Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя

  • 45 379
  • 993
# 135
Меморгана,триците нещо не ги виждам в изброеното! newsm78

Ами не съм яла трици - не останах с впечатлението, че са задължителни ooooh!

Момичета, от вчера съм на ударния! Тази сутрин закусих олекотена пуешка шунка със топено сирене Жоси Фитнес - обезмаслено и една чаша прясно мляко - 0.1%. Тази закуска приемлива ли е?

Меморгана, остави топеното сирене за 3та фаза. Иначе другото е ок.

Ами на него пише, че е обезмаслено - Фитнес. Много ли съм сгафила? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 136
И аз съм на минууууууууус!!! Wink
Виж целия пост
# 137
Iki, много добре изглеждаш

Момичета, нормално ли  е главоболието. От 3 дни съм в ПП и зверси ме боли главата. Не знам дали е от рожиме или защото съм грипава.
Вие имали ли сте подобен проблем?
 
Виж целия пост
# 138
Скорпи, благодаря!  Hug
Меморгана, прясното мляко е само добавка - към кафето или в сосове - до 250 мл на ден.  Peace Топеното сирене, както и Мишето ти е казала вече - в 3-та фаза.  Peace Триците са много важни. Не ги пренебрегвай - по 3 с.л. на ден, най-добре със закуската.  Peace
ПиглетHug
Вики, честито намаление!  Hug
Рали, главоболието е нормална реакция на организма - чистиш се от токсини и заради кетозата (от липсата на въглехидрати). До няколко дни ще премине.  Peace
Виж целия пост
# 139
Славче Авче,не тъжи  Hug .Я погледни аз от колко кила тръгвам.Ти си слабичка,затова и действа по-бавничко.Аз като теб няма да стана никога,ако ще цял живот да съм на диета.А и мерките гледаш ли си,защото те за мен са по-важни.   bouquet
Виж целия пост
# 140
Аз също не ям трици и нямам намерение.  Вече съм на режима от 8 дни и с 3
кг по малко
Виж целия пост
# 141
Сън,пилито,абракадабра благодаря ви  за подкрепата,за куража,който ми давате вие и всички в темичката.Продължавам упорито,няма отказване.Когато ги смъкна тогава,няма да бързам,въпреки че много ми се иска. Hug

2в1 благодаря ти мила. Hug И майка ми така ми казва,че ще свалям по-бавно,понеже имам по-малко.Твоя пост ми подейства супер.Много минусчета и на тебе ти желая и да постигнеш желаните килограмчета. Аз мерките не ги следя много,много, Embarassed май ще трябва да започна.
Виж целия пост
# 142
Аз за това време 1,5м, си намалих много см, без да съм ги мерила предварително. Щом влизам в 2 пъти по-малка номерация на дрешките е ок  Peace
Виж целия пост
# 143

Честито на бременните, а на тези които не са да забременеят и да родят тризнаци  Heart Eyes
ти изтреще нещо Joy
Точно тризнаци ми липсват  Mr. Green
Тамън да им е по-лесно да си поддържат фигурата  Joy
Виж целия пост
# 144
Славче, ти дойде от друг режим, нали?Потърпи малко, а дори да става бавно, въпроса е да става, нали Wink

Аз също не ям трици и нямам намерение.  Вече съм на режима от 8 дни и с 3
кг по малко
Какво да ти кажа,твоя воля какво ще ядеш, но режима си има логика и е много добре обяснена в книгата, ако не си я чела, ще трябва да ни се довериш, ако си решила да се бунтуваш, незнам как бихме те съветвали по-нататък.Триците са задължителни.Вярно, че имаш много добър резултат, но този режим се прилага в дългосрочен план и всяка препоръка си е сложена на място от Дюкан, който разработва и прилага режима от 30 години.
Виж целия пост
# 145
Да не се натрапвам, пиша ситно.

РУСЕ - 4.04
ШУМЕН - 12.04

Може да се видим с някого?
Виж целия пост
# 146
ooooo благинка, така е хубаво да се наобядва 4овек. в моя слу4ай филе на скара и таратор.
ужким съм ПЗ, но пак ям главно протеини ,  но дове4ера ще ям мишмаш с извара и салата.

Рокипагане- бъди здрава  и слаба мацка, 4естит рожден ден  nbirthday

на фона на неядящите трици, аз май съм отка4ена и се пристрастих , защото ми харесват . ако знаете какъв дюнер правя -убиец . мдам доста нескромно ама се ошлайфах . само дето му лиспват пържените картофи но си ги фантазирам,  smile3508





Виж целия пост
# 147
Много са ми гадни. Ще се помъча без тях пък ще видя
Виж целия пост
# 148
Мишле стискаме,стискаме... fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Сън тази 1 снимка не я бях виждала имаш страхотен резултат!Пожелавам ти следващото напълняване да е по друга причина... Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed stork-boy
Ики имаш видима разлика! Браво! Peace
Славче Авче мери се с шивашкия метър и ще бъдеш възнаградена с обиколките...  Party
Виж целия пост
# 149
Привет на всички. Влизам да се разпиша с едни -700 за двата дена, в които нямах кантар подръка bowuu . Най- хубавото е, че това е след една невероятна вечеря снощи (мммм, изтичат ми лигите като се сетя Laughing ), режимна, разбира се и след вчерашния първи ПЗ- ден.
Мноооого съм доволна Grinning
зазу1 , ще ми пратиш ли рецептата ти за режимно зеле? Защото имам вкъщи, ма се чудя как да го наготвя newsm78

А на всички от снимките smile3501 ! Страхотни постижения!

Хайде, лек, ползотворен и спорен ден Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия