,но не бях сигурна.Да, за д-р Вангелова която е педиатър говоря,не и знам първото име,но за друга не съм чувала.Вероятно за същата става въпрос.Сега се сещам и друго че при първото ни посещение направи много обстоен преглед на детето.Прегледа и всички органи,ръчички,крачета,очички,независимо че бяхме отишли за друг проблем.Направи ми впечатление защото това и досега не се е случвало при друг лекар.
или отново не сме попаднали на свястно GP
.За което съм доволна,че не се чака с болни.Предварително се уговаряте за ден и час.Аз съм от Изгрев и ми е още по удобно.Дано съм ти била полезна
Това го знам, че не може направо на педиатър. Знаех, че при тях обаче става, защото си оправят направленията с личните лекари (съптветно д-р Михов и д-р Фейзова) Ще го мъдрим пак. Пък и Изгрев ми идва доста далече, защото по принцип не живея в Бургас, а и посоката ни е съвсем друга
Тукашната лекарка не искам да я коментирам, нямам думи за нея, за чакалнята и как като идеш, трябва да я изчакаш да си удари лафчето с всеки по отделно и тогава евентуално да те лекува

Препоръчаха ми я и защото няма много хора при нея, т.е. няма да се чака много време, а и при нея май е същата работа с направленията. С докторката си ги оправят на място, аз с нищо няма да се занимавам
.За което съм доволна,че не се чака с болни.Предварително се уговаряте за ден и час.Аз съм от Изгрев и ми е още по удобно.Дано съм ти била полезна 
Най-накрая нищо няма да направя. Звънях днес на регистратурата на 3-та поликлиника, но ми се скараха, че там няма д-р Василева, а само д-р Филипова
Ужас, може и аз да не съм запомнила добре името. По-късно ще питам пак как точно се казваше лекарката и пак ще ви попитам за мнение.
Най-накрая нищо няма да направя. Звънях днес на регистратурата на 3-та поликлиника, но ми се скараха, че там няма д-р Василева, а само д-р Филипова
Ужас, може и аз да не съм запомнила добре името. По-късно ще питам пак как точно се казваше лекарката и пак ще ви попитам за мнение. 
Препоръчани теми