Раз, два, три, ще съм ученик, нали-набор 2001

  • 17 346
  • 362
# 180
Привет!
Аз ще си трая за мерките, щот сме една глава по-малки от другите деца....Кофти ми става, като го гледам до другите деца.Надеждата ми е в пубертета да се промени нещо.
През май се очертава да имаме родителска среща.
Виж целия пост
# 181
Моят хубостник е около 126см висок, но на кила дръпна изведнъж от 22 на 28 и сега е на диета newsm65 ... да види на майка му какво и е.... В смисъл забраних всякакви буклуци, ама да видим до кога ще изкара... Обувки сме на 32-33, но от есента нищо не му става... и панталони и блузи са на 7/8... #Cussing out
Виж целия пост
# 182
Ние на височина сме 123см.и тежим - 22кг.,но има и по-високи в групата.Носи 33 номер обувки и маратонки(миналата седмица ги купувахме).
А бюрото  си има отдавна, и ремонта на стаята го правихме миналата година.
Виж целия пост
# 183
Нашите обувки са 33-ти номер.Висок е 127 см, той е сред високите от групата.
Бюро вече си имаме.
Дрехи от сега няма да приготвям, защото расте като гъбка и ще му станат малки.

Как празнувате рождения ден в градината?Интересно ми е защото Гого скоро ще има рожден ден.

Ще си повторя въпроса:

Как се празнуват  при вас рождените дни в градината?Викате ли аниматор,с какво черпите?


Виж целия пост
# 184
Нашите обувки са 33-ти номер.Висок е 127 см, той е сред високите от групата.
Бюро вече си имаме.
Дрехи от сега няма да приготвям, защото расте като гъбка и ще му станат малки.

Как празнувате рождения ден в градината?Интересно ми е защото Гого скоро ще има рожден ден.

Ще си повторя въпроса:

Как се празнуват  при вас рождените дни в градината?Викате ли аниматор,с какво черпите?



Носиме торта сок и задъ;жително шапки.Аниматор не викам те учителките там ги занимавати самите деца си правят партито
Виж целия пост
# 185
ние носиме в детската градина-торта,кафе за госпожите
сок,шапки ,балони ,салфетки

Габи носи 30 номер
висока е 120 и тежи 19 кг
само да вметна ,че Габи е една от ниските в групата Rolling Eyes
Виж целия пост
# 186
 Добро утро на всички.
 Ние в градината носим торта,бонбони,сок и някакви соленки.
 Не сме викали аниматор досега,госпожите им пускат музика.Танцуват,пеят,казват стихчета на рожденника. Peace
Виж целия пост
# 187
   Здравейте на всички!Да се включа и аз!Така като чета ние май сме най-дребни. newsm78
   Висока е само 115см,тежи 17кг,а обувките са й N27.
   А тук децата са си определено доста по едрички.Учителката й ме викна специално да говори с мен,че се притеснява за нея.
   За мен е важно да е здрава!А за ръста....и аз бях най-дребната в класа.
   Тук ние сме вече първи клас!И аз и тя... #CrazyНо ще следя темичката ви,нали и ние сме набор 2001!
Виж целия пост
# 188
Хм. Намерих си здравния картон още от раждането. Нали в у-ще ни мереха и теглеха, та на 10 год. съм била 130 см.; 25 кг. Shocked Пораснах до 160 см, ама хващах око  Crazy
Виж целия пост
# 189
Хм. Намерих си здравния картон още от раждането. Нали в у-ще ни мереха и теглеха, та на 10 год. съм била 130 см.; 25 кг. Shocked Пораснах до 160 см, ама хващах око  Crazy

  На моя в 6-и клас пише 145-33кг. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 190
Хехее, много сте сладки  Hug  Че и архивите вадите  Mr. Green  Никой не бива да е притеснен - то си е ген, заложен в детето. Няма да ги теглиме и дърпаме, че да пораснат  Joy  В моята рода има много едри хора все по 190см, сестра ми е 181см, аз пък 171см, но пък зълва ми е миньонче - ще видим децата от чия рода са си взели повече генче  hahaha  Да са ни живи и здрави! Голямата расте много бързо на височина и крак, пък малката е по-едра, но с по-малък крак.
За рожден ден носим торта, сок /негазиран/ и да речем някакви солетки, сладки. Без аниматор, те си правят купона в групата  bowuu
Хубав ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 191
Ние по принцип носим торта и нат. сок. Обикновено ни казват по кое време ще е купона и аз или баща й ходим да снимаме. Тази година празнуваха заедно с едно момче от групата, на което майка му беше поканила аниматорка. Малко кофти ми стана в началото, но жената влезе в положение и не ги дели двамата по важност. Като гледам клипчето и снимките, весело е било.
Виж целия пост
# 192
И ние носим торта, сок , някакви соленки , сладки, бонбони - задължително. Тази година бяхме купили и домина за всяко дете! ГОспожите им пускат музика, танцуват и всяко дете поздравява рожденика! Миналата година даже бях занесла и камерата та госпожата беше заснела всичко, но тази година занесох само апарата, че тая другата госпожа е на вие с техниката та и снимките не бяха много на ниво ама нищо!
Мале ние май сме гиганти, ама какво да се направи и ние сме на диета и сме свалили даже цели 2 килограма, ходи и на плеване и на танци! Ами то грозно малко дете хубаво високо и със шкембе  Mr. Green, той е вторият най - голям от групата! А като отида някъде да му купувам дрехи и ме гледат продавачките  #Crazy. Като кажа, че искам размер 140 или за 10 годишно дете и те направо се облещват, а миналата седмица му купих от Джъмбо една блуза на чийто етикат пише за 12 години!  Mr. Green При баткото е така, а при беба тъкмо обратното тя е вече почти на девет месеца, а тежи едва 6 килограма и наси дрешки за 6 месечни бебчета! Е какво да се прави - важното е баткото да е голям, за да пази и закриля малката принцеска!  Hug
Виж целия пост
# 193
Девойки, да питам и тук защото всички сме на подобна вълна.
Ако трябва да изберете между спокойно, чисто и уютно училище, в което определено си обичат децата и работата и училище в което има голям наплив, много деца, но се води "елитно" и се говори че децата били "подбрани", но си е на практика месомелачка още от сега -  на кое бихте се спряли?
За протокола Лъчини е висок 128 и тежи 21.5 кг.
Виж целия пост
# 194
Девойки, да питам и тук защото всички сме на подобна вълна.
Ако трябва да изберете между спокойно, чисто и уютно училище, в което определено си обичат децата и работата и училище в което има голям наплив, много деца, но се води "елитно" и се говори че децата били "подбрани", но си е на практика месомелачка още от сега -  на кое бихте се спряли?


Определено на първия вариант бих се спряла.

Dundurela, аз не вярвам на Джъмбовските етикети. От преди 2м Емма носи бодита за 12м и й стават, даже вече започвам да придърпвам, за да закопчая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия