Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№6

  • 31 818
  • 794
# 390
Стискаме палци за Вики! fingerscrossed
Виж целия пост
# 391
Чао момичета Hug,стискайте палци поне с очила да се завърнем,пък ако е рекъл Господ и с дясно око да се сдобием............. някой ден,ако може и още другата седмица/въпреки че е почти невъзможно,но неведоми са пътищата божий........./ Praynig 55 55 55
Praynig Praynig Praynig
Много ще ги стискаме, хич няма да ги пускаме, ще ни липсвате.

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 392
Добро утро!!!!!!!!!!!Хайде на кафето Hug



Шефката сигурно вече са се настанили в самолета Hug
Виж целия пост
# 393
Дааа, летят вече  Peace
А закуската ......както нямам апетит newsm78
Ама пак ти мерси   bouquet
Виж целия пост
# 394
 Нелка, чудна закуска, тенкю  Grinning




бабче, кат се чуе те да ни информираш  Confused
Виж целия пост
# 395
Шефката замина, ама внимавайте какви ги вършите  Naughty Защото ще се върне и ще види и... ще има строй се преброй се   Joy
Виж целия пост
# 396
Пристигнали са в Берлин. Сега са на път към гарата за Грейфсвалд.Пътували са много добре, Вики се е държала като голямо момиче.
До Грейфсвалд са три часа път с влака, ако имат късмет веднага да се качат.
Аааааааа, вие Фнимавайте, че ако не се държите прилично, каквато съм станала порядъчна, ще доноснича  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 397
Мерси за новините бабче. Hug
Искам детенцето ми да се оправи вече. Cry
Виж целия пост
# 398
Сиси още ли не е добре ?
Ти така и не каза какво и е!
Виж целия пост
# 399

Искам детенцето ми да се оправи вече. Cry

Какво и е на малката кукла ?
Виж целия пост
# 400
Пътували са много добре, Вики се е държала като голямо момиче.
че тя си е голямо момиче Hug Hug Hug


Шефката замина, ама внимавайте какви ги вършите  Naughty Защото ще се върне и ще види и... ще има строй се преброй се   Joy
а ти внимавай какви ги дърдориш затова по-добре  smile3505

черпя ви  Hugаз го правих Mr. Green

Виж целия пост
# 401
Пристигнали са в Грефсвалд, настанили са се в хотела.
Времето било ужасно, 4 градуса, студено и вали дъжд.
Това е засега, то и утре няма да има новини, чак в понеделник след 13 часа наше време.
Пък след малко ме почерпете, де.
Ще се пробвам да поркам с вас тази вечер, пък да става квото щееееее Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 402
 Wine Glass  Drunk Drunk Drunk

Ха наздраве !
Виж целия пост
# 403
Пък след малко ме почерпете, де.
Ще се пробвам да поркам с вас тази вечер, пък да става квото щееееее Joy Joy Joy
нещо по специално да желаетеМАДАМ Hugза поркане
Виж целия пост
# 404
Чакай да нахраня раята, че едвам се мърдам и сядам да поркам.
А вие през туй време, моля - водка със сельодка  #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия