Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№6

  • 31 818
  • 794
# 405
Сиси още ли не е добре ?
Ти така и не каза какво и е!
Има светлинка в тунела, бабче, щерка ти ме научи как да и свалям температурата.
Луднах ви казвам 4 дена с почти 40 градуса няма смъкване, едни сополи-вода, тече без да спира,кашля като дърт тютюнджия,  допълнителна екстра, зелено разтройство, по 8 пъти на ден.
Е такова чудо не е било.
Незнам кое денонощие вече ми е без сън, сега си играят с тати, от сутринта не ми е вдигала температура, пу-пу.
Няма и месец от предния антибиотик и вече сме с нов, Зинат, от него разтройството се усложни.
Друга екстра клепачите на дясното и око се подуха до пръсване, сълзи текат и беше кръв червено, щерка ти обаче пак ме застреля с очен съвет и оправихме окото.
Оф оплаках ви се.
Виж целия пост
# 406

Виж целия пост
# 407
Никои не опитва от сервираното тази вечер newsm78шефката я няма и се праите на кротки ooooh!
Виж целия пост
# 408
ajeliya дано малката Сиска се оправя бързичко!  Praynig Че ние почти два месеца се лекувахме............ ooooh!
Виж целия пост
# 409
Никои не опитва от сервираното тази вечер newsm78шефката я няма и се праите на кротки ooooh!

И си хапвам и си пийвам  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 410
Бабет докато се намота, то пиенето и мезето посвършили  Joy Joy Joy
Ама на мен сега много малко ми трябва и без това съм си като поркана.
Аджелия, надявам се нещата да се поуталожат и да поспиш тази вечер  Peace
Нели, тая водка много убава, бееее  newsm78
Здравче, ти пак се попоказа отнякъде за малко, май  newsm78
Наборке, ти сама и кротко си пийваш, ааааа Laughing
А Мони я е хванала липсата, ама ша проверим тая работа  Mr. Green
Ша простите на Баби, ама ще положа морни краци, че утре пак ще ходя да бачкам, /то роуминг требе да се плаща и кво ли още/ hahaha
Виж целия пост
# 411
Аджелия, моето дете преди няколко месеца пиеше почти  през месец антибиотици.Сега й давам мед с пчелно млечице и виждам подобрение / да чукна на дърво/.Вирусите ги изкарваме със сополи/много са упорити/ и кашлица, но по-лека, без температура.Ако имаш интерес ще ти напиша за начина на приготвяне.
 Бабче надявам се, че си по-добре.Ти са много силен ЧОВЕК и ще се справиш!!!!!!
Виж целия пост
# 412
Тъкмо потривах ръце да отварям нова тема и виждам - чакаме Вики и мама и стискаме палци. Та да прибавя и моята подкрепа и разбира се, темата ще чака да се върнат с добри новини.  Praynig
Виж целия пост
# 413
Тъкмо потривах ръце да отварям нова тема и виждам - чакаме Вики и мама и стискаме палци. Та да прибавя и моята подкрепа и разбира се, темата ще чака да се върнат с добри новини.  Praynig

А дано, желая я им го от все сърце  Praynig Praynig Praynig.
Виж целия пост
# 414
Добро утро !!!!!!!Наливам  кафето има и  закуска Hugдано ви хареса Peace

Виж целия пост
# 415
Добро утро и от мен   love001
Много валежно и студено, мокро и гадно временце, нали  newsm78
Но обещават слънцето да дойде с всичка сила  Joy Joy Joy
Мерси за кафенцето и закусчицата.
Кам ги другите, бе Нелка  newsm78
Мая, благодаря ти за търпението и разбирането   bouquet
Ще си дойдат Вики и мама с добри новини, сигурна съм  newsm51
Виж целия пост
# 416
мииии и аз незнам Thinkingкъде са се покрили ooooh!
Виж целия пост
# 417
Страх ги е да не ги навали дъжда  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 418
Страх ги е да не ги навали дъжда  Joy Joy Joy
или пък се правят на  hahahaпримерни пред шефката  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 419
Ами, правят се на ощипани и ни гледат сеира, ама ние довечера ще им се сърдим  Crossing Arms




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия