Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 249
  • 722
# 360
кисело мляко Култура

Какво му е на млякото "Култура" ?
Това не е мляко, то пише на кофичката, че съдържа растителна мазнина?!!!!
Виж целия пост
# 361
кисело мляко Култура

Какво му е на млякото "Култура" ?
Това не е мляко, то пише на кофичката, че съдържа растителна мазнина?!!!!

Еееее, аз тъкмо от него все си купувам и му се радвам, че е нискомаслено и здравословно  Sad Май ще спирам и млякото  newsm78 В каква държава живеем  #Crazy Минавам на фотосинтеза  Joy
Виж целия пост
# 362
Супите на маги - вкусна чаша. Граховата е отврат. Мирише на смесица от антибиотик и нафталин
Съгласна съм PeaceНаправо не се яде
Виж целия пост
# 363
Супите на маги - вкусна чаша. Граховата е отврат. Мирише на смесица от антибиотик и нафталин
Съгласна съм PeaceНаправо не се яде

Ами те хората са писали, че чашата е вкусна, за супата нищо не се споменава.   smile3506
Виж целия пост
# 364
И аз съм пробвала от тези супи. Наистина не бих си взела ако не е крайно фатално. Само като си представя как ги приготвят - от няколко чувала сипват химии и накрая сложат 2 грозни зърна грах или нещо друго и хайде в пакетчето. И ние се радваме, че ядем здравословно.  Sick
Виж целия пост
# 365
ами утайката виждали ли сте й на тази супа
Виж целия пост
# 366
Еееее, аз тъкмо от него все си купувам и му се радвам, че е нискомаслено и здравословно  Sad
Това че е нискомаслено, не означава че е здравословно.
Виж целия пост
# 367
Еееее, аз тъкмо от него все си купувам и му се радвам, че е нискомаслено и здравословно  Sad
Това че е нискомаслено, не означава че е здравословно.

Нали като има по-малко мазнини означава, че ще ми се лепят по-малко и на мен и няма да качвам килца и няма да затлъстявам и затова се храня здравословно. Или поне така си мисля  Wink Майка ми купува само Каприз 3,6% и има страхотно тяло. И аз не се оплаквам де. Май гените наистина са важни  Peace
Виж целия пост
# 368
   На мен кренвиршите"Леки",които вчера купих,ми се видяха отвратителни на вкус.
Виж целия пост
# 369
Днес гледам в магазина кутии с прясно мляко, със срок на годност 31.03.2009  Shocked И с големи букви пише, че е без консерванти. Ей, много се ядосах, прясно мляко със срок от 6 месеца newsm61. Те нас за какви ни вземат, за малоумни ли #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 370
diana78 дългия срок на годност на пр.мляко се дъжи на  UHT(ултра висока температура) - метод за преработка ,при който млякото за бързо се загрява до температура135-150С ,след което се охлажда до стайна температура.Бактериите от млякото са напълно унищожени, но вкусът, външният вид, устойчивостта и хранителното съдържание остават непроменени. Peace
Виж целия пост
# 371
Благодаря ти за уточнението, колкко съм задръстена Embarassed
Виж целия пост
# 372
Е, то и при обикновеното варене, след кипване, ефектът е същият Whistling
Виж целия пост
# 373
сори за спама, но нямаше ли тема за бял списък на храни или нещо такова, че сега не мога да го намеря или съм се заблудила нещо
Виж целия пост
# 374
сори за спама, но нямаше ли тема за бял списък на храни или нещо такова, че сега не мога да го намеря или съм се заблудила нещо
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=95792.0  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия