ЦЕЛУЛИТЪТ - така любим на всички ни

  • 21 309
  • 131
# 75
Пилатес е много добър избор, мисля, че от всичките фитнеси, аеробики, йоги и т.н. на които съм ходила, това винаги ми е стягало най-добре мускулите и най-вече тези на корема и бедрата. Peace Ще взема пак да си дръпна филмчета за упражнения вкъщи. Ако има някой, който не знае, теглят се от тук - http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/ и препоръчвам на Denise Austin - Mat Workout.... и на Winsor Pilates филмчетата. Peace zori13 ти как правиш пилатес, филмче/книга или ходиш някъде?  bouquet
  Никъде не ходя, свалила съм си няколко филмчета и си играя вкъщи.
Виж целия пост
# 76
Санитарен магазин "Аста Меда"
Адрес: София, ул. "Константин Иречек" № 9; Тел.: 02 / 953-34-36

Тук няма.Питах току-що.

Само се чудя този вакуумен масажор от линка, накрайникът му голям колкото стандартна вендуза ли е и дали е стъклен.
Виж целия пост
# 77
charmz, извинявай, от къде точно в Халите си купи вендузите, че една приятелка ще ходи до там, да й кажа да ми вземе?
Виж целия пост
# 78
charmz, извинявай, от къде точно в Халите си купи вендузите, че една приятелка ще ходи до там, да й кажа да ми вземе?

Значи като влезеш през главния вход се пада на първия етаж в дъното в ляво. Тоест като влезе, да мине най в лявата страна и ще го види, то се пада в дъното. Ако влезе пък през входа на Пиротска ще й се падне от лявата страна, демек влиза и веднага завива наляво. Дано ме разбра Peace И да си вземеш тези с пистолета, които са комплект, другите сега стигам до заключението, че наистина ще са много неудобни, най-малкото, защото като се намажеш с масажно олио и всичко става мазно, а ако трябва и да го стискаш, за да прави вакуум, отиде ти цял ден. ooooh!
Виж целия пост
# 79
adrianska забравих да те питам при теб как вървят масажите? Аз до вчера преди масажа бях на етап, в който изглеждах много по-зле и от в началото, но днес направо чудо сякаш е станало. Като изключим 2-3 синини, ефектът е супер. Почваме вече всеки ден да ги правим, според мен така става по-добре. Thinking
Виж целия пост
# 80
От миналата седмица съм на резен диня на обяд,обезмаслени млека и печено на скара месо със салата за вечеря.Не използваам мазнини,пия по 2-3 л.вода на ден.От вчера си правя процедури с кал на венус,четох за нея някъде във форума,и се мажа с гел на билка.Резултат-другата седмица.Бях 52 кг. миналата,сега съм 51,5 кг. Grinning
Виж целия пост
# 81
От миналата седмица съм на резен диня на обяд,обезмаслени млека и печено на скара месо със салата за вечеря.Не използваам мазнини,пия по 2-3 л.вода на ден.От вчера си правя процедури с кал на венус,четох за нея някъде във форума,и се мажа с гел на билка.Резултат-другата седмица.Бях 52 кг. миналата,сега съм 51,5 кг. Grinning

Ще ме извиняваш, но 500 гр. се свалят само с изхождането в тоалетната  Crazy
Виж целия пост
# 82
От миналата седмица съм на резен диня на обяд,обезмаслени млека и печено на скара месо със салата за вечеря.Не използваам мазнини,пия по 2-3 л.вода на ден.От вчера си правя процедури с кал на венус,четох за нея някъде във форума,и се мажа с гел на билка.Резултат-другата седмица.Бях 52 кг. миналата,сега съм 51,5 кг. Grinning

Ще ме извиняваш, но 500 гр. се свалят само с изхождането в тоалетната  Crazy

Съгласна съм,но и аз си познавам тялото.Преди да се "изходя" бях 52,700,а някои сутрини и 53.А и когато родих  с динята свалих към 8 кг. Wink
Виж целия пост
# 83
Не предполага за това, обаче моя приятелка ми каза, че сутрин тежи един кг а вечер с почти 2 кг повече. Shocked
Виж целия пост
# 84
и аз понякога съм така.За тези вариращи кг може много да говорим.Но моите кг ги следя постоянно,за това и знам дали съм отслабнала.А пък и паласките ми се стопиха малко.Дънките ми бяха станали тесни горе на бедрата ,сега са ми леко отпуснати.Не искам да ви убеждавам,но пак казвам,че всеки си познава тялото,и ако аз така свалям кг и обиколки,другите ги свалят по друг начин. WinkА пък и темата е за целулита,а не за диетите Simple Smile
Не предполага за това, обаче моя приятелка ми каза, че сутрин тежи един кг а вечер с почти 2 кг повече. Shocked
Ако задържа течности и не смила храната е възможно.
Виж целия пост
# 85
Да, задържането на течности е много гадно, защото ми се подуват "баджаците" и празните депа, от които с поредица масажи сме "изсмукали" целулита, стоят "бухнали"  Crazy
Затова - по-малко солени неща, или поне да не се прекалява. А за варирането на килограмите, 2 кг наистина не са "сигурно свалени"... Аз 3 кг ги махам/слагам без някакви особени старания. В момента съм 65, като от време на време си качвам до 68...

Малее, като си напиша килограмите и ми звучи страшно...
Виж целия пост
# 86
Записвам се да следа отзиви за вакуумия масажор  Confused
Виж целия пост
# 87
Никой не ще да коментира как върви борбата при него. Crossing Arms Каква е тази подкрепа амаха. Naughty
Виж целия пост
# 88
Аз все още само се мажа упорито сутрин и вечер с крема на Дева.
Мажа се едва от 10 дни... Не мога да кажа за резултат!
Виж целия пост
# 89
Вчера си взех втора опаковка от масажното олио против целулит на Икаров. Ефект има, но има още какво да се желае. Продължавам битката. Успех на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия