Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява течението по време на бременност?
Какво е целулит и как може да се намали?
Какво представлява изтичането на водите по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява течението по време на бременност?
-
Какво е целулит и как може да се намали?
Целулитът представлява видими издутини на кожата, причинени от натрупване на мазнини и течности под кожата. За намаляване на целулита се препоръчват масажи, редовни упражнения, здравословно хранене и адекватна хидратация. От съществено значение е да се консултирате с лекар или специалист, преди да предприемете каквито и да било мерки за намаляване на целулита.
-
Какво представлява изтичането на водите по време на бременност?
Изтичането на водите по време на бременност се отнася до изтичането на околоплодните води преди началото на работните болки. Това може да се случи постепенно или внезапно. В случай на изтичане, важно е незабавно да потърсите медицинска помощ, тъй като това може да бъде индикация за започване на раждането.
-
Какво представлява педикюрът по време на бременност и какви са препоръките за него?
-
Какво представлява изследването на плацентата и какво означава "2-ра степен +"?

) смятам ,че ако сега всичко мине добре мераците ми няма да изчезнат ,а и все пак съм на 23 год. мисля че имам време да сътворим още няколко ако всичко е добре ,да сме живи и здрави а то това ще доиде !!! 

В някои болници искат нотариално заверена декларация, в други - не
Понякога сънувам, че си чакам цикъла и резервирам стая в хотела в София и час в клиниката. Сутринта пък казах на мъжа ми, че няма да пращам снимки на кумовете, така и така ще ходя на преглед в София, направо ще им ги занесем
, че след като снощи четох при мартенките изпаднах в дълбока депресия и цяла нощ не спах да проверявам бебето дали мърда; то тъкмо се успокои, аз го раздрусвам да се уверя, че мърда
Сега съм като пребита, а трябва да отивам на преглед; после ще се отчета. Съжалявам за тъжния пост, явно ме хващат лудите вече
За мен беше все едно какво ще е, но горкия ми мъж беше почти в депресия и започна да пита каката дали иска като стане на 11 едно братче. А баща ми го успокоява: "Давай до мъжко", т.е. дава му благословия на мой гръб
Аз също съм искала 3 деца, но чуствам как най-важното нещо, ако забременея за трети път ще е пола. Здраве да има, пък ще видим!