Колички за близнаци - продължение :)

  • 50 389
  • 367
# 60
Не, не става на една страна - широк е само 60см. Затова се отказах от количките със седалки една до друга.
Виж целия пост
# 61
Не, не става на една страна - широк е само 60см. Затова се отказах от количките със седалки една до друга.

ти по-добре се ориентирай да може да ти влиза сгъната в асансьора, направо програма максимум си си наложила Sunglasses
Виж целия пост
# 62
Здравейте момичета! Имате ли представа дали съществува модел количка за близнаци/тип влакче/, която да е с дължина не повече от 110-115см. Пустият му асансьор не побира повече  smile3514.

121 см много ли ти е?
виж тази:
http://www.pegperego.com/page.php?sid=58dc0688ded59353460a98860c … 00000152&cl=N
Виж целия пост
# 63
Uzi, ти си предложила възможно най-дългото влакче  Wink
Моята , а и другите показани от мечето са под 120  Peace

п.с. Имайте предвид, че понякога тези размери ги дават от гума до гума и не включват дръжката. За моята пишеше 95, а с дръжката е около 115.
Виж целия пост
# 64
Каква е вашата количка, Lorraine?
А цена?
Виж целия пост
# 65
Имаше много коментирано за въпросните колички по темите. Потърси.

Нашата е Премема, и днес като минавах от там, видях, че я имат налична. 500 лв е. Ако те интересува, вземи и метър със теб, за да си сигурна за размерите  Peace
Виж целия пост
# 66
И аз да споделя - решихме да си вземем лятна количка Чиполино Амико или Калиста. Днес ми се обадиха от магазина на Чиполино и ми казача, че за тази година повече няма внос и на двата вида. Е това на какво прилича newsm78
Сега чакам отговор от магазин Малчо за Калистата и ако я няма, ще отидем на този вариант http://www.stefi.biz/products/463.jpg
Виж целия пост
# 67
И аз да споделя - решихме да си вземем лятна количка Чиполино Амико или Калиста. Днес ми се обадиха от магазина на Чиполино и ми казача, че за тази година повече няма внос и на двата вида. Е това на какво прилича newsm78
Сега чакам отговор от магазин Малчо за Калистата и ако я няма, ще отидем на този вариант http://www.stefi.biz/products/463.jpg
Добре, че се отказах от тази количка, иначе щях да увисна без количка.
Виж целия пост
# 68
Момичета, някоя от вас ползва ли количка донесена от USA?

Имаме приятел, който ще си идва лятото и ни предложи, ако си харесаме нещо да ни го донесе. То при този курс на долара си е на далавера, пък и доста по-голямо разнообразие предлагат там. Лошото е само, че някои модели не се предлагат на нашия пазар и не знаеш какво поръчваш, но... това са рисковете на живото предаване. Simple Smile

Ние иначе сме се ориентирали към Chipolino, но от там за горе-долу същите пари може да се вземе това например:

http://www.burlingtoncoatfactory.com/IWCatProductPage.process?Se … p;is_baby_depot=1

Все още умуваме какво да правим и затова питам, ако има някоя мама минала по този път за съвет.  newsm78

Ако имате наблюдение върху някой конкретен модел - свиркайте!  Whistling
Виж целия пост
# 69
Калинка, тази количка съм си я харесала за лятна  Laughing, да знаеш обаче че облегалката има лек наклон, но с пеленка или порт бебе ще стане.
Ако реша да я взема, ще си я поръчам чрез фирма-доставчик, в отчетната няколко мами вече си поръчаха, малко на сляпо, но наистина е евтино. Ако има кой да ти я донесе е още по-евтино, не се колебай  Peace
Ето моите фаворите след дълго ровене:
- количката с възможно най-много екстри: пълно легнало положение, подвижна поставка за крачетата, голям сенник, вградена вентилация и т.н, виж снимките по-надолу
http://www.strollers.com/Zooper-SL808F-ZP08XXAB-ZOO1089.html
- малко по-скъпичка, но със същите екстри
http://www.strollers.com/Baby-Jogger-6809X-IJ1273.html
- тази също е добра
http://www.strollers.com/Bumbleride-IT-108SE-BV1152.html
- тази исках да си я взема, може да се носи на рамо, все още се двуомя
http://www.strollers.com/Combi-724216-CBI1240.html#additional
Има и други, ако някой го интересува нещо ще преведа
Виж целия пост
# 70
Да вметна само нещо.Аз ползвах само Хаук доста време и бях много доволна от нея. После реших да купя още една лятна количка, която да е по-лека, да се сгъва на чадър и да мога да ги водя до парка само, а там да щъкат(вече ходеха). Купих две летни колички на Чиполино, много леки и скоби, за да мога да ги бутам и заедно и разделени. И накрая, по-малко от месец след покупката ми, те въобще отказаха да седнат повече в количка. Така че тези от вас, които се решават да купуват втора количка и дечицата им наближават 2 годинки да знаят, че е почти безсмислена инвестиция Peace
Виж целия пост
# 71
Double with Cream, тази на Хаук имаш ли идея сега от къде може да се намери, защото живот и здраве като си дойдем в Бг ноември ще ни трябва някакво возило за тези 2седмици, а неможем да вземем танка с нас(имам впредвид Пег-Перегото), а тези много ми харесват, леки са и са удобни.
Виж целия пост
# 72
mecheto, аз бутах количка за последно преди бая години Laughing Все пак сме почти на 6.
Модела, който аз ползвах вече не се продава, мисля. Тогава си го поръчах по каталог от "Штъркел".
В момента има други  модели на Хаук, но като цяло магазините в Бг рядко имат налични на място много модели близнашки колички.
Май принципа да се поръчва по каталог важи все така както и преди 6 години Peace
Виж целия пост
# 73
mecheto, аз бутах количка за последно преди бая години Laughing Все пак сме почти на 6.
Модела, който аз ползвах вече не се продава, мисля. Тогава си го поръчах по каталог от "Штъркел".
В момента има други  модели на Хаук, но като цяло магазините в Бг рядко имат налични на място много модели близнашки колички.
Май принципа да се поръчва по каталог важи все така както и преди 6 години Peace

Определено важи и сега. Единствения магазин, в който видях 3 колички за близнаци (от тези, които съм посещавала разбира се) е Пигис Хаус. Иначе само по каталог или да има най-много една. Даже онзи ден когато говорих с Чиполино и питах за разликата между Амико и Калиста, продавачката ми каза, че не ги е виждала Thinking Количките заемали много място в магазина Shocked
Иначе от три дни сме с Калистата и тренирам с нея ooooh!
Виж целия пост
# 74
desin4o, допълвам те. Има и още един магазин, където има три модела колички за близнаци. Намира се на Г.М. Димитров - в отсечката между Дианабад и Раковата болница. И трите вида са на Пег Перего.
Някой по-горе беше писал, че Ариа-та на Перего са я спрели от производство - не са я спрели, само малко са променили дизайна. Едната седалка е с няколко сантиметра по-широка от другата. Продавачката ми обясни, че било мислено, за да може да се сложи кош с новородено - тоест, да може да се използва и за породени деца. Което ми се видя тъпо, щото на единия близнак ще му е по-тясно. Не е много де.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия