Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя

  • 45 379
  • 993
# 330
Опитвам се открия някои които е приключил с диетата ,наи малко   от 6 месеца. Интересува ме дали наистина не се ка4ват килограмите.
Само на мен ли ми се струва странно това 4е се препора4ват осладители, при положение 4е са доказано канцерогенни?
 
Виж целия пост
# 331
Момичета,край!!! NaughtyНе мога да се одържам повече,кипя от енергия и от днес освен метлата ще яхам и велото! Mr. GreenЧувствам се прекрасно с режима, а Дюки казва да не спортуваме заради стреса ,който преживява организма ми!Вече не се чуствам стресната режимно и те така!!! smile3521
Зеленко, Peace
Тази вечер няма да викам,че могат да ме халосат с нЕкой тиган.Ама вие се чувствайте повикани! tooth
Виж целия пост
# 332
Само на мен ли ми се струва странно това 4е се препора4ват осладители, при положение 4е са доказано канцерогенни?
 

Това важи за определени подсладители (Аспартам, например). В един от съседните подфоруми има цяла тема за това и ако искаш ще ти я пратя на лични Peace
За съжаление Аспартам има почти във всичко: Кока лайт, Орбит, Степ... Rolling Eyes Ама нямаме избор Tired
Виж целия пост
# 333
Mama na Gabbe Относно подсладителите, те не се точно препоръчват, по-скоро се употребяват ако много ти се прияде сладко и като заместител на захарта,която е забранена поне за да има ефект режима.ако можеш толкова време без сладко, супер....аз лично вече гледам да избягвам подсладителите. Peace
Виж целия пост
# 334
момичета относни витамините-бихте ли ме посъветвали какви да пия,или поне къде да търся инфо за тях

Аз пия Калмацин и Центрум - редувам ги през ден  Peace
Виж целия пост
# 335
Добър вечер, дами!  Hug
Кристин, Дрийми, Халиотис, Рачони, Славито, Тея топ,Бибиан, Бейби дол, Бермудез, Фифи благодаря ви, милички!  Hug
НелинкаHug Караш ме да се изчервявам, мила!  Embarassed Heart Eyes
Асса, честито минусче!  Hug
Мънки, карай си 5/5.  Peace
Орелия, Моннн, Танчето83, Кокинела, *Дорис*, честити намаления!  Hug
Джани, добре дошла и успех!   bouquet Честит рожден ден! Много здраве, любов и късмет! Успехи във всичко!  newsm59 Честити 2 месеца с Дюкан! Страхотно постижение! Браво!  smile3501 Чудесно е, че режимът ти е повлиял така добре и върху здравословното ти състояние!  Hug
Волна, липсваше!  Hug
Моннн, снимките ми стояха цял ден на 4-та стр. на темата.  Peace
Мими-Деси, добре дощла и успех този път!   bouquet
Геци75, честита ти звездичка!  Hug
Фифи, "Активия" не може, както и алтернативен кашкавал.  Naughty Peace
Приси, браво!  smile3501
Виви07, браво!  smile3501
Елиа, добре дошла и успех!   bouquet Главоболието е нормално за първите дни на режима. Ще отмине.  Peace
Тики-так, рулцата от раци са напълно разрешени през всички дни на режима.  Peace
Наталийка, овесени трици се ядат от 1-вия ден на режима до края на живота - по 3 с.л. на ден!  Peace
Кременка, нищо няма да му стане на кексчето до утре в хладилника.  Peace
Славито, и аз днес се почувствах така. Тръгнах си по средата на тренировката и ошашках цялата група. Дано е било временно и утре да сме добре!  Hug
БлекиHug Heart Eyes
Росчо, слагай яхнийката в рецептурника.  Hug
Зеленко,  newsm10 newsm51

Лека нощ и сладки сънища! До утре!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 336
Току що си хапнах едно кексче от сайта с рецептичките...ммммммм честно казано не мислех че ще е толкова вкусно  Joy
искам сега да попитам за какаото че не си спомням да съм чела в книгата нещо за него пък гледам в сайта има рацаптички с какао...аз си купих от това нискомасленото то е 12% масленост но после намерих едно друго 11% та купих и него.... Money
та от кога мога да го почна какаото? Който знае моля да ми каже   bouquet
Виж целия пост
# 337
Благодаря на всички, които вече си направиха труда да гласуват в анкетата и на тези, които ще го направят. Много облекчавате работата ни, за което благодаря пак    bouquet

Само ще помоля който е избрал/ще избере опциите
- Желая да ме питате преди да ме цитирате в блогосайта        - 2-ма до момента
- Не желая никое мое мнение да бъде цитирано в блогосайта  - никой до момента

да даде сигнал на ЛС, защото иначе няма как да зная кой е и няма да може да се уважи желанието й/му  Embarassed Естествено, че ще остане конфиденциално и няма да се коментира - всеки има право на избор  Peace

Честно да ви кажа, напоследък все се изказвам едно сърдито, да прощавате тези, които нямат нужда от порицание, но просто трудно се примирявам с някои видове поведения, то се вижда кого имам пред вид  Embarassed

Искам да обърна внимание на нещо, което разбрах днес от потребител с по-голям стаж във форума: при архивирането на форума старите мнения се загубват. Т. е. създайте си навика в момента, в който сътворите нещо полезно или красиво (стихоплетците,   bouquet ), да си го copy-paste-нете някъде (може и в блогосайта като коментар) или например 1 път месечно да си преглеждате старите мнения с тази цел. За да не отива напразно труда, който сте положили  Peace

Лека вечер на всички   bouquet

П.С. Valeria_Damianova, какаото по-добре го зарежи и пак прегледай книгата  Peace
Виж целия пост
# 338
Някой чувал ли е за Рожково брашно newsm78 ? Колежката си го взе като заместител на какаото, но на кутията му нищо не пише за инфо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 339
Daanitoo, навремето ходех в 8-ма поликлинка, но не знам дали още има. Thinking


Още утре ще проверя - благодаря за инфото   bouquet

Чувствам се прекрасно с режима, а Дюки казва да не спортуваме заради стреса ,който преживява организма ми!Вече не се чуствам стресната режимно и те така!!! smile3521

И аз така - всъщност с теб започнахме по едно и също време. Само, че ти си по-напред със свалените килограми.
Виж целия пост
# 340
Току що си хапнах едно кексче от сайта с рецептичките...ммммммм честно казано не мислех че ще е толкова вкусно  Joy
искам сега да попитам за какаото че не си спомням да съм чела в книгата нещо за него пък гледам в сайта има рацаптички с какао...аз си купих от това нискомасленото то е 12% масленост но после намерих едно друго 11% та купих и него.... Money
та от кога мога да го почна какаото? Който знае моля да ми каже   bouquet

Кексчето се хапва обезателно сутрин ,а не вечер,заради триците. Peace Какаото го махни.
Виж целия пост
# 341
Имам едно вапрос4е относно линииките за отслабването някои ако може да ми помогне щте съм много благодарна   bouquet
Как да си сменям килограмите на линииката? И всеки път ли трябва да я поставям наново в подписа ми?
Виж целия пост
# 342
Е тогава за6то го има в рецептите какаото? Е ни6то де махам го тогава   bouquet
Виж целия пост
# 343
Здравейте!
Прочетох ви и съм щастлива!
Първо да благодаря на всички за поздравите вчера.Много сте мили!
И голямо  Hug на Славето,че беше първа и ми спретна торта с надпис(само годинките дооста ми понамали Grinning)
Поздравления за Роки. bdbaloniМного щастие и успехи!
Бубе,да си жива и здрава! baloni
Видях някой от снимките ви.Прекрасни сте!Браво за упоритостта!
 newsm20Специално се засхласнах по Елена(смъкнала си не само килограми а и годинки-като ученичка си)
 и по слънчевото ни детеСън.Перфектна!
Мише- Flowers Four Leaf Clover babydust7,помислих си го като разказа как ти се е пило бира по нощите! smile3559
Аз инвестирам здраво.Но знам причината- не ям редовно и не мога да пия много вода.Много задачи!
Ей сега ме изненадаха с подарък-страхотен цифров фотоапарат! newsm44
Обещавам снимки!
Лека нощ!
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора.
Отивам да чета. Laughing
Виж целия пост
# 344
Maci, може съвсем по малко и рядко като цвят за някой сладкиш...защото дори нискомасленото какао е достатъчно маслено Naughty А за линийката- всеки път след като я промениш си я слагаш в подписа. И може, за да пестим местенце, да редактираш стария пост. Успех с диетуването  Hug
Муцка, честито ти апаратче. Айде сега чакаме снимки на новата снага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия