Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя

  • 45 379
  • 993
# 90
Михаела 77-аз кърмя за това така,прочетох,че можело малко кашкавал и плод.


Упппссс! Извинявай, Камелия!   Май се изказах неподготвена!  Embarassed

Мишле  Hug ....хайде, кажи де! Всички чакаме!   fingerscrossed
Виж целия пост
# 91
Здравейте на всички   bouquet Надявам се денят ви да е хубав и спокоен, въпреки времето.

Искам да помоля Вещи като прави следващата тема да се пусне една анкета във връзка с блогосайта http://dukanskirecepti.wordpress.com/ (ако нямате против)

Много хора пишат полезни и интересни неща тук, в темите, но напоследък тези неща просто се удавят в т. нар. спам. Вярно, в определена степен спамът е полезен (приятно е да получиш поздрав или персонална похвала, кураж, мила дума, съвет или просто кафе рано сутрин), но наистина в някои моменти се попрекалява (меко казано). А като се обърне на чат - изчитане няма. Да не се забравя, че много хора влизат само 1 път дневно и се отказват да споделят поради невъзможността да наваксат с четенето.

Та за какво предлагам да е анкетата. Знаете, че в блогосайта има вече доста полезни секции, като се почне от магазините за трици, често задаваните въпроси и се стигне до смешките (който не е видял, да, има и секция за смях от Дюканския живот). Молбата ми е да се провери дали всеки, който пише в тази тема, няма против изказванията му, за които се прецени, че са полезни, да бъдат помествани в блогосайта. Когато аз правя така, се старая да питам или да помествам само не-лична информация, като посочвам източника и окураважам всеки да публикува каквото намери за полезно като коментар на блогосайта. Секцията за Смях обаче, май не се попълва баш на този принцип (може и други да има)... Да не стане някой семеен или служебен скандал, някой като разпознае по ника на цитирания ситуацията... Не че тук не може да стане същото, но поне темите бързо се сменят и кой ли непознат ще влезе случайно да чете теми по 50 страници ред по ред  Embarassed

Пак да сложа резюме на обърканата си мисъл, предлагам напр. следната анкета:

Давате ли принципно съгласие части от Ваши публикации в темите за Дюкан от форума на БГ-МАММА, за които се прецени, че са полезни и ценни, да бъдат копирани в блогосайта (http://dukanskirecepti.wordpress.com/), като се посочи Вашия ник или съответно цитирания от Вас източник:

- Да, давам съгласие с посочване на моя ник/източник, които съм цитирал/а
- Да, давам съгласие, но без посочване на моя ник, а само ако има източник, които съм цитирал/а
- Желая да ме питате преди да ме цитирате в блогосайта
- Не желая никое мое мнение да бъде цитирано в блогосайта

Приемам всякаква критика по повод евентуалната "анкета", защото блогосайта излиза от първите резултати при търсене на материали за режима и в него се цитира форума на някои места и в този смисъл не е добре да правим лошо впечатление на непознати  Embarassed

Лек ден   bouquet

П.С. Fancy N за КРАМПИ:

Мускулните крампи са спазми на мускулатурата, изразяват се като "схващане" + болка. Ако са в резултат на диетата, едва ли се дължат на овесените трици. Мисля си, че по-скоро може да е свързано с намаляването на гликогена в мускулите и по-лесната им уморяемост, евентуално и с количеството на калция. Често се замислям дали не плащаме твърде висока цена, за да изглеждаме по-добре... От друга страна наднорменото тегло е достатъчно опасно за здравето. Добре е да си пуснат изследвания - урея /креатинин, белтък, албумин, холестерол, пик. киселина, йонограма /Натрий, Калий, Калций, Магнезий/ и да се консултира със специалист. Ако не се сваля прекалено бързо килограми, не се ограничават много млечните и се пият витамини, вярвам, че всичко ще е ОК. Лененото семе не е лоша идея.
Виж целия пост
# 92
Добър ден чаровници  Heart Eyes
Честит празник на всички които имат повод.  baloni

Честито и на всички с минусчета,а и на инвестиращите също.   Kissing Heart

Вещи , 10х за новата темичка  smile3525 .На първата мацка и се чудя как вижда пътя от толкоз багаж  #Shocked .
 
И аз като То_ни и Бети Балу днес правя един месец.Резултата е 78 кг т.е. -9 кг.Като за месец смятам,че е повече от добре.От вчера съм на ПЗ,а и наближава МЦ ,така че в близките 10-тина дни най-вероятно ще гравитирам около тези килограми.

 welcome на новодошлите и успех.Нужен ви е само малко повече инат и желание  newsm10

 Hug
Виж целия пост
# 93
Сънче, страхотно изглеждаш   bouquet  Hug  Peace

Честито на всички празнуващи    bouquet
Виж целия пост
# 94
Чикони, добре дошла и успех!   bouquet Някои от момичетата тук са били дори вегетарианки преди режима, но проядоха месо и се справиха просто блестящо!  Peace
Хармони, честит 1 месец!  Hug Чудесен резултат!  smile3501
РегеHug Радвам се, че "намина"!  Heart Eyes
Зеленко, хубаво би било, наистина, да се прехвърля всичката полезна информация в блог-сайта. Така няма да има и сърдити заради "спама".   bouquet
2 в 1, честит 1 месец с режима!  Hug Страхотен резултат! Браво!  smile3501
Геци75, Бети Балу, Атракция, благодаря ви!  Hug
Бомбе, благодаря ти!  Hug Понамаляха, вярно е. От 106 см на 94 см. Преди преливах от чашка D сега C ми е перфектна. Нямам никакво увисване. Доволна съм.  Grinning
Виж целия пост
# 95
Привет и от мен в новата темичка,
минавам да се похваля , лекото завишение го няма и даже съм малко надолу.
честито на всички рожденници , както и на всички с минусчета и други поводи .Лек отслабващ ден ви желая.
Виж целия пост
# 96
Добър ден и от мен! bowuu
Хубав празник, много празнуващи, много намаления.
Днес съм малко по-добре, но Малчо... Sad Лекуваме се, но се измъчи съвсем детенце.
Стигнах си предишната цел, бързо-бързо, от тоя вирус.
Вещи, Куки, страхотни сте! newsm51
Спасдиди, много са ти хубави слънчицата! Hug А ти си още по-вталена Peace. Познах си Барбаронито Wink
Рокипагане, честит рожден ден! Много здраве, късмет и обич ти желая! nbirthday
Честити месечинки на То Ни, Betty Balu, Harmony Broken, 2 в 1! smile3525
Честити минусчета на Зарибената, Кениа, Халеева, Калака, Кремена, Поли, Диаметър, Пилито, Духи-Пухи,Цвете 12   smile3501
Камелия, Мазнислава, Милена Михайлова welcome и успех!
Лео, ша те умори тоя обръч! newsm62
Мишле, казвам едно плахо : Честито! smile3525 newsm32/дано не бъркам Blush/
Виж целия пост
# 97
Боби, Сън-имате страхотни резултати  smile3501 smile3501 smile3525 newsm10 Надявам се и аз след първа фаза да мога да се похваля с по-малко килца   Laughing
Виж целия пост
# 98
Sun ,онемях все едно виждам нов човек !  Peace

Боби 1973 и при теб също ! Peace

Ето това се казва воля !  bouquet
Виж целия пост
# 99
Цитат
Мишле   ....хайде, кажи де! Всички чакаме!  

да чакамеееее  smile3521
Виж целия пост
# 100
FEN http://spreadsheets.google.com/pub?key=p2ClB-Hv6UY7Fz-T20F9aBw

ето я табличката..... на първата страница... Това сме НИЕ Simple Smile
Браво Вещи!
Благодарско ! А мойта скромна особа как може да влезе в таблицата или начинаещи не влизат там ?И аз съм от отбора  Hug
Виж целия пост
# 101

Мишле  Hug ....хайде, кажи де! Всички чакаме!   fingerscrossed
Утре съм на лекар сутринта, като се върна- ще пиша повече! Hug
А вие не пускайте палците! Praynig
Виж целия пост
# 102
Сега разгледах снимките и на Мишле - супер разлика, поздравления  Hug
И аз чакам да ни съобщи добрата вест  Peace
Виж целия пост
# 103
Утре съм на лекар сутринта, като се върна- ще пиша повече! Hug
А вие не пускайте палците! Praynig

Ще стискаме  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 104

Мишле  Hug ....хайде, кажи де! Всички чакаме!   fingerscrossed
Утре съм на лекар сутринта, като се върна- ще пиша повече! Hug
А вие не пускайте палците! Praynig
Стискам всичко де що имам за стискане.Гъз, цици, пъпки,палци..... Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия