Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 93 632
  • 321
# 45
за този на Мир - там 12-ката беше седемстотин и нещо, а в този на Битоля е 490.
Виж целия пост
# 46
Къде има магазин на Битоля, явно е нов .. на коя фирма е и точно къде на Битоля
Виж целия пост
# 47
там е този, който е към шуменската фирма, за която разказах преди това. Май се казва акцент, имах някъде брошурка, но не мога да ровя сега, че всички спят, за номера също не съм сигурна, но мисля, че е 7.
Виж целия пост
# 48
И аз чакам за повече инфо за този магазин,ако има такава разлика в цените направо си е супер откритие!
m_a_y_a виждала ли си в този магазин идукционни котлони,и на какви цени?
Виж целия пост
# 49
КОТЕ,ти още ли не си си купила съдомиална?
Хайде купувай си вече,че ще ти изгният ръцете от водата  Hug
И аз още карам със старата печка.Не мога да се вредя от луди битови сметки  #Cussing out
Виж целия пост
# 50
Момичета здравейте,

Следя Ви с интерес от известно време и Моля за съветите Ви.
До сега реално кухня не съм имала /нормална/. Печката ми е Раховец ooooh! ooooh! Сега ще правим ремонт и ще ми трябват : хладилник с фризар / поне три чекмеджета/, фурна за вграждане, два кутлона за вграждане , миялна 45 см., абсорбатор. Но нямам никакъв опит с уредите, кои са добри, какви екстри да имат, кое е полезно и излишно. По отношение на хладилника само бих желала да е био- не занам какво беше, защото моя приятелка има такъв и е много доволна как съхранява продуктите дълго време. Сигурно ви стана ясно колко съм боса и ще съм благодарна да ми съдействате в избора и мястото, от където да ги купя smile3525
Виж целия пост
# 51
Ако псоделиш в кой град си, ще е по- лесно
Виж целия пост
# 52
Момичета здравейте,

Следя Ви с интерес от известно време и Моля за съветите Ви.
До сега реално кухня не съм имала /нормална/. Печката ми е Раховец ooooh! ooooh! Сега ще правим ремонт и ще ми трябват : хладилник с фризар / поне три чекмеджета/, фурна за вграждане, два кутлона за вграждане , миялна 45 см., абсорбатор. Но нямам никакъв опит с уредите, кои са добри, какви екстри да имат, кое е полезно и излишно. По отношение на хладилника само бих желала да е био- не занам какво беше, защото моя приятелка има такъв и е много доволна как съхранява продуктите дълго време. Сигурно ви стана ясно колко съм боса и ще съм благодарна да ми съдействате в избора и мястото, от където да ги купя smile3525
Котлоните да са индукционни,фурната да е функции;студена врата,защита за деца,пиролиза,телескопични водачи,турбо фурна,но с тези функции доста скача и цената.Можеш да намериш обаче на сносни цени в тези магазини.В общи линии аз тези функции изисквам и за това пиша за тях.
Виж целия пост
# 53
m_a_y_a виждала ли си в този магазин идукционни котлони,и на какви цени?
ами аз все питам за двойка (то все няма) и другите не съм ги погледнала колко струват, но има.
Виж целия пост
# 54
И аз 2-ка искам,и ако не намеря,май ще се орентирам към Сонаши,пък каквото стане!
Виж целия пост
# 55
Момичета здравейте,

Следя Ви с интерес от известно време и Моля за съветите Ви.
До сега реално кухня не съм имала /нормална/. Печката ми е Раховец ooooh! ooooh! Сега ще правим ремонт и ще ми трябват : хладилник с фризар / поне три чекмеджета/, фурна за вграждане, два кутлона за вграждане , миялна 45 см., абсорбатор. Но нямам никакъв опит с уредите, кои са добри, какви екстри да имат, кое е полезно и излишно. По отношение на хладилника само бих желала да е био- не занам какво беше, защото моя приятелка има такъв и е много доволна как съхранява продуктите дълго време. Сигурно ви стана ясно колко съм боса и ще съм благодарна да ми съдействате в избора и мястото, от където да ги купя smile3525
Котлоните да са индукционни,фурната да е функции;студена врата,защита за деца,пиролиза,телескопични водачи,турбо фурна,но с тези функции доста скача и цената.Можеш да намериш обаче на сносни цени в тези магазини.В общи линии аз тези функции изисквам и за това пиша за тях.

Ивке, аз точно такава печка имам от тези магазини с марка Шолтес. Вече втора година я ползвам, но е голямо богатство и удобство за една домакиня. Въобще не може да става сравнение с обикновенните печки /трябваше да се адаптирвам към нея/ пече на по-ниски градуси и по-бързо, има сензири даже и за изгаряне и  при необходимост те вика, готвене в режим / функиции за самоизключване/, пица като пече като е готова те вика и докато не отидеш да извадиш пицата не млъква, пиролизата е  абсолютен разкош. И всичко това на цена 520 лв/в родината й където я произвеждат е на цена 2400 лв.- направо си е цял компютър/ .
Всичките ни уреди са все от тези магазини: хладилник с фризер Аристон-с нофрост система и всички други екстри за 620 лв, пералня Индезит със сушилня -за 520 лв., миялна Аристон с 6 програми и отложен старт 45 см. за 460лв. и всичко работи. Евсе още само 2 години но са голямо удобство. Ако някой иска мога да дам повече инфо. Купени са от магазините в нашия град -град Шумен.

Виж целия пост
# 56
Ако си намеря печка с тези екстри на тази цена,направо ще се родя!Тук гледах точно на Шолтес и беше към 700лв,а 200лв са си разлика.
Имам като твоята пералня,но не от тези магазини,и я взех доста по-скъпо.
Миалната ми е от такъв магазин за 12комплекта 7 програми за 400лв. и съм повече от доволна.
Виж целия пост
# 57
Ако псоделиш в кой град си, ще е по- лесно


От София съм. Видях списъка с магазините. Дали знаете в кой има най-голямо разнообразие. Благодаря за отговорите. За печката разбрах. Има ли фирми, които да трябва да избягвам
Виж целия пост
# 58
Ивка не сме взели още, че искахме за вграждане,но 12-ка за вграждане не се намира
сега минавам на вариант 12-ка свободностояща и ще ми я наврат под плота
Виж целия пост
# 59
Ако си намеря печка с тези екстри на тази цена,направо ще се родя!Тук гледах точно на Шолтес и беше към 700лв,а 200лв са си разлика.
Имам като твоята пералня,но не от тези магазини,и я взех доста по-скъпо.
Миалната ми е от такъв магазин за 12комплекта 7 програми за 400лв. и съм повече от доволна.

  Thinking Цяла печка или само фурна за вграждане- те действително са по- скъпи.
    Моята е с керамичен плот индукцион с 4 котлона.  newsm78 Така ни посъветваха в самия магазин - по-евтино е цяла печка отколкото отделно плот и  фурна са вграждане. Плота й е със сензорно управление.  ooooh! Само плот индукцион със сензорно управление в Техномаркет струва 1300лв.
   Преди да открия тези магазини само си мечтаех за такава техника и все още не ми се вярва, че е реалност в кухнята ми Peace  Освен това се уверих, че  някои модификации на тази техника все още не се внасят и са последните новости на италианския и френския пазар.
   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия