ЦЕЛУЛИТЪТ - така любим на всички ни

  • 21 309
  • 131
# 90
Аз също трябва да взема втора опаковка, но ползвам маслото най-вече за масажите и сутрин ако се увивам докато въртя колело. Мисля, че помага наистина, но не е нищо фрапантно като промяна (ако си говорим само за мазане). От маслото против стрии съм по-доволна, на някои места доста ми избледняха, обаче на други пък тръгнаха да се появяват нови. ooooh! Sick
Виж целия пост
# 91
charmz, определено има ефект при мен от процедурите. Много съм доволна, видимо се забелязва и мъжът ми потвърди  Peace. Утре ми е 7-мия масаж, а между другото карам и мъжа ми да ме мачка с масажното масло на Икаров, а аз се мажа с Дева-лифт вечер. Ако си купя и вендузите, ще стане супер. Благодаря ти за инфото   bouquet.
Виж целия пост
# 92
Момичета, къде намирате в София антицелулитните продукти на Евелин? newsm78
Днес питах в ПЕТ аптеки, и сопнато ми отговориха, че изобщо не продават продукти на марката. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 93
Момичета, къде намирате в София антицелулитните продукти на Евелин? newsm78
Днес питах в ПЕТ аптеки, и сопнато ми отговориха, че изобщо не продават продукти на марката. Rolling Eyes

Не знам дали ще ти е удобно, но аз съм ги мяркала в едно магазинче в РУМа в Младост 2. Иначе би трябвало в Ремедиум да ги има също ама знам ли, трябва да провериш. newsm78
Виж целия пост
# 94
Оо Младост е далече. Rolling Eyes Но за Ремедиум не се сетих, ще проверя там. Hug
Ако някой друг се сеща да пише, моля.   bouquet
Виж целия пост
# 95
На мен няколко пъти вече ми казват, че не живея в София  #2gunfire, ама се оказа, че в квартала всичко има.
Аз днес си купих едно антицелулитно кремче на Евелин - има го в две аптеки, които са ми под носа, а пък в едно фрашкано козметично магазинче, отново под носа ми, има абсолютно всичко на Евелин #Crazy
В подлеза на 4ти километър съм виждала червила, но не съм влизала и не знам дали има антицелулитни.
Още малко да измажа Девата и почвам това на Евелин, че целулитът си е гадна работа  #2gunfire
Виж целия пост
# 96
Heartbeat и на мен нашите и приятелите ми казват, че живея извън София, понеже цял живот съм била в центъра, а сега при мъжа ми в Младост Mr. Green
Гледам много момичета си взимат Евелин, доволни ли сте? Като цена как е? Аз мислех поне Дева да взема, че е евтина, до сега се клепах с какви ли не скъпи, без резултат, та реших поне парите да не си давам Mr. Green
Виж целия пост
# 97
barabana, в момента водя борбата с целулита с Евелин и с Билка(знае ли човек,кое е по-добре?).На Евелин ползвам серума за напреднал целулит в зелена туба -цената му е около 13 лв.Стига за 2 седмици ,мисля ,че има ефект,но все пак съм на 14 дни ползване  newsm78.Серумът мирише приятно , но относно лепненето по краката няма равен,така ,че ползването му иска  доста търпение. ooooh!
Виж целия пост
# 98
А освен мазането друг метод срещу целулита използвате ли?
Виж целия пост
# 99
Аз отговарям :наливам се се вода и ефективен масаж по 2 пъти на ден newsm53
Виж целия пост
# 100
При мен като че ли действа това с кафето... поне на гладкостта на кожата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 101
barabana, в момента водя борбата с целулита с Евелин и с Билка(знае ли човек,кое е по-добре?).На Евелин ползвам серума за напреднал целулит в зелена туба -цената му е около 13 лв.Стига за 2 седмици ,мисля ,че има ефект,но все пак съм на 14 дни ползване  newsm78.Серумът мирише приятно , но относно лепненето по краката няма равен,така ,че ползването му иска  доста търпение. ooooh!

Оо наистина ли лепне?? Confused Аз мислех него да взимам, но може крема значи. Confused
Виж целия пост
# 102
Момичета а някой да е пробвал Endermologie? Аз много се бях навила ама ми е скъп, пък и ефекта май хич няма да е траен и ще трябва да се ходи всеки месец профилактично, а една процедура е 50 лева.  Confused Иначе за него наистина вярвам че би махнал целулита на 100%. Аз зимата постигнах известен успех в борбата като спях нощем увита с наилони и намазана с крема на Leocrema.  #2gunfire Ако просто си се мажа не виждам никакъв резултат.
Виж целия пост
# 103
Ох аз напоследък сама се мъча с вендузите и всичко много добре ама тая сутрин какво направих, как го направих, дупето и то лявата част така ме боли сега, едвам стоя и вървя. ooooh! Embarassed Май се вакуумирах малко в повечко. Blush Иначе са перфектни и за самомасаж, само трябва да се почистват от масажното масло, защото иначе не правят вакуум добре.
Виж целия пост
# 104
Здравейте   bouquet
Понеже видях, че има добри отзиви за утайката от кафето  Peace ... и исках да питам дали става с обикновено мляно кафе (не утайка) ... защото аз си пия разтворимо, а не от кафеварка (и съответно няма от къде да я взема тази утайка  Blush ), та се чудя дали да си купя мляно кафе само за целулита ?? Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия