Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 071
  • 2 590
# 1 515
Момичета, някоя от вас чувала ли е за Антоанета Колева, която в момента е педиатър във Ветрен, потресена съм от нея,  досега не знаех за тази особа,  а съм се интересувала много от мнения за педиатри. Споделете, моля!
Виж целия пост
# 1 516
какво за нея да ти споделим-тя си е незнайна  Crazy....
аз лично-нищо не мога да кажа-не ме кефи ама никак.....от както е роден Нико, та до днес...тогава надута, сега още повече...пък, че не става,това е друг въпрос  Tired
Виж целия пост
# 1 517
 Момичета,какво мислите за д-р Василева от 3-та поликлиника?
Виж целия пост
# 1 518
Момичета,какво мислите за д-р Василева от 3-та поликлиника?
Чувала съм прекрасни мнения за нея. Лично обаче не съм ходила, дали са верни не знам.
Виж целия пост
# 1 519
Василева УНГ ли е или педиатър-уф трябва ми УНГ, но за мен,  че не ми се ходи до Сф ...чудя се при кой да отида
Виж целия пост
# 1 520
Василева УНГ ли е или педиатър-уф трябва ми УНГ, но за мен,  че не ми се ходи до Сф ...чудя се при кой да отида
Д-р Василева ми казаха, че не е УНГ. Там не съм ходила.
Иначе от УНГ в Бс водих малкия при почти всички, за съжаление от никой не останах доволна... Проф Бенчев се втрещи от безумните диагнози, които поставяха на малкия... Ако имаш възможност и не ти е спешно, пробвай при него. Той идвал веднъж в месеца в "Света София"... Не гарантирам, че и ти ще останеш доволна от него, всичко е доста относително и индивидуално, но поне на нас засега той най-много ни помогна. Peace
Виж целия пост
# 1 521
  До колкото знам в бившата Военна болница има УНГ лекарка Василева, но е различна от педиатърката Василева в 3-та поликлиника. И аз съм чувала добри отзиви, племенницата ми я водеха при нея. Но съм останала с впечатление, че е фен на АБ.
Виж целия пост
# 1 522
Момичета в коя тема да попитам за добър гастроентеролог /не детски/ Thinking
Виж целия пост
# 1 523
Момичета в коя тема да попитам за добър гастроентеролог /не детски/ Thinking
Д-р Йорданов - преглежда в поликлиниката срещу хотел "Космос". Peace
Виж целия пост
# 1 524
Ужасна е, наистина тази Колева, какво дири във Ветрен незнам.... А за УНГ препоръчвам Парунов - преглежда в частния си кабинет, прегледът е 40 лв.
Виж целия пост
# 1 525
Може ли да ми кажете работното време на доктор Ламбов УНГ?
Виж целия пост
# 1 526
Момичета в коя тема да попитам за добър гастроентеролог /не детски/ Thinking
Д-р Йорданов - преглежда в поликлиниката срещу хотел "Космос". Peace

Благодаря, Мон.   bouquet
Виж целия пост
# 1 527
Няма защо, само да знаеш, че става с предварително записване, и прегледът се плаща, не е по ЗК, ако искаш ще потърся телефона, че не го помня. Peace
Виж целия пост
# 1 528
Ужасна е, наистина тази Колева, какво дири във Ветрен незнам....
Знам че има д-р Антоанета Колева,която е била е  София,работила е в Токуда и отскоро е във Ветрен. Приятелката ми роди там преди седмица и е много доволна от нея.
А има и д-р Мирослава Колева, за нея мога да кажа,че хич не ми направи добро впечатление.
Виж целия пост
# 1 529
Знаете ли по-читав педиатър, който да работи в събота и неделя ?
Знам, за едни на повикване в "Света София", но колкото пъти ми се е наложило, никога не съм оставала доволна, затова питам за друг вариант ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия