Януарчетата малки търсят залъгалки, искат да играят и всичко те да знаят!

  • 11 170
  • 292
# 165
Привет
Ню Валя, обикновените спирали действат на принципа на механично дразнене на лигавицата и от там невъзможност да се имплантира оплодената яйцеклетка.
Асиди, честита кола! Лека и безаварийна и да ни повозите със снахата  Laughing
Днес ще има големи разходкиииииииии!
Виж целия пост
# 166
Усмивке, ами аз си търся в мобиле-то и искам да е 1.9 Дизел /щото бензиновите са с малък мотор/, 4(5) врати, климатик, лети джанти, за цвят също имам изисквания-напр.оранжев или светло син (небесно синьо).
Мари, аз по-скоро гледам външния вид, дизайна на самата кола. Иначе тойотката е много хубава, ама аз искам новата, но засега няма да ме огрее Simple Smile
Виж целия пост
# 167
Добро утро и от мен!
На мамчетата с нови придобивки-честито coolcool .Завиждам ви благородно.
За обличането навън-винаги се презастраховам с една допълнителна завивка в количката ,но се опитвам да обличам Мони вече по-леко.Доскоро горкото го навличах като зелка Blush,но вече е доста по-топло.
Дано вятърът да поутихне малко ,че и ние да палим гумите
Виж целия пост
# 168
Как сте момичета в този топъл ден!
Аз съм вече добре  Hug
Кърмата от болната гърда се възстанови, а аз се разминах с хирурга  Grinning. Ще пия по-дълго АБ, за да се потуши инфекцията напълно. Дано да не ви се случват такива лоши неща     Praynig ... 

След малко излизаме на дълга разходка и ще водя бати на фризьор, за да стане 'убав за мацките  Laughing
Лек ден!
Виж целия пост
# 169
  Асиди, честито Simple Smile Леко и безаварийно Peace
 И моят мъж ми подари кола - волво V70, комби, 2003г., но нещо не ми допадна. А уж аз си я избирах Blush И сега ми подари джип - Мерцедес ML и съм много доволна (свикнала съм с големи коли Crazy). Но засега не го карам активно и си стои на паркинг.  Сега карам количка Chicco  Laughing
Виж целия пост
# 170
Хайде честита кола. Ей сега отива да  tantrum на мъжът ми. От кога сме заговорили за втора кола. smile3516
Минах само да ви видя. Ние се стягаме за слизане към центъра. Трябва да търся....цвички за Алекс за градината. Ще имат тържество някакво др. седмица и им искат.  Rolling Eyes
Приятен почивен ден. Hug
Виж целия пост
# 171
Здравейте!
Днес се очертава страхотен ден, ние вече си направихме една дълга разходка, сутринта станахме, яде, облекох го и 9.30вече бяхме излезли, мама спа у нас и ми помогна, оставих бащата да спи след нощната и айде в градската, докато е спокойно и прохладно, кърмих го, после пак спинка, сега сме в наште, тук ще спим таиз вечер, чувствам се много добре...след обед пак ще се рахождаме Hugголямя жега, направо задух, но по-добре така, отколкото дъжд.
Assydi, честито мила,  със здраве да си я караш и без аварии!
И аз искам кола , ама пъво книжка да изкарам някой ден!И магистраутра мисля да записвам та ще видим кога ще ми стигне времето...
За обличането, вече сме по боди и памучна блузка,отгоре тънко гащеризонче или грейка, ако е с панталонки, аз казах край на навличането и това е...Винаго нося по 2 пелени - тънка и дебела, завивам го само като заспи или ако започне да духа, иначе си ритка.
Другата седмица ще трябва да си вземем и блузки с къс ръкав, че той никакви няма, а сигурно скоро ще се стопли.
Приятен и усмихнат уикенд на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 172
Честити ви колички мамчета   bouquet

iva_top, радвам се, че ти е по-добре гърдата  Hug А всъщност от какво ти се инфектира?

Ewito и аз имам само да защитя дипломна работа за второто висше, която е готова написана, но ниикак не ми се занимава  Whistling
Страхувам се обаче точно от това - да не стана като тези майки дето се вълнуват само от тема за бебета  Rolling Eyes Гледам да си чета, да слушам и да търся музика, да не се занемарявам и да поддържам както лактацията  Laughing така и гъвкавостта на мозъка  Crazy

Айде, и ние излизаме  Grinning
Приятен уикенд  Peace
Виж целия пост
# 173
Усмивке, ами аз си търся в мобиле-то и искам да е 1.9 Дизел /щото бензиновите са с малък мотор/, 4(5) врати, климатик, лети джанти, за цвят също имам изисквания-напр.оранжев или светло син (небесно синьо).
Мари, аз по-скоро гледам външния вид, дизайна на самата кола. Иначе тойотката е много хубава, ама аз искам новата, но засега няма да ме огрее Simple Smile

Все едно аз съм го писала  newsm10
Точно това искам аз !!! и тойотката искам ама новата  Party
Виж как знаеш и ти кво да си харесаш  newsm01

Иначе още си карам старата кола и бебешката Чико .
Виж целия пост
# 174
Здравейте мами, ние бяхме на разходка и даже се прибрахме - много топлоооо sweating
Ох да ви питам, вашите бебчовци слушат ли на разходките? Вече в чудо се виждам, като излезем - първите 30 минути - добре; после като писне Стела - нищо не помага ooooh! Вече не помня колко пъти се прибирам, носейки я на ръце, бутаща количка ooooh!
Първо се мислех, че е заради силното слънце - нооо, вече сме напълно оборудвани - чадърчета, сенници, само щори нямаме на количката и пак...
Другите мами пият, пушат, книги четат в парка, аз марширувам и дрънкам с дрънкалка в ръка като пастир!
А като писне така ме хваща срам от другите майки - чувствам се някаква неспособна да се справи с едно дете, като не знам какво му е и защо плаче Embarassed
Днес се прибрах вир вода от притеснение, слънцето блести, а слънчевите очила са лукс - не мога да ги сложа, защото с тях, види се не ме познава и се стряска от мен Sad
Ох, извинявайте че ви се оплаквам, ама... Ще чакам сега да ми олекне Crossing Arms
Виж целия пост
# 175
аз писах ... писах ....
даже едни снимки на пежото и на тойотата пейстнах да ви покажа ....
то взе , че спря тока за секунда, ама то достатъчно да ми спре компютърчето и всичкото ми писане отиде по дяволите ...
е ... поне се оплаках ...

ние до сега се излежаваме тримата на голямата спалня , обаче след малко отиваме на разходка и на шопинг щото вече ми писнаааааа

айде лек ден и много усмивки

а, да попитам харесахте ли ми снимката на профила ?!?!?!
Виж целия пост
# 176
Magany, знаеш че количеството на изцеденото мляко не е равно на количеството, което бебето ми изсукало.
Алекс, а защо е така ?
Сигурно ми е много тъп въпроса Embarassed, обаче наистина не знам newsm78
Колко пъти съм се чудила как да разбера колко суче бебето, като не се вижда Laughing newsm78, и приемам за факт, че ако изцеждам 60 мл., например, значи толкова би изяло, сучейки. Явно, обаче не е така?
Виж целия пост
# 177
а, да попитам харесахте ли ми снимката на профила ?!?!?!
а тя авторска ли е? Wink
Виж целия пост
# 178
Magany, знаеш че количеството на изцеденото мляко не е равно на количеството, което бебето ми изсукало.
Алекс, а защо е така ?
Сигурно ми е много тъп въпроса Embarassed, обаче наистина не знам newsm78
Колко пъти съм се чудила как да разбера колко суче бебето, като не се вижда Laughing newsm78, и приемам за факт, че ако изцеждам 60 мл., например, значи толкова би изяло, сучейки. Явно, обаче не е така?
Мен никой не ме пита  Embarassed, ама да ти кажа , ако искаш . Защото ти не можеш да стимулираш с помпата отделянето на мляко така , както бебчето го прави .
Виж целия пост
# 179
Мен никой не ме пита  Embarassed, ама да ти кажа , ако искаш . Защото ти не можеш да стимулираш с помпата отделянето на мляко така , както бебчето го прави .
[/quote]
Аааа, така ли било? Благодаря!:bouquet: Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия