Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№6

  • 31 818
  • 794
# 435
Нели, как ги правиш тези работи, беее  newsm78 Фокус-мокус и хайде хоп


Виж целия пост
# 436
Да бе, само ти говориш да това  newsm78
Аз малко ли ви мрънкам, че все съм на работа?

бабачеее,
за друга работа става въпрос  Mr. Green
Виж целия пост
# 437
Е, кажи каква де, може и аз да я мога  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 438
Е, кажи каква де, може и аз да я мога  Joy Joy Joy

 ми, за кекс става въпрос  luvbed
Виж целия пост
# 439
Оффф, покрай болестите, секса в нашата къща е мираж, но се надявам да наваксаме с лихвите Joy Joy Joy
О бабче можеш го сигурно и добре, че го умееш, че иначе нямаше да има кой да ми дава очни съвети Laughing.
Виж целия пост
# 440
................
О бабче можеш го сигурно и добре, че го умееш, че иначе нямаше да има кой да ми дава очни съвети Laughing.


 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 441
ми, за кекс става въпрос  luvbed
Мале, тя Мони за сладкарски изделия говори , а аз за какво си мисля ами да, тя гладна кокошка просо сънува.
Виж целия пост
# 442
егати кекса......в леглото  Mr. Green
Виж целия пост
# 443
егати кекса......в леглото  Mr. Green
  condomuu  154uu
Виж целия пост
# 444
И ако искате да знаете аз и кекс мога и секс мога, пък и разни други екстри ги мога  Joy Joy Joy
Кво си мислите, че като съм дърта, съм се развела с тез благинки hahaha
И да ви кажа- сега прочетох на шеВката какво пишете и познайте какво ми каза тя ???
Каза, че сме се разгонили в нейно отсъствие / еле я / и щяла да ни строява, като се върне /еле мен, била съм се разпусТнала/ .
Да сме Фнимавали, да не я излагаме  Joy Joy Joy
Праща ви поздрави и целувки и каза, че и липсвате !!!
Аджелия, Сиската не е ли по-добре вече ? Има ли още температура и повръща ли?
Виж целия пост
# 445
Праща ви поздрави и целувки и каза, че и липсвате !!!

тя също ми липсва,
за утре и желая успех  Praynig
Виж целия пост
# 446

ти, пък кво  Crazy
Виж целия пост
# 447
 Аджелия, пиша ти рецептата: В буркан от компот/ от по-тумбестите/ пълен с пчелен мед,  добавяш пчелно млечице/ аз го купувам в малко шишенце, бяло е на цвят и течно, но не много/.Пчелното млечице се държи в хладилник и преди да го смесиш с меда, трябва да го извадиш да се отпусне.Млечицето се сипва в буркана, като се разбърква много добре с ДЪРВЕНА  лъжица.Бурканът трябва да се съхранява в непрозрачна хартия.От онази кафявата.Дава се три пъти на ден по една чаена лъжица.Резултат  има поне след изяждането на два, три буркана.Не надвишавай дозата.Дано Сиската да го хареса.Да оздравявате.
 Ина  и Вики и на нас ни липсват.
      
Виж целия пост
# 448
Е, да ама меда е алерген ?
Трябва да се внимава, мисля.
Казвам го, защото аз съм алергична към меда.
Виж целия пост
# 449
ми нищо кво 1swing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия