Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
-
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
-
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
-
Какво мислите за предварително пазаруване на бебешки дрехи?


Вие на какво мнение сте за предварителното пазаруване



Може и някъде другъде, може да не са ти поставили добре коланите....Когато ги мереха на Калоян, все му бяха ниски тоновете, все с малка честота...той все спеше...в крайна сметка всичко си беше наред. Но ей така, за твое успокоение, не ти пречи да измериш едни тонове пак, може и някъде другъде

.акуарел нещо се губи-да не е следващата мама?
Познай какви мисли ми се въртят в главата 