Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 147
  • 2 590
# 1 575
Аз пък изобщо не препоръчвам Караджова и обратно на мнението на Лилита мога да кажа че изобщо не е загрижена за състоянието на малките си пациенти. Нито веднъж не се е случило да ни извика на контролен преглед, да не казвам че вече два пъти ни изписа АБ в недостатъчна доза и часови интервал, от което последния път Ивайло направи пневмония. Ще я сменям. А за родителите доктор Червенкова много трудно дава направления, иначе лекува добре, вика на контролен преглед, но и нея ще сменя заради това че  не ни е пуснала нито едно задължително изследване. А пред кабинета й винаги има мнооооого баби.  Tired
Виж целия пост
# 1 576
За Караджова не мога да говоря от личен опит,но от близки приятелки записани при нея знам,че има много пациенти и затова фиктивно записва и при другата докторка/както сподели и Лилита/. Peace
Моето дете е записано при Антоанета Апостолова в Трета поликлиника.Доколкото знам не е педиатър,но съм доволна-много търпеливо отговаря на всички въпроси,лекува адекватно и изписва антибиотици само в краен случай.Винаги е отговаряла на обажданията ми.Недостатък е,че има много пациенти и доста се чака пред кабинета й.
Виж целия пост
# 1 577
Аз пък изобщо не препоръчвам Караджова и обратно на мнението на Лилита мога да кажа че изобщо не е загрижена за състоянието на малките си пациенти. Нито веднъж не се е случило да ни извика на контролен преглед, да не казвам че вече два пъти ни изписа АБ в недостатъчна доза и часови интервал, от което последния път Ивайло направи пневмония. Ще я сменям. А за родителите доктор Червенкова много трудно дава направления, иначе лекува добре, вика на контролен преглед, но и нея ще сменя заради това че  не ни е пуснала нито едно задължително изследване. А пред кабинета й винаги има мнооооого баби.  Tired
Не казвам, че е идеална, а за контролния преглед не виждам защо е необходимо да ви вика - всеки съвестен родител си проследява детето, щом е болно и ако трябва, всеки ден може да го води за слушалка. Не трябва да си мислите, че щом сте стигнали до АБ и оттам нататък пътят е само към подобрение.
Знаеш, че много често АБ може да не подейства и за това да не е виновна дозата. Затова съм чувала, че често се налага да се сменят 1 АБ с друг, което разбира се не е желателно, но се случва.
Длъжна съм все пак да споделя, че моите деца са на хомеопатично лечение при друг лекар, но Караджова посещаваме достатъчно често за преглед и оценка на обективното състояние. От 5 години я познавам и намирам, че за джипи е просто чудесна.
Човечна и разбрана, мила и толерантна - повече засега не бих могла да искам.
Виж целия пост
# 1 578
Не е точно така, но ще разводним излишно и без това разводнената тема.  Wink
Виж целия пост
# 1 579
 Peace
Виж целия пост
# 1 580
Оф аз искам да се отърва от базхаберието на GP-то ни, за това този път твърдо съм решила че трябва да го сменя. Чух добри отзиви и за д-р Костадинова (в трета поликлиника). Знаете лу нещо за нея? newsm78
Благодаря за мнениата Peace
Виж целия пост
# 1 581
И аз търся за Красимира Костадинова .

Ако е същата лекарка ,наблюдавах един ден докато чаках и разпитах хората ,казаха ,че са доволни .На мен ми направи впечатление,че по-експедитивно влизаха и излизаха и не се събра опашка.На мен това ми е основния проблем - голямото чакане пред кабинета.
Виж целия пост
# 1 582
А аз се чудя с кой лекар да сменя д-р Костадинова!! Grinning
Виж целия пост
# 1 583
Да споделя мнение за д-р Костадинова - Трета поликлиника. При нея сме записани цялото семейство . В началото бях доволна - даваше направления. Сега отскоро пое цялата практика на друго джи пи и оттогава е някаква лудница! Трудно дава всякакви направления, пред кабинета много се чака, набързо претупва прегледите.  Освен това, д-р Костадинова е бременна, за което я приветствам, но не знам какво ще става при излизането и в болнични и майчинство!
 Съветите, които ми е давала по време на консултациие на детето са: даване на сокче от втория месец; ранно захранване; кърмене по режим - точно на три часа;ранно премахване на нощното кърмене - при положение, че се борихме за увеличение на кърмата и.т.н. и т.н. Вие си правете изводи, аз просто се съгласявах и си кърмих и захраних детето както си знам! Самите консултации също минават набързо, само теглят и мерят детето - няма време за въпроси и реална консултация!
Виж целия пост
# 1 584
Говорим за една и съща лекарка ,нали  Thinking
Аз при Джи Пи ходя само ако ми трябва направление за нещо или някакъв документ за детето  и това чакане ме побърква ,иначе съм доволна  - отсрещния кабинет ,при д-р Николова сме.От там на  педиатър  ходехме при д-р Василева ,която също има добро реноме.Трябва да ходя да видим какво ще правим с ваксината ,защото аз навремето си купих убити ваксини / благодарение на форума ,да отбележа/ ,а сега програмата е сменена и съответно реимунизациите ,обаче отлагам заради тези опашки.

За тези неща ,които си изброила - така е ,не знам кой е в час с новостите ,но добре ,че имаме достъп до информация.
Виж целия пост
# 1 585
Здравейте. Може ли някой да ми помогне. Бременна съм в петия месец и не знам как точно става избора на лекар за бебето след като се роди. Знам, че може би е рано, но искам да се огледам тук-там и да реша предварително. Въпроса ми е детето при личния лекар ли трябва да го запиша или при педиатър. Разбрах и, че лекар трябва да дойде до вкъщи след изписването от болницата. Предварително ли се уговарям с педиатър за това  newsm78 Хич не ми е ясно.
Виж целия пост
# 1 586
здравейте аз препоръчвам гинеколожката Д-р Снежина Ризова много съм доволна от нея!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 1 587
Здравейте. Може ли някой да ми помогне. Бременна съм в петия месец и не знам как точно става избора на лекар за бебето след като се роди. Знам, че може би е рано, но искам да се огледам тук-там и да реша предварително. Въпроса ми е детето при личния лекар ли трябва да го запиша или при педиатър. Разбрах и, че лекар трябва да дойде до вкъщи след изписването от болницата. Предварително ли се уговарям с педиатър за това  newsm78 Хич не ми е ясно.
Тази лична лекарка ти трябва само за имунизациите и за направления.Трябва като се роди бебето да и се обадиш да дойде у вас да го види и да го запише,това става в рамките на 1 седмица.След това като стане на 1 месец бебока го води на първата консултация и имунизация.Гледай да ти е по - наблизо педиатъра.
Виж целия пост
# 1 588
Благодаря много!  Hug
Виж целия пост
# 1 589
При нас, педиатърката, която е и лична лекарка на детето, дойде в деня на изписване в къщи да го прегледа и даде насоки, по отношение на хигиена, хранене и т.н. Следващия преглед беше след около 2 седмици, контролно се измерва теглото на бебето, от там нататък, когато детето стане на месец и после всеки месец, мерене теглене и т.н. Имунизациите мисля, че прави личната лекарка, затова, често родителите избират личната лекарка, да е и педиатър. Аз даже записах и себе си там  Wink. За мен е особено важно педиатъра да си вдига телефона в извънработно време и както е писала inka83, да е наблизо. Писала съм и преди, ще пусна линк и сега, понеже излезе новия Национален рамков договор за 2011г. изтегляш си приложение 17 и четеш, какво се полага като прегледи и изследвания. Ето линк: http://www.nhif.bg/web/guest/170 ще видиш какво ти се полага и като бременна  Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия