Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 93 632
  • 321
# 180
А добре, де-да питам-след като не осигуряват транспорт извън Варна, как стоят нещата със сервиза? Ако си взема печка, и се развали после трябва да ми я ремонтират във Варна ли?
Виж целия пост
# 181
В Техносвят пластмасите на хладилниците бяха доста надраскани, което ме навява на мисълта, че са ползвани повече от 28дни. Не са ми го пренесли , защото не сме от Варна.

В Техносвят има и стоки втора употреба, докато в Технохит са само с транспортен Ефект
но винаги е указано кое е ново и кое втора употреба
Виж целия пост
# 182
Да  се отчета.Преди   броени  дни  видях,миялна ,отгоре  н а  самия  капак,на която  са разположени  бутончетата  за управление.Една  мамма,тук  от  форума търсеше.,точно  такава.
Виж целия пост
# 183
А добре, де-да питам-след като не осигуряват транспорт извън Варна, как стоят нещата със сервиза? Ако си взема печка, и се развали после трябва да ми я ремонтират във Варна ли?
Ще пратят техници до Бургас но от магазина в Сливен. Така казаха.
Виж целия пост
# 184
А добре, де-да питам-след като не осигуряват транспорт извън Варна, как стоят нещата със сервиза? Ако си взема печка, и се развали после трябва да ми я ремонтират във Варна ли?
Ще пратят техници до Бургас но от магазина в Сливен. Така казаха.
БЛАГОДАРЯ!   bouquet
Виж целия пост
# 185
В Техносвят пластмасите на хладилниците бяха доста надраскани, което ме навява на мисълта, че са ползвани повече от 28дни. Не са ми го пренесли , защото не сме от Варна.

В Техносвят има и стоки втора употреба, докато в Технохит са само с транспортен Ефект
но винаги е указано кое е ново и кое втора употреба

Така беше  в магазина във В.Търново, но не и във Варна.
Жената във В.Т ми обясни  и за разликата в год. на гаранцията, докато във В. даваха 1г. но ми твърдяха, че са нови.
Виж целия пост
# 186
Аз все още търся пералня Miele, колкото се може по-нов модел. Ако някой мерне в разстояние 200 км. от Бургас, моля да свирне  Praynig
Виж целия пост
# 187
Tехнохит имат магазини само във Варна, нали?
Виж целия пост
# 188
http://www.technohit.bg/kontakti.html
гр. Варна
ул. Цар Симеон I 36
тел. 052/ 63 44 10


гр. Варна
ул. Мир 97
тел. 052/ 31 88 66


гр. Пловдив
бул. Ал. Стамболийски 9
тел. 032/ 21 16 68


гр. Сливен
кв. Дружба
тел. 052/ 31 88 66


e- mail: office@technohit.bg
Виж целия пост
# 189
Одисеята с упътването на микровълновата приключи. Взехме едно от продавачката и си го преснехме.Иключително добре се държаха. Наистина съм възхитена. Харесахме си хладилник, Индезит, но беше доста учукан, казаха че скоро ще получат стока,така че.... Ще чакаме. Имаше и хубави фурни, вие какво ще ми предложите да взема ат марката Шолстен,/така ли се казваше/ или някоя на индезит, защото за 500 и нещо имаше Индезит с пиролиза и грил, но самата дръжка беше доста учукана. ooooh!
Виж целия пост
# 190
Имаше и хубави фурни, вие какво ще ми предложите да взема ат марката Шолстен,/така ли се казваше/ или някоя на индезит, защото за 500 и нещо имаше Индезит с пиролиза и грил, но самата дръжка беше доста учукана. ooooh!
Значи Индезит, Аристон И Шолтес са 2-те марки ан една и съща фирма Хотпойнт-Аристон  Mr. Green Степенувала съм ги по класове, т.е. Шолтес е най-високия клас (който по принцип и не се внася в бг). Така, че лично аз си мисля, че Шолтес е по-добрия избор в случая. На мен ми останаха очите във фурна Шолтес със сензорно управление, инокс+огледална врата и пиролиза за ок. 1200лв (видими дефекти нямаше), обаче вече имам фурна при това за същите пари, ама без пиролиза  ooooh! 
Виж целия пост
# 191
моля, ако има някой тел.на магазина в Шумен да го напише, темата е мн.дълга да я ровя цялата.
благодаря!
Виж целия пост
# 192
А някой знае ли къде в Плевен има такива магазини?
Виж целия пост
# 193
моля, ако има някой тел.на магазина в Шумен да го напише, темата е мн.дълга да я ровя цялата.
благодаря!
Аз доколкото знам те не дават телефон. Дадоха ни една листовка, ама там има само варненски телефони. Ако мислиш,че те ще ти свършат работа.... Пиши.
Виж целия пост
# 194
моля, ако има някой тел.на магазина в Шумен да го напише, темата е мн.дълга да я ровя цялата.
благодаря!

Ето телефона на един от магазините в Шумен-0897664750/магазина се намира на пазара/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия