Дюканки с палачинки, трици и меса топим сланина и кила - 93 тема

  • 46 215
  • 951
# 930
А,Вещи,новичките да четат NaughtyНа първа стр.има таблица кой в коя фаза е:hahaha: Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 931
Късничко стана, но не мога да не отбележа, че днес гледах страхотни снимки  Peace
Момичета, постигнали сте много, усмихнати и лъчезарни  Hug
Радвам се, че съм сред вас  Embarassed
Сън, марини, чудя се още, за пътуването  newsm78 Най- вероятно ще изчакам голямата ми дъщеря да излезе във ваканция, и ще имам време за повече срещи  Wink
Виж целия пост
# 932
Здравето, огромна разлика! Супер си  Peace

Варненки, разгледах снимките от срещата. Прекрасни сте. Дорчестер и К_Савова, радвам се да ви видя отново, макар и на снимки  Hug

Мамица, 5-та градска болница се намира до надлез "Надежда". Мисля, че там е последната спирка на тролей No1  newsm78. Ако живееш в "Младост", ти е доста далечко Sad

Сънче  Hug и аз те чакам да се похвалиш  preggo ... и Мишето чакам Simple Smile

Лейди_А, преди време бях чела някаква публикация за диетите, йо-йо ефекта и запазването на килограмите (беше от някакво медицинско издание на майка ми). Там пишеше, че на организма му трябват около 6 месеца, за да "запамети" новото си тегло. Предполагам, че това е целта на 3-та фаза. За себе си мога да кажа, че този режим промени много от хранителните ми навици. Мисля, че и другите момичета ще се съгласят с мен. Така че, лично аз съм оптимист и не очаквам някоя дюканка да повиши драстично теглото си Simple Smile
Виж целия пост
# 933
Мили мои  Hug, вие хубаво обяснявате, но аз спирки не знам. Ни кой трамвай, рейс и тн. Важното е, че имам улица и номер. Благодаря ви за отзивчивоста. Ох, да лягам, че утре в 6, ще ставам. Не си спомням кога беше псоледното такова таване. Май като кърмех ( 40 дена)  newsm78
Виж целия пост
# 934
Черпя ви с любимата ми песен. Текста е актуален за нас Simple Smile

http://youtube.com/watch?v=Yekz__cCci0
Виж целия пост
# 935
Лейди.А, не видях някой да ти каза нещо за менюто, ако го е казал ще извиняваш, че се повтарям, но виждам сирене, а то особено в ударната фаза е недопустимо.
Виж целия пост
# 936
Ще ме биете ли, ако задам един въпрос и аз?

Става въпрос за шоколадите с подсладител малтитол. Може или не може?

не смятам да злоупотребявам с тях, ей тъй, като ме загложди шоколадовата зависимодт да лапам по 2 парчета


Не може Ета!
След приключване на режима. Изчакай.

аз ще споделя от личен опит, че може. С мъжа ми сме на режима от 11.02 и той изяжда поне по 3 шоколада на Колев на ден, аз доста по малко, но понякога, когато съм под стрес изяждам в няколко последователни дни по един - т.е. амо ми се яде - ям. И двамата за по-малко от 2 месеца сме свалили по 10кг. Освен, че килограмите са 10, те ужасно много си личат. Така, че не съм диетолог, но гарантирам, че ако изяждам по 1 шоколад Милка на ден, не просто няма да слабея, ами ще качвам кг с бясна скорост. По добре да засища човсек шоколадовия си глад по този начин, отколкото да не издържи и да се провали заради 1 бонбон на Линд....
да не говорим, че тези шоколади далеч не са толкова вкусни и човек е трудно да се пристрасти, по-скоро е да си начеше крастата.
Виж целия пост
# 937
 smile3521 smile3521 smile3521 Lady A ....аз преди една тема време ...се опитах плахо да питам за сирене ...че бях вече във втора фаза ...и така ми обясниха да го забравя ....че вече името му не помня ..камо ли вкуса .... smile3533...сега виждам ...ти ти като мен ....
Хеи това му е хубавото на този форум ...когато си добре всички те поздравят и подкрепят ...като кривнеш от правата вяра ...ти поклащат пръст ...че ако повече прегрешил и ... fight конско може да си получиш
Лека нощ от мен момичета ....аз утре ще ходя да ме обучават ..... за толкова години все нещо се обучавам ,....и ще ви чета вечерта ....
Виж целия пост
# 938
Новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281880.msg7092117#msg7092117

Ще ме извините, но корекциите ще ги нанеса утре като се прибера в къщи   bouquet
Виж целия пост
# 939
Лейди.А, не видях някой да ти каза нещо за менюто, ако го е казал ще извиняваш, че се повтарям, но виждам сирене, а то особено в ударната фаза е недопустимо.

Ей то беше като подправкааааа  Mr. Green представете си парченце с размери: 1смх 3смх3 см - аз го разтворих в горещия бульон....
Виновна де! Няма повече   bouquet


Отивам в новата тема Simple Smile
Виж целия пост
# 940
Ох  ooooh!
Изчистих цялата къща, изкъпах децата, сготвих и сега съм скапана, а довечера сме на наградите на Бг радио. Трябва и да съм хубава  Shocked В следващият си живот искам да съм мъж  Peace
Не съм се мерила днес, но се чувствам заслабнала. Леко реших да разредя меренията, защото се вманиячавам и изстрадвам всеки 100гр +, което пък определено скапва настроението ми  Confused
Виж целия пост
# 941
Днес правя един месец от както съм на режима Grinning! Стопените килограми са 5.500. Мисля си, че никак не е зле! Продължавам докато унищожа и останалите (май ще става по-трудно ). А както ми е гот на този режим, може и да продължа и след 65, ако нещо не се харесам Laughing! Много прегръдки на всички вас, без които щеше да ми е трудно Hug!
Виж целия пост
# 942


момичета,има нова тема Hug
Виж целия пост
# 943
Момичета, има нова тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281880.msg7092117#msg7092117

Изпреварила си ме  Embarassed
Виж целия пост
# 944
Здравейте мили Дюканки   bouquet ,
Благодаря за посрещането. Толкаво много сте изписали събота и неделя, че сега се залоствам да изчета всичко.
Marini, аз направих пет дни на чисти протеини като ударни и после 5 дни протеини и зеленчуци,  после пак 5 дни протеини и 5 ПЗ и сега пак съм на протеини. Не съм прегрешавала, но ефект няма. Свалям 1 кг. и пак си го качвам.  Може и нещо да бъркам. newsm78
В петък си купих и двете книги и там прочетох, че като кг за сваляне са по-малко от 10 да се редуват 1/1. Мисля да пробвам.
Ако имате други предложения ги чакам с нетърпение.
Целувки  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия