Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя

  • 45 379
  • 993
# 120
Привет на всички и от мен, днес ми е втория ден и ще умра от глад , но стискам зъби за сега  Laughing Моля ви да кажете паролата за снимчиците да ви се порадвам на успехите Simple Smile
Лек и ползотворен ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 121
Здравейте, честит празник на всички, които имат повод. Страхотни мадами видях тези дни - smile3501.
Мише  Praynig
Днес реших да изляза от анонимност и да се представя - на 29 г съм, висока 1.69м. Започнах от 83 кг с цел 58кг. Почти 8 г бях 54-55кг, но след 25-тата година започнах да качвам по 3 кг всяка година, нали казват , че се расте след тази възраст ама не на височина. Любима реплика на мъжа ми "Никога не съм вярвал, че ще надебелееш и ще имаш шкембе" - тактичен е. Преди да забременея бях 65 кг, а след 9 месеца ( ще паднете ) - около 90кг ( при последно теглене в 8-мия месец ). Никога не съм била на диета с изключение на едномесечен опит с Лунната диета - е такова гладуване нема.

Благодаря ви още веднъж Hug
Виж целия пост
# 122
Привет на всички и от мен, днес ми е втория ден и ще умра от глад , но стискам зъби за сега  Laughing Моля ви да кажете паролата за снимчиците да ви се порадвам на успехите Simple Smile
Лек и ползотворен ден на всички Simple Smile
Миракъл, какво значи "ще умра от глад"? newsm78 Тук се яде без ограничение, стига да е режимна храната. Хапвай, когато почувстваш глад, в ранЪта е истината Hug

Ики, чудесни резултати! Hug
Виж целия пост
# 123
Бомбе Joy ма ние пъпки нямаме! Нали сме дюканки...  Joy
Блазе ти. Аз нямах преди Дюкан. Ела ме виж от три месеца насам - пубер в разцвета на пубертета!

Славче Авче, нали знаеш, че всичко е индивидуално. Моята майка също сваля адски бавно. Но сваля. И хубавото е, че колкото по-бавно, толкова по-здравословно и по-сигурно задържане в трета фаза, както и толкова по-лесно прибиране на кожата. Виждаш ли - всяко зло за добро.  Hug Хапвай режимно, не мисли за кг, а наблюдавай см. Аз свалих за третия месец само 2 кг.

Добре дошли Ики и Мирикъл!
Виж целия пост
# 124
Slav4e_Av4eГоре главата! Hug
Аз през ударния - 5 дена свалих 1кг.За месец още 2 кг.За общо 2 къмто3 м. - 6кг.Последния го борих 3 седмици.За да го преборя тоз пусти кг. увеличих месото, водата- 2-3 л., намалих млечните на 600гр., подсладителя намалих.Риба вечер си правя, ям начесто....Според Дюки е здравословно по 3кг. на месец. сваляне...
Така, че споко, лекичка-полекичка ще стигнеш целта си, нали не бързаш все пак Wink
Мишле fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Miracle^Идеятана режима не е да гладуваш Confused
Лек ви ден, дИвойки Flowers Sunflower
Виж целия пост
# 125
Ла Форнарина, благодатря ти! Благодаря и за пожеланието!  Hug
Славче Авче, не се натъжавай!  spoko Всеки организъм е различен. Ще стане и при теб. Няма човек, при когото режимът да не е подействал. Зареди се с повече търпение и оптимизъм!  Hug
Рали, честито намаление!  Hug Благодаря ти!
ДориHug Да се успокоя и аз, че не ми се сърдиш вече.  Wink   love001
Виши96, благодаря!  Hug
Miracle^, щом си гладна, яж - режимно. Не бива да оставаш гладна.  Peace
Ики, браво! Страхотна разлика само за месец!  smile3501
Виж целия пост
# 126
Мишле,стискам,стискам.А децата не могат да си пишат домашните ,щото и те стискат!!! Hug Hug Hug
Добър ден,момичета!!! newsm03
Благодаря,за прекрасната тема на Вещи и компания!!! newsm51
Та, има ли вече някакво инфо за срещата?Или ще се ориентираме по претъпканите автобуси,идващи по "Цариградско". Mr. Green
Ики,браво!!!
Зазу, Hug
Виж целия пост
# 127
Нямате изчитане  ooooh!
Отивам да готвя режимно зеле с телешко, че докато ви изчета, ще умра от глад  Crazy
За табличката- не разбрах ние ли ще си редактираме  newsm78 ?
Мишле,   fingerscrossed
Славе, мерси за написаното. От днес с нови сили.
Виж целия пост
# 128
. Преди да забременея бях 65 кг, а след 9 месеца ( ще паднете ) - около 90кг ( при последно теглене в 8-мия месец ). Никога не съм била на диета с изключение на едномесечен опит с Лунната диета - е такова гладуване нема.

Благодаря ви още веднъж Hug

Е кво говориш, аз забременях 55 и 95 влезнах да раждам Joy
Виж целия пост
# 129
Ами закусвах бъркани яйца и сега хапвам кисело мляко 0.1%, можеби защото преди се тъпчех като прасе и затова сега все съм гладна Simple Smile
Виж целия пост
# 130
Момичета, от вчера съм на ударния! Тази сутрин закусих олекотена пуешка шунка със топено сирене Жоси Фитнес - обезмаслено и една чаша прясно мляко - 0.1%. Тази закуска приемлива ли е?
Виж целия пост
# 131
Меморгана,триците нещо не ги виждам в изброеното! newsm78Нали знаеш- овесени трици по 3 с.л. разбити в к.мляко 0,1% или на тричава палачинка или както ти харесва!Малко по-нагоре в тази тема се обсъждаше този въпрос.
Виж целия пост
# 132
Сънче невероятно изглеждаш Grinning  страхотен резултат. Ооооо никакво отказване от Дюкан. Приятен обяд на всички Hug
Виж целия пост
# 133
Добър ден,момичета! Hug
Бубе-ЧИД newsm51 Весела,засмяна и мноооооого заслабнала   Two Hearts
Мишле,Sun- fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover и чакаме Благата вест Heart Eyes
Рокипагане- newsm59
Куки-Браво за табличката.Перфектна е  smile3501
То ни,betty balu-Честити ви месечинки с режима  newsm51
Спасдиди-Малките дечица са чудесни,а и ти изглеждаш много добре Peace
ики-много добър резултат newsm10
Духи пухи-Заповядай на следващата среща на пловдивските Дюканки Hug
Lenny_pld HugEв4e Hugmarila HugAvAnA Hugтеси HugДорис Hug
Приятен пролетен ден ,много усмивки и положителни емоции!  love001
Виж целия пост
# 134
Момичета, от вчера съм на ударния! Тази сутрин закусих олекотена пуешка шунка със топено сирене Жоси Фитнес - обезмаслено и една чаша прясно мляко - 0.1%. Тази закуска приемлива ли е?

Меморгана, остави топеното сирене за 3та фаза. Иначе другото е ок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия