Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 93 632
  • 321
# 165
Аз пък да се похваля, ама с "половин уста" Laughing Два пъти вече си купувам хладилник от Технохит във Варна. Първия път го платих в петък в 17 ч. на магазина на Мир и продавачът каза, че в събота след 3 часа ще си го получим. Аз възпитана жена звъннах в събота чак в 16.15 ч. и  Shocked - тоя продавач не бил днес на работа и те не знаели за нас. Малиииии, след като им дадох пет минути да си се разберат и ми потвърдиха, че това е положението - друг ден ще го получим, и шефа им ме посъветва "да не му се карам", пък аз го попитах "да го почерпя ли очаква" се изстреляхме и ни върнаха парите /по тяхно предложение/. Вбесявам се от липса на професионализъм, обаче тоя хладилник само там го има  ooooh!, направих чак тогава справка в Техномаркет и равносметката беше 300 и нагоре лв. в полза на "моите" хора и вчера пак си платихме малко по - хубав пък и маалко по -евтин в магазина им на гарата Laughing Сега разчитам на дружни молитви Praynig да дойде днес Joy
Виж целия пост
# 166
Камамбер, като ходиш пак, виж какви са им цените на фурните и хладилниците  Praynig
Виж целия пост
# 167
E, galenaa, дойде ли хладилника или още чакаш? Впечатления?  Flutter
Виж целия пост
# 168
Камамбер, като ходиш пак, виж какви са им цените на фурните и хладилниците  Praynig
фурни Шолтес с пиролиза 1200лв, хладилници сайд-бай-сайд около 1200-1500лв в зависимост от марката, само дето МВ за вграждане са по 500лв, колкото и в магазина  ooooh! Абе цените са с около 200-300лв най-много 500 надолу не повече,, дефектите не са фрапантни, то може при доставката да ти ги одраскат, обаче Бош и Сименс няма  Confused
Виж целия пост
# 169
E, galenaa, дойде ли хладилника или още чакаш? Впечатления?  Flutter
Додииии Laughing Този път го доставиха в уречения час, пренесоха го, поискаха си 20 вместо 10 лв. /така ни инструктираха в магазина/, защото не бил лек. Сложили са ми един липсващ рафт в хладилника и съм Laughing. Сега е само голям, излъскан, но не е пробван - трябвало да чакаме 24 ч. за да го включим Sad, аз се опитах да изпреваря срока, нооо  Stop
Поздрави на всички и успех в покупките
Виж целия пост
# 170
Здравейте! Извинявам се, че влизам в темата ви.
Решила съм да си купя пералня до около 350 - 400лв., колебая се да бъде втора употреба за тази сума или нова пак за тази цена.
Спряла съм се на Brandt/май така се пишеше/ с два А класа, втора употреба за 370 лв. Висока ли е сумата според вас.
А ако пък се реша на нова, дайте ми идея каква марка да бъде, че моята перла вече се "оперли"
Виж целия пост
# 171
фурни Шолтес с пиролиза 1200лв, хладилници сайд-бай-сайд около 1200-1500лв в зависимост от марката, само дето МВ за вграждане са по 500лв, колкото и в магазина  ooooh! Абе цените са с около 200-300лв най-много 500 надолу не повече,, дефектите не са фрапантни, то може при доставката да ти ги одраскат, обаче Бош и Сименс няма  Confused
мнооого ти благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 172
За нищо  Wink Аз чакам пералня+сушилня за вграждане Аристон Супер сайлънт, един вид определен модел чакам най-нахално  Mr. Green И МВ за вграждане под 300лв  Mr. Green Ще си почакам  ooooh!
Виж целия пост
# 173
Здравейте! Извинявам се, че влизам в темата ви.
Решила съм да си купя пералня до около 350 - 400лв., колебая се да бъде втора употреба за тази сума или нова пак за тази цена.
Спряла съм се на Brandt/май така се пишеше/ с два А класа, втора употреба за 370 лв. Висока ли е сумата според вас.
А ако пък се реша на нова, дайте ми идея каква марка да бъде, че моята перла вече се "оперли"
Без да налагам мнение, аз си мисля, че имаш и трети вариант - нова, с транспортен дефект /някъде чукнато, драснато/. В магазините Технохит видях за 400 лв. с горно и долно зареждане без видими драскотини и смачканици. Марките бха Аристон, Индезит и Шолтес. За последната не съм на 100% сигурна, но пък имаше и трета марка newsm78. Прецени си, но аз си купих такъв хладилник за 600 лв. /в Техномаркет го видях същия, обаче инокс и беше 1189 лв./ Успех!
Виж целия пост
# 174
....Марките бха Аристон, Индезит и Шолтес. За последната не съм на 100% сигурна, но пък имаше и трета марка newsm78. Прецени си, но аз си купих такъв хладилник за 600 лв. /в Техномаркет го видях същия, обаче инокс и беше 1189 лв./ Успех!
тези ли са по 400 лв? http://www.technohit.bg/s_peralni_scholtes.html
Виж целия пост
# 175
В малък град съм и нямам много голям избор, но преди малко си купих пералнята  BRANDT за 370 лв, с два А класа, пък ще видим. Имаше една Индезит с козметичен дефект за 470лв, но избрах първата.
Виж целия пост
# 176
[тези ли са по 400 лв? http://www.technohit.bg/s_peralni_scholtes.html
[/quote]Не съм напълно сигурна, защото не ме интересуваха перални. Минавайки покрай тях ги зърнах периферно. Обаче абсолютно съм сигурна, че индезит с горно зареждане нямаше никаква драскотина и струваше 400 лв. - тя стоеше точно до моя хладилник Laughing
Виж целия пост
# 177
Да се похваля, миналата събота си купих сушилня от магазина на МИР на АРИСТОН, страхотна е, клас В за 550лв.
Сега чакам да им донесат хладилник какъвто искам.
 След обикаляне на всички Варненски магазин мога да кажа: На ТЕХНОХИТ нещата са наистина  с тр. дефекти, а тези в ТЕХНОСВЯТ ми изглеждаха втора употреба, макар че твърдяха че не са.
Виж целия пост
# 178
Да се похваля, миналата събота си купих сушилня от магазина на МИР на АРИСТОН, страхотна е, клас В за 550лв.
Сега чакам да им донесат хладилник какъвто искам.
 След обикаляне на всички Варненски магазин мога да кажа: На ТЕХНОХИТ нещата са наистина  с тр. дефекти, а тези в ТЕХНОСВЯТ ми изглеждаха втора употреба, макар че твърдяха че не са.
На Техносвят са ползвани повечето. Тъй като в Англия стандарта им позволява уред купен и ползван ДО 28 дни да се върне в магазина, дори само защото не пасва на интериора, затова и техните са обикновено малко.... Абе, някои хладилници /аз това гледах/, си миришеха направо на #Crazy Ти каква сума плати на носачите за качване до жилището на уреда?
Виж целия пост
# 179
В Техносвят пластмасите на хладилниците бяха доста надраскани, което ме навява на мисълта, че са ползвани повече от 28дни. Не са ми го пренесли , защото не сме от Варна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия