Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 245
  • 722
# 495
Алооооо,темата е за храни и хранителни продукти,SharenaSol,не ядеш кремовете си за лице,надявам се?
Виж целия пост
# 496
Имали черен списък на бебешките адаптирани млека, пюрета, каши и въобще храните за бебета???? newsm78
Виж целия пост
# 497
Напоследък, целите щандове с колбаси и сродните им са ми отвратителни. Дори най-скъпите луканки например не ми харесват.
А какво остана за кремвиршите от лев и петдесет?  Shocked
Като ги видя само и ми бяга апетита...

Силно препоръчвам на всеки, който има възможност да избягва онея опакованите сандвичи със "парче" шунка (нещо много различно от месо) и кашкавал. Едно време бухахме кенарски такива... добре, че се усетихме навреме. Grinning
Виж целия пост
# 498
Аз вече сандвичи навън не ям, и по ресторанти престанахме да ходим кой знае колко....просто отвсякъде лъха евтина стока и скъп краен продукт.

Последно взех луканка на Маджаров и окончателно спирам да му купувам каквото и да било.
Виж целия пост
# 499
"шунка" класик на никас. пълна отврат, дори кучето доста й се чуди
Виж целия пост
# 500
Аз вече сандвичи навън не ям, и по ресторанти престанахме да ходим кой знае колко....просто отвсякъде лъха евтина стока и скъп краен продукт.

Последно взех луканка на Маджаров и окончателно спирам да му купувам каквото и да било.
Добре де - спираш, а как ще си произведеш колбас?
Сериозно питам, сина ми много обича месо и луканка(само това купувам, че уж по-добро качество) и се чудя как бих могла сама да си направя, та да яде детето по-сигурен колбас  newsm78. Не че и прясното месо е сигурно Sad.
Виж целия пост
# 501
Аз вече сандвичи навън не ям, и по ресторанти престанахме да ходим кой знае колко....просто отвсякъде лъха евтина стока и скъп краен продукт.

Последно взех луканка на Маджаров и окончателно спирам да му купувам каквото и да било.
Добре де - спираш, а как ще си произведеш колбас?
Сериозно питам, сина ми много обича месо и луканка(само това купувам, че уж по-добро качество) и се чудя как бих могла сама да си направя, та да яде детето по-сигурен колбас  newsm78. Не че и прясното месо е сигурно Sad.

И аз много обичам луканки. Засега сме се спряли на вносни продукти, които хич не са скъпи, но са качествени. Тази зима мисля да произведем малко домашен суджук.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 502
*Крема сирене "Клевър" от Билла - такава лепкава,лоеста и пихтиеста маса не бях виждала.
Приличаше на извара,полята с олио.Ама с много олио.
След отварянето направо се разтече. Confused
*Сирене "Давидово"- невъзможно солено,не му мина и след изкисване във вода.
Все едно буца сол за коза. Laughing
*Сок Кайсия на ВВВ - вкус на шампоан,буквално.

Последната легенда,която ми разказаха уж "от кухнята"е,че в "Кенар" не почистват магданоза,а направо от чувала го пъхат в манджите.
Не знам дали да вярвам.

Виж целия пост
# 503
...

Последната легенда,която ми разказаха уж "от кухнята"е,че в "Кенар" не почистват магданоза,а направо от чувала го пъхат в манджите.
Не знам дали да вярвам.



То само това да беше  Tired,  салатки си правя, готови не купувам.  Naughty
Виж целия пост
# 504
Преди време съм взимала грах в буркан. Удобно е, направо слагаш в салатата и готово. Сега си взех такава на "Адела"- Пловдив. Грахчетата дрънкаха като стъклени топчета. Дори и след дълго готвене си останаха такива, направо ми развалиха гозбата, нищо че на буркана пише за директна консумация! Взимала съм и друг път в буркан на други фирми и те бяха същите. На "Адела" цената беше най-висока и реших, че може да е с по-добро качество. Взимала съм веднъж и вносен грах в консерва, но вътре имаше нещо жълто, като царевица и вкуса му не беше като на грах, абе не знам какво точно беше в консервата. Вече почвам да се чудя, аз ли не разбирам нещо, или какво...? Май трябва да има тема и за бял списък на хранителните продукти, че следващия път, като реша да си купя грах, ще се чудя каква точно да взема и от къде да я намеря!!!
Виж целия пост
# 505
Майка ми каза, че вече готвела грах от замразения, защото тези в буркани всичките дрънкали.
Виж целия пост
# 506
Благодаря ти, Месечинке. Замразена още не съм пробвала. Дано да е добрата, вкусена грах, която помня от преди.  Peace
Виж целия пост
# 507
В черния ми списък за храни е шпековият салам на Леки, този същия дето го пращат в Америка.
Виж целия пост
# 508
В черния ми списък за храни е шпековият салам на Леки, този същия дето го пращат в Америка.
И на мен той ми е в черният списък много гаден салам.
Виж целия пост
# 509
*Крема сирене "Клевър" от Билла - такава лепкава,лоеста и пихтиеста маса не бях виждала.
Приличаше на извара,полята с олио.Ама с много олио.
След отварянето направо се разтече. Confused
*Сирене "Давидово"- невъзможно солено,не му мина и след изкисване във вода.
Все едно буца сол за коза. Laughing
*Сок Кайсия на ВВВ - вкус на шампоан,буквално.

Последната легенда,която ми разказаха уж "от кухнята"е,че в "Кенар" не почистват магданоза,а направо от чувала го пъхат в манджите.
Не знам дали да вярвам.



Днес имах неприятен сблъсък с кашкавал на Клевър. Нямаше никакъв вкус. Все едно ядеш пластмаса. Направих пица, като разчитах, че ще заухае поне малко на вкусно, но уви - кашкавала приличаше на разтопен найлон отгоре и пак никакъв вкус или аромат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия