Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 152
  • 2 590
# 1 590
Благодаря много. А ако запиша детето при лична лекарка, която е и педиатър, но не съм доволна, какво правим?  newsm78
А ако запиша детето при личен лекар, който не е педиатър и си искам направление за такъв, при всеки детски лекар ли кога да ида?  Thinking
Виж целия пост
# 1 591
Здравейте момичета,много моля ако някои има координати(актуални)на др.Благинова да ги даде!
Някъде видях ,че заминала за германия,но не знам колко е вярно..и ако може отзиви за нея,още се колебая макар че много ми я препоръчаха.Мерси.
Виж целия пост
# 1 592
nelka_bg,
при лична лекарка, която е и педиатър, но не съм доволна, какво правим?- можеш да я смениш с нов личен лекар юни или септември.
А ако запиша детето при личен лекар, който не е педиатър и си искам направление за такъв, при всеки детски лекар ли кога да ида?-можеш да взимаш направления без проблем и да ходиш при който педиатър искаш, стига да работи със здравната каса.  Peace
Виж целия пост
# 1 593
LaDiDa личния лекар не се ли сменяше юни и декември, а не септември?
Виж целия пост
# 1 594
Извинявайте, че се намесвам,личиния лекар се сменя през юни или декември!  bouquet
Виж целия пост
# 1 595
Благодаря много за отговорите!  Grinning
Виж целия пост
# 1 596
LaDiDa личния лекар не се ли сменяше юни и декември, а не септември?
декември е да! Не знам какво съм спала като съм писала.  Tired Mr. Green
Въпреки, че аз на дъщеря ми го смених август, но имаше доста разправии и ходене по мъките. После служителка в ЗК ми сподели, че за деца принципно е разрешено по всяко време в годината, но го каза с половин уста, сиреч-не си заслужава занимавката. Най-добре юни или декември (ей, пак септември ми е на акъла да пиша беее...  Sick)
Виж целия пост
# 1 597
четох,четох но за дрКаспарян не разбрах дали работи с здравната каса и дали записва деца.Ако някой има инфо да сподели и къде преглежда?
Виж целия пост
# 1 598
adelina81 миналата година работеше с ЗК, при нея се ходеше с талон за направление"педиатър" взет от личната лекарка на детето.
Виж целия пост
# 1 599
silviayo,благодаря ти!Сега е дилемата да избера личен лекар и да взимам направление или да се спра на друг педиатър Thinking
Виж целия пост
# 1 600
adelina81 педиатрите нямат правото да водят консултации,така,че ще си ходим по дългия път (направления и т.н)Можеш да взимаш преди всяка консултация направление за педиатър отиваш преглежда детето и той издава бележка,че е здраво и може да се сложе ваксина и от там пак при личната.Изобщо си е  разкарване,но това го правиш само при предположение,че нямаш доверие на личната(аз това разкарване си го спестих поне)
Виж целия пост
# 1 601
Да ми препоръчате добър педиатър да запиша малкия. За М.рудник става въпрос. Преди знам, че до кметството бяха детските лекари, но сега как е и кой е добър не съм наясно. Ако може да ме насочите ще съм безкрайно благодарна Hug
Виж целия пост
# 1 602
Д-р Балабанова препоръчвам.Преглежда в новата кооперация на Сан Сити!
Виж целия пост
# 1 603
Здравейте, някой има ли впечатления от д-р Румен Мутафчиев - офталмолог?
Извинявам се че не е по темата. Peace
Виж целия пост
# 1 604
От кой детски лекар сте доволни- няма значение дали преглежда по здравна каса.
Но да не е личен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия