Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
-
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
-
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
-
Какво мислите за предварително пазаруване на бебешки дрехи?




Е, то ти е време де и с тея контракции, освен да ти пожелая всичко да мине по вода! 

Аз спрях да му обръщам внимание вече, щото явно ехографа си е ориентировъчен метод за анализ... Така, че щом док-а днес е казал, че всичко си му е наред на бебо, недей повече да го мислиш, моля те!

Познай какви мисли ми се въртят в главата 
