Абитуриентски бал -8

  • 16 244
  • 294
# 135
А някой тук си разтъпкваше обувките с обути дебели чорапи - получи ли се?
По-удобни ли са сега?

Аз. Ми отказах се на втория ден,защото много ми стягаха.  smile3520  че майка влиза в темата и утре ще се присети да ги обувам.  ooooh!
Виж целия пост
# 136
Какво за разтъпкването на обувки с дебели чорапи? Получава ли се?
Виж целия пост
# 137
Един грим дали е силен или семпъл няма значение важно е как е направен ,важни са цветовете , лицето на човека ,на  който правят грима, защото един и същ грим не отива на всеки, на някои хора силен  грим не им отива, зависи си много  и за това добрият гримьор прави грима да си отива на лицето и другото всеки ,който се гримира в ежедневието си  и вечер, би трябвало да е усетил кое му подхожда силен или семпъл грим  Peace
Виж целия пост
# 138
ICE, уникално красива си и не знам как някой не те е поканил за дама Grinning
Виж целия пост
# 139
ICE, уникално красива си и не знам как някой не те е поканил за дама Grinning
   Мерси  Embarassed Embarassed Embarassed не знам защо , но си мисля защото всеки с класа си смисъл всеки кани от класа си , а нашите момичета  преди момчетата да канят изобщо те си ги резервираха и не остана никой свестен  Simple Smile
Виж целия пост
# 140
Ясно, ние във випуска нямахме кавалери и дами, освен ако не бяха гаджета in real life Wink, то като се замисля какъв е смисълът Петкан, Иван или Драган да са ти кавалери ако не сте истинска двойка, а и така и така ще се веселите дружно.
Екстра си си и без кавалер Grinning
Виж целия пост
# 141
Момичета,аз почнах да се замислям за професионален грим отново. Хммм...преди месец-два бях твърдо решена,но след като ще ходя на солариум и лицето ми ще придобие доста тен бях се отказала. Смисъл,лятото като съм черна не ползвам нищо освен спирала и ефекта пак е уау /по принцип имам много бяло лице/ та се чудя има ли смисъл да ръся още пари за да ме наплескат с фдт,пудри и ружове?
Много ми е интересно да се видя след това,защото който си е правил грим и е доволен казва че изглежда съвсем различно...а аз искам да съм различна. Иначе и сама се гримирам добре,ама ме гложди отвътре тоя въпрос...
Виж целия пост
# 142
Аз също съм черна,но отивам главно заради ефекта на очите,който вероятно няма да постигна сама у нас.  Simple Smile
Виж целия пост
# 143
Аз бях със солиден тен от солариум, но бях на грим и останах ужасно доволна.
Не са ме плескали с безброй пластове пудра и фо дьо тен, малко към средно, но достатъчно.
Лицето ми имаше повече блясък, очите ми бяха по-подчертани.
Просто ако ходиш кажи, че искаш лек грим, откъм количество Crazy и каквито други изисквания имаш.
А ако ти се дават пари направо отиди на проба.
Виж целия пост
# 144
Аз си уредих часа за грим за самия ден, но не знам дали да ходя на пробен... Thinking Вярно ли е, че на пробния ти правят двете очи различни и ти си избираш кое ти харесва повече? Rolling Eyes Laughing Защото ако е така, това определено не ме устройва-ако ще ходя на пробен, поне да се видя в цялостен вид!  Thinking
Виж целия пост
# 145
Така и не отидох на пробен и директно се занесох в деня на бала без ясна представа какво искам Crazy..
Показах си роклята на снимка и част от плата бях занесла (няколко дни предварително), казах, че искам нещо, което да им отива, да е леко и нежно и седнах да ме гримират.
Как съм се доверила така, не знам.
Ако се случваше сега какви уговорки и обяснения щяха да паднат Mr. Green!
Виж целия пост
# 146
Момичета и аз се чудя дали да ходя на гримьор обаче все не се решавам да си запиша час понеже нямам представа кой как гримира и дали ще разбере какво точно искам.Днес ходих за трети път на солариум и вече имам лек тен само дано не се обеля до бала.Този тен обаче нещо ми обърка представите за грима,който искам и не знам ако се реша да отида на гримьор,какво да му кажа.
ICE много са красиви бижутата ти и аз си търсих такива в Пловдив,но не попаднах на нищо подобно.Твоите откъде са и г/д каква е цената на комплекта?
По въпроса за кавалера и дамата всеки сам си решава дали да кани и не е длъжен да се съобразява с класа.Ние сме 24 момичета и 3 момчета едното от тях си има приятелка от нашето даскало  от 1 година и е нормално да я покани и аз поне нямам нищо против.
Виж целия пост
# 147
Аз също съм черна,но отивам главно заради ефекта на очите,който вероятно няма да постигна сама у нас.  Simple Smile

Замислям сееее,ама много се замислям Blush
Но го има и момента че няма да имам пари и за пробен, а ако на самия ден не се харесам  #Crazy????
Виж целия пост
# 148
Аз също съм черна,но отивам главно заради ефекта на очите,който вероятно няма да постигна сама у нас.  Simple Smile

Замислям сееее,ама много се замислям Blush
Но го има и момента че няма да имам пари и за пробен, а ако на самия ден не се харесам  #Crazy????

Не знам. Може да разпиташ за гримьора и да се ориентираш по отзивите. Аз съм при най-известната в града,абсолютно всеки,който питам,казва,че е супер.
Виж целия пост
# 149
Момичета и аз се чудя дали да ходя на гримьор обаче все не се решавам да си запиша час понеже нямам представа кой как гримира и дали ще разбере какво точно искам.Днес ходих за трети път на солариум и вече имам лек тен само дано не се обеля до бала.Този тен обаче нещо ми обърка представите за грима,който искам и не знам ако се реша да отида на гримьор,какво да му кажа.
ICE много са красиви бижутата ти и аз си търсих такива в Пловдив,но не попаднах на нищо подобно.Твоите откъде са и г/д каква е цената на комплекта?
По въпроса за кавалера и дамата всеки сам си решава дали да кани и не е длъжен да се съобразява с класа.Ние сме 24 момичета и 3 момчета едното от тях си има приятелка от нашето даскало  от 1 година и е нормално да я покани и аз поне нямам нищо против.

Мерси!Значи магазините ни ICE_silver са на главната срещу адидаса, другият е в екселсиор, а третия в Тракия Сани, не сам сигурна колко е точно както вече писах(някъде 400-500).Сама си направих комплект първо харесах обиците от единият магазин, от другия колието и гривната, а от третия пръстена  Simple Smile  но няма такова колие друго смисъл в нашите магазини предопредила съм тате да не носи същото , макар че някъде в другите магазини за сребро може да има такова ,но поне съм спокойна ,че в нашите магазини няма
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия