Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 246
  • 722
# 450
Аз незнам това вносно месо, но няколко пъти ни се е случвало след консумиране на прясно свинско месо да се изриваме.  Shocked Вероятно и в Бг животните  има нещо ненаред.   ooooh! Вече незная какво да купувам. Спрях да купувам салами, а то месото и то гадно.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 451
Ivs -искаш ли на ЛС да ти дам пример за фирма, която дори е одобрена за износ в ЕС на месни продукти /има такъв списък на одобрените фирми - бяха 14-15 някъде ако не са се увеличили/, която преди това на три пъти е затваряна за слагане на бои, "боклуци" и дори тоалетна хартия във саламите си. Ти много си вярваш. Ще ме убедиш че фирмата сама щом си подлага продукцията на проверка и ще се стресне като и кажат че не я бива. Нали знаеш че в БГ ти трябва да отидеш един път някъде на проверка за да "канализираш" нещата за после? Не ти ли прави впечатление че когато някоя фирма се появи на пазара и първия месец всичко е супер и след това всичко се скапва?
Notar, говоря за това, което съм виждала. Ставаше въпрос за това, че се правели само формални проверки и не се вземали неочаквано проби, че и лабораториите опорочавали резултатите

Не оспорвам другото. Факт е, че много от производителите не са дорасли още и нямат тази ангажираност и отговорност, която трябва да имат. С влизането в ЕС им дадохме право на самоконтрол, а им беше рано за това

И какво като е одобрено едно предприятие за ЕС, техните да не са на по-високо ниво? Толкова боклуци идват и от тях  ooooh!
За предприятието, за което ти говориш - незнам, преди и да е имало нарушения, в конкретния момент щом отговаря на изискванията ...

Тъй като ме цитираш неправилно искам да отговоря - никъде не съм споменала, че лабораториите манипулират резултатите. По-скоро за проверка се предлага качествен продукт, а масовото производство е некачествено, макар и безопасно. Напр. кайма 40% свинско, но в единия случай е месо, а в другия жили, кожи, обрезки и т.н./пак свински, разбира се/
П.П. Ако си от бранша, поне сподели кои са качествените продукти, защото пазарът в милата ни родина все още не може да бъде коректив поради масово безпаричие или ниска култура на хранене  Sad
Виж целия пост
# 452
Вярно, че за лабораториите мнението не е твое, а следващото  Peace

За изследване се вземат произволни продукти - примерно 5 кофички кисело мляко, няма как те да са качествени, а останалата партида, от която са взети да е различна.

Качеството също е относително - това, което на мен ще ми хареса, за друг ще е боклук.
Като гледам едни и същи продукти и марки фигурират и в черния, и в белия списък.
А и както беше казал notar - понякога една фирма започва добре в началото и после разваля продукта. Не може да се каже - тези са добри, онези не стават
Виж целия пост
# 453
Радвам се, че тонът тук е добър. Специално за колбаси и разни филета /не съм специалист/ положението е критично. Заводи направени с милиони от еврофондовете бълват всевъзможни касапски изобретения комбинирани с достиженията на химията. Преди 5-6 години в района имаше една дама - собственик на колбасарски цех. Много години била главен технолог в Родопа. Правеше кренвирши - точно като по Татово време. Още на щанда ги подкарвах. Тя дори обикаляше и като имше залежали или калпави луканки ги изкупуваше, за да не и грозяли стоката и. Но дойде ЕС, а тя не е от далавераджиите и не можа да събере достатъчно точки и сега е на средно БГ ниво. Всички работят с вносни суровини, защото са по-евтини, понеже се вкарват по втория начин. Особено пилетата и свинските "отпадъци". Който ви каже друго - лъже!  Или ако е от БГ са някакви нелегални и продават на половин цена. Дори и месо да си купите - то няма вкус и няма как да е друго! Жалко!
Виж целия пост
# 454
не всички работят с вносни суровини,има фирми,които са успeли да си направят затворен цикъл,т.е.отглеждат си прасетата сами,колят ги и влагат месото в това,което произвеждат.но те са много малко!защото от криворазбраната ни демокрация унищожихме много свинеферми.от къде да дойде това българско месо?а за ирладското месо.......преди няколко години пак имаше такъв случай,не знам дали го помните.
Виж целия пост
# 455
Тандем е една от фирмите от които е иззето месо.
Колбасите с под 20% съдържание на вносна смес остават на пазара


Виж целия пост
# 456
Тандем?!?
Ужас!Винаги съм залагала на техните продукти Wink
Виж целия пост
# 457
Тандем добре си признават, и уж са си изтеглили продуктите. А кои ли са другите 3 големи фирми? А аз мислех, че като купувам от по-утвърдени имена, е по-сигурно...
Виж целия пост
# 458
Тандем добре си признават, и уж са си изтеглили продуктите. А кои ли са другите 3 големи фирми? А аз мислех, че като купувам от по-утвърдени имена, е по-сигурно...
Това е най-голямата заблуда и парадокс в БГ - няма голямо име без далавера!!! Какво очакваме тогава?!
Виж целия пост
# 459
Прясно мляко АИДА, пресича се 3 дни преди посочения срок на годност, почти 60 % е вода и на вкус е  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 460
Тандем добре си признават, и уж са си изтеглили продуктите. А кои ли са другите 3 големи фирми? А аз мислех, че като купувам от по-утвърдени имена, е по-сигурно...
Това е най-голямата заблуда и парадокс в БГ - няма голямо име без далавера!!! Какво очакваме тогава?!
Със сигурност и малки фирми са купували от това месо, но още не са обявени.
Виж целия пост
# 461
Пак по повод ирландското месо, бях писала на фирма Бони по въпроса (напоследък бяхме купували основно техни продукти). Ето какво ми отговориха:
"Здравейте г-жо ...,

благодаря Ви за интереса към нашите продукти.

Тъй като Бони Холдинг е най-големия производител на свинско месо в България, вносът на суровини за нуждите на месопреработвателните ни предприятия е сведен до минимум. Допълнително, имаме уверенията на месокомбинатите ни, че не са използвали месо внос от Ирландия. Официални декларации по случая бяха разпратени до всички търговски вериги и наши клиенти.

Поздрави и пожелания за весели празници,
Мариян Михайлов

Бони Маркетинг"
Радвам се, когато се осъществи комуникация и много се надявам да казват истината!!
Виж целия пост
# 462
това за бони е вярно.това е едно от месопреработвателните предприятия в българия,които отглеждат сами прасета,а не ги внасят.
Виж целия пост
# 463
това за бони е вярно.това е едно от месопреработвателните предприятия в българия,които отглеждат сами прасета,а не ги внасят.
Това не е вярно /колкото и да ми се иска да не е така Cry/. Живея в град, в който е основана фирмата и все още имат завод тук. Внасят прасета, и то цели, замразени от къде ли не, дори и Аржентина. Тук само ги разфасоват и преработват в различни продукти. Като гледате, че ги има във всеки магазин..., представяте ли си колко прасета и свинеферми трябва да имат, за да е всичко собствена продукция. Наслушала съм се на ужасни неща и за това в моя дом поне колбаси не купувам, но и вегетарианка не ми се става. За съжаление ни принуждават да купуваме месата им, нямаме избор Rolling Eyes
Виж целия пост
# 464
Как точно Ви принуждават да купувате месата им?
Пъхат ви ги в ПК с фактурата или Ви вземат парите с насилие? Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия