Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 93 632
  • 321
# 210
Благодаря ви за бързия отговор. Обадих се в магазина и ми предложиха печка на Шолтес, с пиролиза и индукционен плот за 1100 лв. Скъпо ли е? Ще получат  и печки без тези неща на Индезит - около 500 лв.  Добра ли е цената?Какво е индукционен плот и какви са плюсовете му? Ще ми е полезна предварителна информация.
Виж целия пост
# 211
За скъо не е. Зависи какви са и къде дефектите.

Индукционният плот има много преимущества, но и един малък недостатък - не можеш да слагаш на него всякакви съдове. Например алпака -май не става. Плота прави индукция с метала на съда и тогава се затопля само толкова, колкото е размера на съда. Ако не направи индукция не се включва. Ако включиш котлона и сложиш хартия отгоре, тя няма да се запали, защото олта няма да се задейства, слагаш метален съд и тогава се задейства. Не знам дали разбра. Чисти се по-лесно и е по-икономичен
Виж целия пост
# 212
Благодаря, Rosss. Това за алпаката ме притесни леко, тъй като повечето ми тенджери са алпака. А има ли значение за керамичните плотове температурата на стаята? Моята печка е на остъклена тераса, зимата си става студеничко.
Виж целия пост
# 213
За скъо не е. Зависи какви са и къде дефектите.

Индукционният плот има много преимущества, но и един малък недостатък - не можеш да слагаш на него всякакви съдове. Например алпака -май не става. Плота прави индукция с метала на съда и тогава се затопля само толкова, колкото е размера на съда. Ако не направи индукция не се включва. Ако включиш котлона и сложиш хартия отгоре, тя няма да се запали, защото олта няма да се задейства, слагаш метален съд и тогава се задейства. Не знам дали разбра. Чисти се по-лесно и е по-икономичен
Това не е съвсем вярно. Индукционните котлони пестят енергия, веднага достигат нужната температура, съдовете за готвене са само от нераждъвейка, иначе не прави индукция. Котлоните са студени по време на готвене и като цяло не се загрява покрай тях, което е и основното им предимсвто всъщност.
Виж целия пост
# 214
Технохит има вече нов магазин,но неразбрах на ул.Габрово кой номер.На гарата е.Там носели всичко хубаво,днес ми го казаха в магазина на Мир.
Виж целия пост
# 215
Мерси
Смятам да го посетя, ама днес не ми остана време.  lalalalasmile3533
Виж целия пост
# 216
Упс, май съм качила повече усмивки...
Благодаря на всички за отговорите. Като видя какво се предлага във Варна, ще драсна пояснения.  smile3529
Виж целия пост
# 217
би трябвало вчера да са получили нова стока, защото в София вчера имаше много нови неща.

А който ми е видял печката, която си взех от тях,  все е ахкал и на мен много си ми харесва, само дето още не съм я пробвала, но на красота е страхотна. Надявам се и на функции - все пак е модел март 2008.
Виж целия пост
# 218
rosss, каква е твоята печка?
Виж целия пост
# 219
"Шолтес" с пиролиза, печене на 3 нива и много други функции, които още не съм разучила. На външен вид е изцяло черно стъкло със сребриста дръжка и дисплей, който свети в синьо и можеш да му коригираш контраста.Докато не работи фурната се вижда само таймера
Виж целия пост
# 220
"Шолтес" с пиролиза, печене на 3 нива и много други функции, които още не съм разучила. На външен вид е изцяло черно стъкло със сребриста дръжка и дисплей, който свети в синьо и можеш да му коригираш контраста.Докато не работи фурната се вижда само таймера
колко пари и от къде(кой град)? И аз търся.
Виж целия пост
# 221
"Шолтес" с пиролиза, печене на 3 нива и много други функции, които още не съм разучила. На външен вид е изцяло черно стъкло със сребриста дръжка и дисплей, който свети в синьо и можеш да му коригираш контраста.Докато не работи фурната се вижда само таймера
колко пари и от къде(кой град)? И аз търся.
Аз я гледах тази в магазина на Ст. планина в сф. Беше към 1200лв и освен описаното (ако е тази, която си мисля) е и със сензорно управление и наистина е страшно красива с огледална вратичка (обаче как остават пръстииии), чак ме хвана яд че вече си имам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 222
На изплащане може ли да се купи в този магазин? нали не е за вграждане? Такава си търся.
Виж целия пост
# 223
На изплащане може ли да се купи в този магазин? нали не е за вграждане? Такава си търся.
Незнам за изплащане. Иначе тази, която е писала rosss е за вграждане. Има и свободностоящи печки аристон и къмпани със стъклокерамичен плот. Не мога да ти кажа цена обаче, понеже хич не съм ги заглеждала  Blush
Виж целия пост
# 224
Сиренце я е разпознала коя е фурната. Да цената е 1250, но аз взех няколко уреда и ми направиха отстъпка.
За пръсти по стъклото сигурно ще остават, но аз си взех кърпички за почистване на стъкло и ще гледам да пипам дръжката , а  не вратичката. Това е най-скъпата фурна, която имат и цените за другите падат надолу и то много. Аз първоначално си бях харесала предходния на тази модел, но после я смених.
За изплащане не съм питала, но по-напред в темата има телефони на Технохит в София и можеш да ги питаш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия