Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 078
  • 2 590
# 1 560
Здравейте!За нас най-добрия педиатър в Бс. е Борис Ангелов.Изключителен човек и много добър специалист! Hug Може да се разчита на него!Препоръчвам го!Лечението,което е назначавал на малкия винаги е било адекватно,никога не се е налагало да сменя лекарства и да експериментира!Доволни сме и от съветите,които ни е давал като цяло свързани с детето-винаги са много полезни!Тел.0888313513

 
Виж целия пост
# 1 561
Здравейте на всички! Вижте какво намерих в нета свързано с ваксинирането на децата
http://svobodenizbor.bg/bg/content/%D0%B7%D0%B0%D0%B4%D1%8A%D0%B … D0%B1%D0%BE%D1%80
Виж целия пост
# 1 562
Някой има ли впечатления от доктор Томов - общопрактикуващ лекар. Видях кабинета му на ул. Левски 36 мисля че беше. До неговата табела има и на др. Томова - стоматолог.
Виж целия пост
# 1 563
Здравейте! Спешно трябва да водя детето на УНГ.Нещо не ми се иска да е при Ламбов и Аврамов.Споменавахте по-напред за две лекарки които преглеждат, едната във Военна болница, другата на пристанището.Някой има ли скорощни впечатления от тях ,към коя да се насоча?
Виж целия пост
# 1 564
Аз от тази на пристанището не останах очарована и не ни помогна особено. Лично мнение. Ако искаш, все пак, може да опиташ. Peace
Виж целия пост
# 1 565
Благадаря Мон!По-добре да не ходя при нея тогава и без друго проблемите ни са по-сериозни.
Виж целия пост
# 1 566
Аз и двете си деца съм ги водила при д-р Иванова /в Пристанището/ и съм оставала доволна, но проблемите им не са били толкова сериозни, все пак ooooh! Една приятелка скоро води нейното на УНГ и ми каза, че е много доволна от д-р Радославова. Това и е адреса, ако те интересува:
д-р Диана Атанасова Радославова
Ушно-носно-гърлени болести

Болница: МБАЛ АД - Бургас
Отделение: УНГ
Длъжност: оториноларинголог
Град: Бургас
Адрес: бул. "Стефан Стамболов" № 73
Телефон: 056/ 81-05-74
GSM: 0887 56 76 76
E-mail: dichidoka@abv.bg

Работно време:
Понеделник - петък от 8.00 до 14.00 ч.


УИН: 0300000304
Втора месторабота - МЦ ІІ Бургас (к/с "Славейков" до 9-то ОДЗ)
Работно време: понеделник - четвъртък от 14.30 до 17.00 ч.
Виж целия пост
# 1 567
keisi-r,аз съм много доволна от д-р Ирина Герджикова-УНГ.Намира се в Медицински ЦентърI зад Старата Поща.На нас ни помогна.Надявам се да съм била полезна.
Виж целия пост
# 1 568
По напред бях написала, че съм много доволна от д-р Василева УНГ във Военна болница. След обикаляне по доктори тук и във Варна и съвети за премахване на трета сливица и слагане на макарички в ушите на сънът ми. Единствено тя беше тази, която каза че това не трябва да се прави. След това отидохме на преглед при проф. Едрев в София , който потвърди това. Почти ежеседмичните отити ги излекувахме с противоалергични капки и капки за нос. От тогава ходя само при нея както за детето, така и за мен.
Виж целия пост
# 1 569
Момичета благодаря на всички за мненията!krisi_mb имаме подобен проблем с вашия с тази разлика че ние преди около 2год . правихме такава операция на дъщеря ми ,премахване на трета сливица и поставяне на макарички.С макаричките беше 9 мес.Не ми се разказва през какво минахме през този период.За щастие тогава слухът на детето се възстанови.Сега от съвсем скоро я записах да я лекувам при класически хомеопат.При разболяване от този ужасен вирус който върлува в момента, а и вероятно от по-бавното лечение с хомеопатията, а не съм  сигурна и дали е правилно( вече не вярвам на никой)положението с ушите отново се влоши, слухът намаля.Беше ни казано от лекарите в София които правиха операцията че хремите трябва да се лекуват бързо заради риск от ново усложнение.Притеснена съм и незнам какво да предприема.Все още изчаквам защото хомеопатичката ни казва че е нормално и ще отмине,но аз се притеснявам че се влошава и че може да стигнем пак до операция.Затова съм и почти на старт да отидем на УНГ.krisi_mb ще ти пиша на лични да ми кажеш ако може при вас какъв беше точно проблема и как помогна д-р Василева.
Виж целия пост
# 1 570
Моля, ако някой има отзиви за д-р Ели Попова - педиатър - III-та поликниника нека да сподели. Обмислям да сменям личния лекар на детето...другата седмица....
Ще съм благодарна и на координати.
Виж целия пост
# 1 571
Здравейте момичета,
много ще съм багодарна ако ми помогнете със съвет или данни на лекар. Praynig
Търся свестен личен лекар за мен и за сина ми (1г и 10 мес), който да има нормално, човешко отношение и да дава направления без проблеми. Може и да не е детски лекар, а ако е - да лекува адекватно. newsm78
Моля и за координати.
Благодаря предварително.
Имате ли мнение за д-р Стаматова?
Виж целия пост
# 1 572
Препоръчвам д-р Караджова, лекарска къща "Възраждане", намира се в едноименния квартал. Един от малкото човечни и загрижени лекари, които познавам. Не ни е отказвала направление, а понякога сама ни е предлагала, а ние сме отказвали.
Това за детето.
Виж целия пост
# 1 573
Благодаря ти Лилита! Само деца ли записва?
А тел. можеш ли да ми оставиш?
Виж целия пост
# 1 574
Практикува заедно с една друга лекарка - д-р Червенкова, която преглежда възрастните. Караджова е педиатър и преглежда децата. Формалност е при коя от двете е записано детето. Моите деца май ги прехвърлиха формално към Червенкова, но си ги преглежда Караджова
Тел. на Караджова: 0887 191079
ул. Левски 103 е адресът, ако не се лъжа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия