Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя

  • 45 379
  • 993
# 315
Здравейте, момичета!

Само да ви споделя, че днес си направих дюкански крем-карамел и стана страхотен - така ми се беше прияло сладичкоооо...

Успех на всички с преодоляването на изкушенията!
Виж целия пост
# 316
Относно табличката - едно голямо браво за труда!  bouquet
Ако имате време и искате и ако трябва де... Embarassed Laughing понеже гледам, че май не съм дала колко кг съм почнала и колко искам да съм и са празни графите. Започнах от 72кг, целта ми е 58кг. Започнах Дюкан на 17.02.08г
Относно крем карамела- аз веднъж го правих и съм мн доволна-беше ми като истински Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Здравейте!Влизам само да помоля Вещи ако и е възможно да ме коригира  в табличката- 4-та фаза от днес,ако ли не-здраве.Предварително влагодаря!Сънче,благодаря за пожеланията  Hug,успешна 4-та фаза и на теб!
Виж целия пост
# 318
момичета относни витамините-бихте ли ме посъветвали какви да пия,или поне къде да търся инфо за тях
Виж целия пост
# 319
teia_top, браво! успешна 4-та фаза!
AIODIS, вземи си някакви комплексни витамини( които имат и минерали, най-добре). Може разтворими, въпреки, че на мен ми препоръчаха неразтворими таблетки, защото били по-добре. ето снимчица на витамините- http://images24.snimka.bg/005458645.jpg
 http://images24.snimka.bg/005458642.jpg
Виж целия пост
# 320
AIODIS, мултивитамини по твой избор, от типа на Центрум например. Аз пия някакви комплексни, All Day Fit. Пиех Виадерм за коса, кожа и нокти, сега смених с Мерц. Пия и рибено масло и Цетебе. В повечко са ми, но това ще е временно. Peace

Аз съм нещастна, оказа се, че въртенето ми по 60 мин. дневно на велото са напразни, вж темата Кардио cry Язък ми за фукнята и доволството от това, че "спортувам" уж Banghead

Росченка Hug Кремът става супер, аз скоро не съм правила, напоследък съм на вълна извара с кисело мляко, ванилия и желатин Crazy
МАМS, МЪНКИ, Амси, Бомбе, Росчо, Сецилия, Дорис, Славче-авче Wink Hug
Елена82, Насти search Виждам ви!  Kissing Heart
Виж целия пост
# 321
Привет момичета и момчета!
Надявам се да ви заварвам в добро здраве на тялата и духа  bouquet
Бъдете режимни и ... да валят похвали за свалени мазнинки  Laughing
Съгласна съм със Зеленото Човече. bowuu
Виж целия пост
# 322
интересуват ме предимно калмацин,омега3 и омега6.ако някой ги пие,ще съм му благодарна да сподели как и защо.благодаря предварително
Виж целия пост
# 323
teia_top, браво! успешна 4-та фаза!
AIODIS, вземи си някакви комплексни витамини( които имат и минерали, най-добре). Може разтворими, въпреки, че на мен ми препоръчаха неразтворими таблетки, защото били по-добре. ето снимчица на витамините- http://images24.snimka.bg/005458645.jpg
 http://images24.snimka.bg/005458642.jpg
Точно същите пих и аз по препоръка на приятел-фармацевт  Peace Каза 10 дни в месеца само да се пият обаче  newsm78
Благодаря на всички за хубавите поздрави  Hug
Честито на всички празнуващи и от мен  Tada
Виж целия пост
# 324
AIODIS, точно за омегите питах и аз скоро, пия Олисалвин, реших да вземам 3 сутрин, поне час преди триците и 3 вечер. /Дозировката е от 2 до 6 на ден, решила съм 6 за начало да пия./
Калмацинът е 1 на ден.
Виж целия пост
# 325
Moмичета направих 5 дена П и от утре съм на 5 ПЗ ,но нормално ли е днес да съм същите кг (82)като вчера без да мръдна  нито грам ,вярно че се наливах с много вода ? newsm78
Виж целия пост
# 326
Фен, аз си задържах кг, 5-6ден и послушах момичетата да мина на втори етап. Бях решила да направя 10 дни ударни, но щях да се разпилея.
Витаминки, за сега не приемам  ooooh! Притеснявам се, че от тях ще ми се отвори голямого гърло  Mr. Green
Зеленкото  Peace
Виж целия пост
# 327
Здравейте момичета  Party добре дошли на всички нови   bouquet
Вещи благодаря за поредната прекрасна тема   bouquet
Честит празник на всички, които имат повод   bouquet
Днес осъзнах нещо - не мога без вас....... Hug
Мисля от април да ходя на аеробика. Моля, ако някой има наблюдения за някой конкретен клуб да пише. Живея и работя в Надежда, така че ще е още по-добре ако е по-близо.
Приятна вечер!
Виж целия пост
# 328
Daanitoo, навремето ходех в 8-ма поликлинка, но не знам дали още има. Thinking
Виж целия пост
# 329
*Бубето*

ВСЕДЮКАНСКА СРЕЩА НА 29 МАРТ В СОФИЯ
потвърждения на лични с мобилен номер. Последен срок за записване - преди 29-ти март. newsm47
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия