Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 098
  • 2 590
# 1 650
Някой може ли да ми препоръча в Бургас къде може да се направи на дете Тимпанометрия и аудиометрия? Гледах на няколко места в Бургас, се прави ама нещо хич не им вярвам тук на специалистите, но все пак като начало искам да ги направя в Бургас, пък после ще мисля къде да го водя.
Виж целия пост
# 1 651
madlena знам че веднъж месечно в Света София идва специалист УНГ от Варна, предполагам че там той ще може да ги направи.
Виж целия пост
# 1 652
Точно проф. Бенчев, дето идва в Св. София, диагностицира, че трябва да се направят тези изследвания, там нямат такава апаратура
Виж целия пост
# 1 653
В поликлиниката в Славейков правят аудиометрия. Отзиви не мога да дам, но видях бележка на вратата.
Виж целия пост
# 1 654
При Аврамов и Ламбов  с/у Космос правят и двете изследвания. Но на мен не ми дадоха документ за това / но и аз не поисках/ . Мисля че аудиограмата която съм правила във Варна беше по прецизна. Аврамов определено претупва нещата. В Бургас почти всеки УНГ кабинет има такава апаратура чак се учудвам че в СВ.София нямат.  Според мен където и да ги направите тези изследвания няма да е проблем защото не се изискват специални умения, дори сестрите ги правят,
само си търси лекар които да не е много зает и да ви обърне внимание.
Виж целия пост
# 1 655
Някой може ли да ми препоръча в Бургас къде може да се направи на дете Тимпанометрия и аудиометрия? Гледах на няколко места в Бургас, се прави ама нещо хич не им вярвам тук на специалистите, но все пак като начало искам да ги направя в Бургас, пък после ще мисля къде да го водя.

Тимпанометър в Бургас има единствено в МБАЛ, в отделението УНГ. Случайно видях изследване от там, и незнам какъв е реда да вредиш  Rolling Eyes
Аудиометър би трябвало да има в повечето ушни кабинети, но поне нашия лекар не препоръчва да се прави на малко дете- резултатите не са реални.

За тимпанометрия и ринография, водя малкия във ВМА София.  Peace
Виж целия пост
# 1 656
Мерси на всички за отговорите  Hug За сега съм се спряла на Св. Николай Чудотворец - бившата Военна болница, правят ги и двете изследвания.
Виж целия пост
# 1 657
Здравейте някой ако може да ми каже телефона на доктор МИХОВ от Бургас в Изгрев който е мерси предварително
Виж целия пост
# 1 658
056860164 -това е номера на който се правят записванията
Виж целия пост
# 1 659
Мерси на всички за отговорите  Hug За сега съм се спряла на Св. Николай Чудотворец - бившата Военна болница, правят ги и двете изследвания.
Само да каже, че въпреки рекламата в сайта на МЦ и отговорите на регистратурата, там НЕ правят тимпанометрия, такава има в ДКЦ-1 /Първа поликлиника/, д-р Михова, кабинет 404, отива се когато е на смяна, чакаш си реда и влизаш, с направление и т.н. струват 30 лв. двете изследвания. Лекарката ми изглежда заинтересована и отделя много време за преглед, но повече не мога да кажа за компетентността й Peace
Виж целия пост
# 1 660
Моля ви, чувала съм името на д-р Вангелова като добър специалист детски болести. Имате ли представа дали работи? Не знам нищо за нея, не съм и от Бургас. Благодаря. Моля ви, пишете ми на лични.
Виж целия пост
# 1 661
За добър УНГ- специалист- д-р Мария Желязкова от Транспортна болница, ако е още там. Ако ли не- ще дам координати. Обиколила съм почти всички специалисти в Бургас и Варна.
Виж целия пост
# 1 662
Здравейте! В крайна сметка се спрях на д-р Бербенлиева.  Grinning Интересува ме дали ще има някакъв проблем след изписването да дойде до вкъщи. Таткото ще отиде да я вземе, разбира се, но тъй като живеем извън Бургас (и все пак сме близо), не знам дали ще се съгласи. Разбира се, трябва да питам направо нея, но все пак някоя мама ако има наблюдения.... Другата седмица ще ходим сигурно да се разберем с нея, дано не се разхождаме напразно
Виж целия пост
# 1 663
Принципно е длъжна да направи това домашно посещение и то безплатно, защото й се плаща от ЗК.
Ако се направи на интересна и откаже, помисли дали да запишеш детето при нея.
Не я познавам, но това е един от първите тестове, на които можеш да я подложиш, за да разбереш дали е правилният избор.
Мисля, че вариантът да я вземете и върнете с кола е резонен, щом сте извън града.
Виж целия пост
# 1 664
Здравейте! В крайна сметка се спрях на д-р Бербенлиева.  Grinning Интересува ме дали ще има някакъв проблем след изписването да дойде до вкъщи. Таткото ще отиде да я вземе, разбира се, но тъй като живеем извън Бургас (и все пак сме близо), не знам дали ще се съгласи. Разбира се, трябва да питам направо нея, но все пак някоя мама ако има наблюдения.... Другата седмица ще ходим сигурно да се разберем с нея, дано не се разхождаме напразно

Понеже и ние сме при тази лекарка, мога да ти кажа как стоят нещата. Тъй като записваш бебчето при Др Михов, той трябва да дойде при вас на домашно посещение след като ви изпишат , но аз държах да дойде Др Бербенлиева и затова си платихме преглед 30лв. Транспорт не сме и осигурявали, тя сама дойде, но ние сме в града. Най-добре е да отидеш при нея и да и зададеш въпросите коите те вълнуват, тя ще ти отговори и така ще си изясниш всичко...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия