Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 095
  • 2 590
# 1 665
Вангелова не е ли гинеколог?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 666
mama83, благодаря за инфото.  Hug
Виж целия пост
# 1 667
Цитат
Вангелова не е ли гинеколог?  Rolling Eyes
Има и детски лекар Вангелова. Ходили сме 3-4 пъти при нея  преди поне 4 години когато детето беше  малко.Доволна бях,изписваше често л-ва които се правят в аптека..Беше на възраст ,работеше само на частно.Kабинета и се намираше на тази улица в центъра която минава зад Безистена,до Океанчето,не се сещам за името на улицата сега.Търсих и телефона дали не го пазя случайно ,но не го намерих.Не съм чувала нищо за нея отдавна обаче,незнам дали все още работи.
Виж целия пост
# 1 668
keisi-r,улицата зад Безистена е "Мара Гидик". Peace
Виж целия пост
# 1 669
За д-р Мария Вангелова ли говорим, педиатър? Ако е тя, четох, че била извън България, да гледа внучето си.
Виж целия пост
# 1 670
Да deizi точно  ''Мара Гидик'' и беше името  Peace,но не бях сигурна.Да, за д-р Вангелова която е педиатър говоря,не и знам първото  име,но за друга не съм чувала.Вероятно за същата става въпрос.Сега се сещам и друго че при първото ни посещение направи много обстоен преглед на детето.Прегледа и всички органи,ръчички,крачета,очички,независимо че бяхме отишли за друг проблем.Направи ми впечатление защото това и досега не се е случвало при друг лекар.
Виж целия пост
# 1 671
Някои може ли да сподели дали изследванията за яслите са платени. днес GP-to ми даде направление само за паразити, а другите се поемали от нас (родителите);
Че за това реших да попитам във форума дали наистина е така??? newsm78 или отново не сме попаднали на свястно GP
Виж целия пост
# 1 672
Днес бях при д-р Бербенлиева, т.е. опитах се да ида, но се е преместила. Сега е в Life Hospital. Май ще запиша детето при нашата лична и ще си взимам направления. Няма как мога да пропусна дългата процедура  ooooh!
Виж целия пост
# 1 673
nelka_bg аз да те орентирам мила.Ние също мислехме,че може на педиатър направо да е личен на малката,но не стана.Бях решила като теб при Бербенлиева,но ми препоръчаха Стоичкова.Но ти не се записваш при тях ами те работят с  определени лични лекари Бербенлиева с Михов,а Стоичкова с Фейзова.Но не е нужно да ходиш за направление те там се оправят.Да новите им кабинети са вече  до Life Hospital не в самата болница.Но консултациите и двете ги водят в блока срещу Велека,кабинета е много хубав чистичко,топло и много красиво е обзаведена за бебенца Simple Smile.За което съм доволна,че не се чака с болни.Предварително  се уговаряте за ден и час.Аз съм от Изгрев и ми е още по удобно.Дано съм ти била полезна Simple Smile
Виж целия пост
# 1 674
adelina81, благодаря ти много!   bouquet Това го знам, че не може направо на педиатър. Знаех, че при тях обаче става, защото си оправят направленията с личните лекари (съптветно д-р Михов и д-р Фейзова) Ще го мъдрим пак. Пък и Изгрев ми идва доста далече, защото по принцип не живея в Бургас, а и посоката ни е съвсем друга  Crazy Тукашната лекарка не искам да я коментирам, нямам думи за нея, за чакалнята и как като идеш, трябва да я изчакаш да си удари лафчето с всеки по отделно и тогава евентуално да те лекува  ooooh! #2gunfire
Сега се чудя за д-р Василева в 3-та поликлиника. Някой има ли някакви наблюдения за нея?  newsm78 Препоръчаха ми я и защото няма много хора при нея, т.е. няма да се чака много време, а и при нея май е същата работа с направленията. С докторката си ги оправят на място, аз с нищо няма да се занимавам
Виж целия пост
# 1 675
nelka_bg аз да те орентирам мила.Ние също мислехме,че може на педиатър направо да е личен на малката,но не стана.Бях решила като теб при Бербенлиева,но ми препоръчаха Стоичкова.Но ти не се записваш при тях ами те работят с  определени лични лекари Бербенлиева с Михов,а Стоичкова с Фейзова.Но не е нужно да ходиш за направление те там се оправят.Да новите им кабинети са вече  до Life Hospital не в самата болница.Но консултациите и двете ги водят в блока срещу Велека,кабинета е много хубав чистичко,топло и много красиво е обзаведена за бебенца Simple Smile.За което съм доволна,че не се чака с болни.Предварително  се уговаряте за ден и час.Аз съм от Изгрев и ми е още по удобно.Дано съм ти била полезна Simple Smile

adelina81 би ли ме ориентирала къде точно се намират кабинетите на тези лекари. На мен по телефона ми обясниха, че се намират в жилищен блок до Life Hospital, обаче не можах да ги намеря и табела никъде не видях. Знаеш ли точния адрес? Месри предварително.
Виж целия пост
# 1 676
zilda Отиваш до болницата и това е точно сградата от дясно на нея,слизаш по едни стълби.Но нищо не ти пречи да попиташ в болницата и ще те насочат.Мисля че вече и табела сложиха.
Виж целия пост
# 1 677
adelina81 мерси много ще потърся пак  Wink
Виж целия пост
# 1 678
Ох, аз още не съм избрала педиатър  ooooh! Най-накрая нищо няма да направя. Звънях днес на регистратурата на 3-та поликлиника, но ми се скараха, че там няма д-р Василева, а само д-р Филипова  Grinning Ужас, може и аз да не съм запомнила добре името. По-късно ще питам пак как точно се казваше лекарката и пак ще ви попитам за мнение.  Grinning
Виж целия пост
# 1 679
Ох, аз още не съм избрала педиатър  ooooh! Най-накрая нищо няма да направя. Звънях днес на регистратурата на 3-та поликлиника, но ми се скараха, че там няма д-р Василева, а само д-р Филипова  Grinning Ужас, може и аз да не съм запомнила добре името. По-късно ще питам пак как точно се казваше лекарката и пак ще ви попитам за мнение.  Grinning

В 3-та поликлиника има д-р Василева- педиатър. Но мисля, че при нея неможеш да зашишеш детето- тя е специалист и при нея се ходи с направление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия