ЦЕЛУЛИТЪТ - така любим на всички ни

  • 21 309
  • 131
# 105
Момичета, днес получих вакуумния масажор-цък, цък, цък и цък. Сложих го да се зарежда (около 8 часа), утре ще го пробвам и ще пиша. Чашката е пластмасова.
Виж целия пост
# 106
mummy,можеш ли да ми кажеш каква е цената на масажора?Мисля да пробвам и аз с него ,ако ми хареса цената и естествено ефекта.Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 107
Здравейте,момичета!Ще ви споделя моя опит в общата борба-правилно хранене,много вода,движение-колкото може повече, и нещо,което скоро преоткрих-процедурата с целутрон!!! Joy
Виж целия пост
# 108
mummy, ще очаквам да споделиш впечатления след известно време Hug
Виж целия пост
# 109
mummy и аз ще чакам да споделиш резултати  Hug
Виж целия пост
# 110
Здравейте, pamsi, Rositabye Пробвах го преди малко, мисля че прави добър вакуум. Peace 
pipi_lota, този е.
Виж целия пост
# 111
 smile3525 май ще се купува!
Виж целия пост
# 112
Момичета и аз май искам масажора.  Добре че е mummy да сподели с нас  Hug, че аз напоследък така се бях отчаяла с тоя целулит. Видях на Vichy новия крем и за малко да си купя 2 опаковки (имат някаква промоция, 2 lipo metric за 65 лева), но в последния момент видях че има мостри и реших да си взема само мостричка първо. И слава богу защото от 2 намазвания така безобразно се изринах Cry
За масажора не съм гледала българската реклама но погледнах в youtube.com клипчетата и резултатите трябва да са направо зашеметяващи, само не разбирам за колко време се постигат.
Та, mummy, кога очакваш да се забележат първите резултати, колко често и колко дълго трябва да се масажираш и с какво масло?
Извинявам се за многото въпроси Blush
Виж целия пост
# 113
 newsm78Момичета какво стана с темата? mummy доволно ли си от вакуум масажора ? Моля дай отзиви.  bouquet
Виж целия пост
# 114
Да, доволна съм, прави добър вакуум. Peace
Виж целия пост
# 115
Здравейmummy Не очаквах,че толкова скоростно ще ми отговориш и едва днес видях отговора ти. Интересува ме за това време през което го ползваш има ли видим резултат? Моят целулит е вече видим след раждането на вторият ми син и вече не знам какво да се правя.Ще ти бъда благодарна ако дадеш по подробен отговор.
Виж целия пост
# 116
Ами какво да ви кажа аз ... вчера за първи път ходих да ми правят  ръчен антицелулитен масаж съчетан с вендузи .
Масажистката ме уверява че за 10 пъти това което го имам ще изчезне , защото не е чак толкова много , но ... момичета Simple Smile много ме болеше  Rolling Eyes  .... и днес ще ме боли тройно повече защото получих нещо по-страшно от мускулна треска и като почне да ме стиска направо ще ми иде да се пренеса някаде в отвъдното  #Crazy  .. така че .. стискайте ми палци да издържа . Мацката  ми дава гаранция че ако издържа първите три път после няма да имам проблеми със болката , ама да видим Simple Smile та ..  ще видим сега какво ще стане  newsm78
Виж целия пост
# 117
 ivelina2  колко време трае един такъв масаж  newsm78
от 3 дни си правя масаж на корема сама по 10 мин с масла
дали ще има ефект  Tired на места кожата ми става червена
Виж целия пост
# 118
ivelina2  колко време трае един такъв масаж  newsm78
от 3 дни си правя масаж на корема сама по 10 мин с масла
дали ще има ефект  Tired на места кожата ми става червена

Масажа трае 45 мин . като докато ме масажира комбинира със вакуумен масаж с вендузи , също така и по корема ми прави масаж , иначе това което го правиш ти не съм го пробвала , но предполагам че ефект ще има само че може би ще се отразава по бавно  newsm78
Виж целия пост
# 119
a ivelina2, къде ти го правят и колко парички?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия