Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 246
  • 722
# 435
Взехме си една вечер кайма от магазина ПИКАДИЛИ в Бургас. Пържих кюфтета. Отвън изгоряха а вътре останаха сурови. Каймата беше смес свинско с телешко. Въобще от продуктите на Сами М  Бургас не съм доволна
Виж целия пост
# 436
четох по-назад в темата за насипна шунка с дъх. възможно е просто да е била с изтекъл срок. Peace
в този ред на мисли, как може да се разбере дали тези колбаси от витрините са в срок?? обикновено нямат никакви етикети по тях, защото ги махат, след като ги разопаковат, за да ги сложат на щанда и след това да режат от тях. вече и тях избягвам. шунката не е шунка. последно нашата беше с пера (май се похвалих тук).
и по темата за пилетата - ами пилето на баба, то даже си е баш кокошка, е 2 пъти по-малко от пилетата по магазините... направо не искам да знам как стават такива гиганти.
последната ми несполука е една майонеза - Remia, обикновена, 500мл. опаковка. с много странен вкус, не и на майонеза. имам спомен, че не харесахме и един майонезен сос за пържени картофки, пак Remia. някой, ако има впечатления, да сподели дали майонезата им не става или просто е с много изчанчен вкус!
Виж целия пост
# 437
Още един глас против  продуктите  на бор-чвор и по специално  на заквасената им  сметана.
Виж целия пост
# 438
Прочетох много подробно всичко и имам един въпрос - Колко оплаквания  трябва да има за един продукт за да се спре той от пазара или производителите да се замислят малко какво произвеждат? newsm78
Виж целия пост
# 439
Институциите у нас много трудно се ангажират с реални проверки, напр. да отидат внезапно в предприятието и сами да вземат  необходимите им проби за изследване. Не съм запозната, но ми се струва, че повечето проверки са формални.
Виж целия пост
# 440
Абсолютно формални са.
А и резултатите в лабораториите също могат да бъдат променени.
Виж целия пост
# 441
Цитат
Родопея много развалиха продуктите си.
така е  Peace
Виж целия пост
# 442
Всички шунки, шункоподобни и филета станаха с вкус на пластмаса и се като подметка. Не купувам от месеци. За БГ млеката - т.нар. кисели: само първите 2 месеца на Верея-та наистина започваха да надуват капачките след 3-4 дни. Сега всички могат да се ядат в следващата петилетка. Да не говорим, че много започнаха да имат горчив вкус - от какво е незнам.
Виж целия пост
# 443
Давайте да разнищим кои са спрените луканки със заразено месо от Ирландия. Не ми допада  начинът,  по който  ми обясняват, че трябвало да се яде с години и по много от него, за да се разболеем. Ако наистина нямаше значение,  защо го изтеглят от търговската мрежа по цял свят и го унищожават. Идват празници и не ми е безразлично какви мезета ще има на масата ми.
Виж целия пост
# 444
Институциите у нас много трудно се ангажират с реални проверки, напр. да отидат внезапно в предприятието и сами да вземат  необходимите им проби за изследване. Не съм запозната, но ми се струва, че повечето проверки са формални.

Не е вярно това. Хората обичат да си говорят наизуст понякога  Peace

Прави се, разбира се, и се изследва безопасността на продукта, при това задължително в акредитирана лаборатория.
Производителите също са длъжни сами да изследват продуктите в такива лаборатории.

Не може просто така да се спре даден продукт. Трябва да се докаже, че той не е безопасен.
А относно качеството му ... самата фирма го гарантира и ако не се купува няма да го има на пазара  Peace
Виж целия пост
# 445
Ivs -искаш ли на ЛС да ти дам пример за фирма, която дори е одобрена за износ в ЕС на месни продукти /има такъв списък на одобрените фирми - бяха 14-15 някъде ако не са се увеличили/, която преди това на три пъти е затваряна за слагане на бои, "боклуци" и дори тоалетна хартия във саламите си. Ти много си вярваш. Ще ме убедиш че фирмата сама щом си подлага продукцията на проверка и ще се стресне като и кажат че не я бива. Нали знаеш че в БГ ти трябва да отидеш един път някъде на проверка за да "канализираш" нещата за после? Не ти ли прави впечатление че когато някоя фирма се появи на пазара и първия месец всичко е супер и след това всичко се скапва?
Виж целия пост
# 446
Лично на мен ми харесва луканката на`Рея`,но колко е читава нямам представа.
Виж целия пост
# 447
Да, и на мен много неща ми харесват, но например знам че големи фирми слагат в храните различни добавки или както там се наричат, които усилват апетита и ти дори и да не го обичаш, ти се яде още. А как са ни променени вкусовете идея си нямате. Понякога е възможно дори като опитате истинския продукт да кажете че е пълен боклук в сравнение с този който сте свикнали да ядете.
Виж целия пост
# 448
Ivs -искаш ли на ЛС да ти дам пример за фирма, която дори е одобрена за износ в ЕС на месни продукти /има такъв списък на одобрените фирми - бяха 14-15 някъде ако не са се увеличили/, която преди това на три пъти е затваряна за слагане на бои, "боклуци" и дори тоалетна хартия във саламите си. Ти много си вярваш. Ще ме убедиш че фирмата сама щом си подлага продукцията на проверка и ще се стресне като и кажат че не я бива. Нали знаеш че в БГ ти трябва да отидеш един път някъде на проверка за да "канализираш" нещата за после? Не ти ли прави впечатление че когато някоя фирма се появи на пазара и първия месец всичко е супер и след това всичко се скапва?
Notar, говоря за това, което съм виждала. Ставаше въпрос за това, че се правели само формални проверки и не се вземали неочаквано проби, че и лабораториите опорочавали резултатите

Не оспорвам другото. Факт е, че много от производителите не са дорасли още и нямат тази ангажираност и отговорност, която трябва да имат. С влизането в ЕС им дадохме право на самоконтрол, а им беше рано за това

И какво като е одобрено едно предприятие за ЕС, техните да не са на по-високо ниво? Толкова боклуци идват и от тях  ooooh!
За предприятието, за което ти говориш - незнам, преди и да е имало нарушения, в конкретния момент щом отговаря на изискванията ...
Виж целия пост
# 449
Давайте да разнищим кои са спрените луканки със заразено месо от Ирландия. Не ми допада  начинът,  по който  ми обясняват, че трябвало да се яде с години и по много от него, за да се разболеем. Ако наистина нямаше значение,  защо го изтеглят от търговската мрежа по цял свят и го унищожават. Идват празници и не ми е безразлично какви мезета ще има на масата ми.
И мен този въпрос много ме вълнува. Дали ще се разбере кои фирми са ползвали евентуално такова месо и в какви продукти? Те докато проследят до складовете, пък после до производителите, после до магазините... ми то ще са изкупени нещата  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия