съм го чистила откакто сме се нанесли и мноооого ме дразни това място.


Много е досадно наистина, първо го мъча с най-малката приставка на прахосмукачката доколкото може и после с мокър парцал ребрата едно по едно Tired Но сега с този корем може и да пропусна тази част Whistling
Виж целия пост
# 202
Привет и от мен!
Русенки, предлагам ви да отложим срещата за събота - така ще разполагаме с най-много време а пък и май тогава никоя от нас няма някакви ангажименти поне засега. За час и място за мен няма значение - ще се съобразя с вас. А пък и Бъни - в събота нямя да има проблем да вземем и децата нали няма да са на градина Joy
Приятен ден, момичета!   Hug

Напълно съм съгласна! Ако искате да сменим "Неделя"-та със Сладкарницата на Рига! Към 11ч? М?
   Аз съм за събота сладкарницата на Рига във 11 часа,а  и там има страхотен орехов пай Hug  261uu
Виж целия пост
# 203
ЛУРДЕС аз си мислех да бръкна с някаква четка помежду им, ама ще видим как ? newsm78
Сега реших да мина пода с Доместос и вода в кухнята и в коридора, и отивам да си пълня кофата с вода и изведнъж чучурчето на крана полетя нагоре и всичко стана във вода включително и аз, след това изтървах кофата върху себе си и станах цялата в доместос и вода и накрая вече като изстисках четката и тя се счупи! Сега си взех един душ и днес се отказвам да чистя! Това не е нормално ще взема да се утрепя или удавя?! #2gunfire
Виж целия пост
# 204
Здравейте, момичета!
Снощи пак не можах да спя - цяла вечер ме мъчиха киселини. Беше ужасно, този път нищо не ми помогна - пробвах абсолютно всичко. Днес съм като пребита и нямам сили за нищо - просто си стоя на стола пред компа и си почивам.
Честито на мама Ана Каренина, да и е жив и здрав малкия Борис!
Иначе през почивните дни не се спряхме с мъжа ми - на осми бяхме на ресторант, в неделя ходихме на тукашния карнавал, а вчера в Кипър беше празник - Катара Девтера - ходихме на пикник в планината (тук времето е като късна пролет в бг). От днес вече много ще си почивам, че не ми се бърза с раждането Simple Smile
Всяка вечер следим Мюзик Айдъл - имаме там един участник айтозлия (аз съм от Айтос) - Иван, малко прекалява с лиготиите понякога, но нали е градски, много му се радвам Simple Smile

Поздрави на всички и се пазете!  Hug
Виж целия пост
# 205
Здравейте Hug!!!
Честито на обебилата се мама!!!
Вярно се започна newsm10!!!
Добре дошла на новата мама Hug!!!
Момичета,благодаря ви на всички за споделените мнения относно матраците Wink!Явно ще е кокос,а дунапрена с който върви легълцето незнам какво ще го правим.
Бях се ориентирала към памперси на Памперс,но виждам,че няма много добри отзиви за тях,така че ще взимам други.А козметиката смятам да е на Бюбхен.
Относно записите нищо незная,защото още не са ми правени,но в четвъртък съм при доки и се надявам да ми направи.
Весело изкарване на срещичката днес Wink!!!
Виж целия пост
# 206
Aquariel, съчувствам ти. Все се каня да ви питам дали и вие сте станали непохватни? Направо не мога да се позная. Непрекъснато изпускам разни неща, то не стига че не мога да се навеждам. Ами сега много често се налага с това изпускане. Като поза наподобявам жираф, пиещ вода Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 207
Aquariel, съчувствам ти. Все се каня да ви питам дали и вие сте станали непохватни? Направо не мога да се позная. Непрекъснато изпускам разни неща, то не стига че не мога да се навеждам. Ами сега много често се налага с това изпускане. Като поза наподобявам жираф, пиещ вода Laughing Laughing Laughing
Ужасно съм непохватна на моменти. То не стига, че едва се навеждам да вдигна нещо от земята, ами и непременно го изпускам, та после се навеждам втори път! Аз си обяснявам непохватността с това, че трудно се навеждаме и съответно не хващаме добре предметите. Ама ще се оправим, важното е бебчовците да не изпускаме един ден!  Laughing
Уф, навън е едно хубаво време, пък аз си стоя в тъпата стая в работата, дето и лъч слънце не влиза! Как ми се ходи на кафе, пък мъжът ми е зает... И колата е на ремонт, че по грешка изпрахме панталона на мъжа ми барабар с дистанционното на алармата в джоба... Joy Ама не бях виновна аз, слава Богу! Мъжът ми сам беше си пъхнал дрехите в пералнята, аз само я пуснах! Иначе щях да си изям едно яко мрънкане!
Виж целия пост
# 208
asja Laughing Laughing Laughing
аз миналата година изпрах дистанционното на телевизора в спалнята. Било е смотано между чаршафите и аз набързо ги събрах, без да съм го видяла. По едно време се заслушвам, че пералнята тропа и викнах мъжо да я чуе, да не се е развалила нещо. Източихме водата и го взехме.... а то си работи, дори и сега Mr. Green
Виж целия пост
# 209
Aquariel, според мен те е хванал синдромът на гнезденето Laughing Пробвай да почистиш между ребтата с някаква четка с дълга дръжка, като за шишета. Не че много добре ще се изчисти, но по-добре от нищо Simple Smile
vera, аз също още от 7-ми месец съм зле с апетита. Месо изобщо не ми се яде и гледам да хапвам яйца, все ми се пие фреш, ядат ми се плодове и зеленчуци. На бебето милото сигурно направо до гуша му  e дошло от сирене и домати Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия