Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя

  • 45 379
  • 993
# 105
Цвете12, браво! Честито минусче!  Hug
Цвети, дано скоро да оздравеете!  Praynig Hug
Мишленце, стискам палци!  fingerscrossed Не си и помислям да ги пускам!  Hug Значи тестът е  EFP newsm44 Тихичко ЧЕСТИТО! Макар да ми се иска да изкрещя! Дано, дано, дано!  Praynig Praynig Praynig
Играчка-плачка, благодаря!  Hug Резултати ще имаш, не се съмнявай в това, само трябва упоритост и стриктност!  Peace
Фен, благодаря ти!  Hug
Виж целия пост
# 106
Мишле,днес е специален ден.Дано и при теб да има блага вест  babydust7  fingerscrossed
Виж целия пост
# 107
Здравейте дами!
Добре,че беше Ла Бомба,та успях днес да видя снимките на Сън.
Браво Сън - финна,елегантна и с хубави форми  Hug -какво и трябва повече на една жена  Grinning ! Всъщност - сетих се - пожелавам ти го от сърце  Hug !
Поздрави на всички празнуващи,свалили,задържащи и прохождащи с Дюкан!
Виж целия пост
# 108
Мишле, стискаме! Hug  Heart Eyes

Бомбе Joy ма ние пъпки нямаме! Нали сме дюканки...иначе останало ще стискаме...на кой колкото му е останало!  Joy
Виж целия пост
# 109
здравейте, при мен нищо ново, задържам, но съм и в М.
Честито на бременните, а на тези които не са да забременеят и да родят тризнаци  Heart Eyes
Виж целия пост
# 110
здравейте, при мен нищо ново, задържам, но съм и в М.
Честито на бременните, а на тези които не са да забременеят и да родят тризнаци  Heart Eyes

Медуза.....моля те... не ме шашкай! 2 хапчета ще взема да изпия днес  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 111
Момичета,аз днеска много се натъжих.Чета разни красавици,са смъкнали за първият месец 6,7,8,че дори и 9 кг.Аз на 28-ми правя месец и съм само минус две килца. Cry Много мъчно ми стана.Наистина ми се искаше да са повече,а сега съм и в МЦ,нищо чудно да кача дори. #Cussing out

Рокипагане честит рожден ден.Много здраве,мнощо шастие,много любов,положителни емоции и свалени килца с Дюкан.

Мишле,стискам и аз,макар,че съм сигурна в резултата. Hug
Виж целия пост
# 112
Мишле, стискаме! Hug  Heart Eyes

Бомбе Joy ма ние пъпки нямаме! Нали сме дюканки...иначе останало ще стискаме...на кой колкото му е останало!  Joy
бе на мен ми излизат некви ПМЦетки или следМцетки Joy
плюс тва, важното е да се стиска нещо Mr. Green
Виж целия пост
# 113
Леле с каква скорост изписвате темите  Laughing

Сън, страхотни резултати
rokipagane, честит ти рожден ден

Да се похваля и аз 3 дни -2 кг

Виж целия пост
# 114

Честито на бременните, а на тези които не са да забременеят и да родят тризнаци  Heart Eyes
ти изтреще нещо Joy
Виж целия пост
# 115
БУБЕ,



Прекрасно име, хубаво като теб! Пожелавам ти здраве, обич и хармония!!!

Виж целия пост
# 116

Честито на бременните, а на тези които не са да забременеят и да родят тризнаци  Heart Eyes
ти изтреще нещо Joy
Точно тризнаци ми липсват  Mr. Green
Виж целия пост
# 117
СЪН -браво на теб много добре изглеждаш newsm10   Честито на всички с минусчета.Аз утре ще се тегля ,доно се похваля Praynig
Виж целия пост
# 118
Рокипагане, Честит рожден ден, късмет и хубави емоции занапред, и разбира се, здраве!

Сън, мирясах!

На всички месечинки - гледам, няма лош резултат, браво и успех по-нататък

Спасдиди, децата ти са чудесни, а ти грееш!  Hug

Вещи,
Виж целия пост
# 119
В тази тема не съм се записала! Хайде и аз в кюпа. При мен нищо ново, задържам си, но не се оплаквам. Само че, много се изпъпчих, бе хора, като пубер съм. Кога ще ми се оправи кожата, а уж ми беше сравнително чиста. Пък може и от друго  да съм се изпъпчила Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия