Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№6

  • 31 818
  • 794
# 480
Готово банскобг!
За здравето на Вики и всички дечица.

Виж целия пост
# 481
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 многооооооооооооооооооооооооо се радваммммммммммммммммм Hugза Вики
еииии тази вечер ще се напием за здравета на Вики Peace
Виж целия пост
# 482
При проф. Клеменс са. А ти откъде имаш тази информация, че е в отпуск ?
Ина като се върне утре, ще си говорите и ще ти даде връзка.

Аз реших че е в отпуск, защото секретарката каза, че го няма в клиниката и, че в края на тази седмица ще бъде там....тогава да се обадим... или да му пишем на мейла. Ние чакаме да ни определи дата....та за това го издирвам?
Благодаря за информацията.
Много искам да се чуя с Ина и с нетърпение очаквам да се върне!

Наздраве -за страхотните новини!!!




Виж целия пост
# 483
БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Hug Hug Hug!!!!!БРАВО!!!!!!ТОВА СА ВЪРХОВНИ НОВИНИ!!!! Hug Hug Hugцялата настръхнах!Страхотно!Браво на ВИКИ!Браво на Ина ,браво на професора!!!!!!Ужасно се радвам бога ми,направо върха!!Обичам ВИ!Браво! smile3501

ВИКИ Е ПРИНЦЕСА-БЪДЕщА КРАЛИЦА!!


Виж целия пост
# 484
АИДЕ ПО ЕДНО за малката принцеса!!

ето и ледче
 Hug Hug
Виж целия пост
# 485
Аз ще почакам малко по няколко причини  Joy Joy Joy
Първата я знаете, втората, че съм на работа и третата..... от вълнение, макар да бях сигурна
в резултата от прегледа, от вълнение така ме заболя главата  ooooh!
Виж целия пост
# 486
Само си търсите поводи за напиване  Twisted Evil Ама новините наистина са страхотни, затова....... НАЗДРАВЕ и от мен  Joy cheers Wine Glass
Вера, виждам, че си тук. В петък мисля да дойда да ти помогна  Peace
Виж целия пост
# 487
Ох,чак сега влизам и ще умра от кеф Mr. Green Hug
Много се радвам за Вики и я прегръщам силно Hug
Теди ела пиле,тъкмо тогава ще имам работа за тебе,ще слагам връзки на яйцата Peace
ajeliya ,има по голям ефект,ако не смесваш чайчетата,а ги редуваш Hug
Виж целия пост
# 488
Нека и аз да споделя как снощи ме заболя главата най-напред от ужас, а малко по-късно от облекчение. Мама,тате и Али заминаха вчера по обяд за няколко дни във Велинград да се поплацикат в минерални води. Господ  ме прати да пазарувам в един супермаркет в края на града по никое време снощи към 7 часа в почти ураганен вятър. Излизайки от паркинга ми се видя някакъв странен дим от склада на таткото на Али. Притичах да видя и ужас - в непосредствено съседство до него видях разгарящ се пожар в склада за брикети на един мърляч. Пазачът нищо не разбрал, а огънят пред очите ми растеше със скорост, каквато не мога да ви опиша. Слава Богу, че пожарната дойде 3 мин. след като звъннах и хората са работили без да прекъсват до 5.30 тази сутрин. И други помогнаха и се размина голямата беля. Та днес тройката отново отпътува за Велинград да се цамбурка в гьоловете  Laughing
А другата новина при мен е, че вуйчото на Али  - последна година тийнейджър, взе че се представи изненадващо добре на предварителните изпити в УНСС /защото учи два дни без три дни/, на които отиде "просто да види к`во става и к`во толкова им се плашат". Или момчето ми е умничко или изпитите са много елементарни newsm78 Второто май е по вероятно Joy
Виж целия пост
# 489
............. от вълнение така ме заболя главата  ooooh!

Стягай се бабинко!!!!ХУбавото тепърва престои, убедена съм!!!  HugМИ така де,то неможе само гад да ядем я,ще изгрее слънце и на нашата улица!И тогавааааа.....
и хоро ще заиграем!!!
Виж целия пост
# 490
ajeliya ,има по голям ефект,ако не смесваш чайчетата,а ги редуваш Hug
Аз направих чай-коктейл, пак се изложих, ще се поправя ама тя го хареса пийва си.  Embarassed
Или момчето ми е умничко или изпитите са много елементарни newsm78 Второто май е по вероятно Joy
Моля, моля аз съм била на изпит там и хич не е елементарен, няма такива изпити. Naughty, умно си е детето ако не е, аз съм многоооооооооо тъпа. Grinning
За другото, ти си оправдала онази приказка ,"На точното място в точния момент", супер.
Ще пием, нали? Mr. Green
Виж целия пост
# 491
много ясно  Laughingпри такъв хубав повод Hugша са напоркаме Peace

Виж целия пост
# 492
А другата новина при мен е, че вуйчото на Али  - последна година тийнейджър, взе че се представи изненадващо добре на предварителните изпити в УНСС /защото учи два дни без три дни/, на които отиде "просто да види к`во става и к`во толкова им се плашат". Или момчето ми е умничко или изпитите са много елементарни newsm78 Второто май е по вероятно Joy

Аз уча в УНСС  Laughing И като кандидатствах този изпит ми беше първия и не си дадох много, много зор... ама взеха, че ме приеха, така че наистина вероятно второто е по-вярно  Joy
Виж целия пост
# 493
Е хубаво де, MMka това можеше да ми го спестиш, аз се скъсах от четене за изпит там, е взех го ама голямо четене падна, е явно съм тъпичка Joy Joy Joy
А чакайте малко, сетих се , не съм тъпа.
Това беше в онези години, младежките ми, нещата сигурно са се променили от тогава, няма друго обеснение.
Замислих се и отказвам да приема, че не съм зверски умна, щото съм такава. Joy Joy
Виж целия пост
# 494
Акъл  колкото - толкова. Важното е, че това няма да ни попречи съзнателно да се напием най-безотговорно и всеотдайно  hahaha Щото има за какво.
Присъствието на всички в тази тема е атестат за умност над средното в света за сезона  Joy Неприлично умни, бих казала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия