За сега съм се спряла на Св. Николай Чудотворец - бившата Военна болница, правят ги и двете изследвания.
За сега съм се спряла на Св. Николай Чудотворец - бившата Военна болница, правят ги и двете изследвания.
Интересува ме дали ще има някакъв проблем след изписването да дойде до вкъщи. Таткото ще отиде да я вземе, разбира се, но тъй като живеем извън Бургас (и все пак сме близо), не знам дали ще се съгласи. Разбира се, трябва да питам направо нея, но все пак някоя мама ако има наблюдения.... Другата седмица ще ходим сигурно да се разберем с нея, дано не се разхождаме напразно
Интересува ме дали ще има някакъв проблем след изписването да дойде до вкъщи. Таткото ще отиде да я вземе, разбира се, но тъй като живеем извън Бургас (и все пак сме близо), не знам дали ще се съгласи. Разбира се, трябва да питам направо нея, но все пак някоя мама ако има наблюдения.... Другата седмица ще ходим сигурно да се разберем с нея, дано не се разхождаме напразноПрепоръчани теми