Абитуриентски бал -8

  • 16 244
  • 294
# 165
А вашите балове къде са?
Аз днес като никога имам огромно настроение и вече май взех да се усещам какво става  Joy Joy Joy
С приятелката ми коментирахме,че до училище ще сме всяка със собствена кола,но към Слънчев бряг искаме да сме в една,за да има шоу. Сега остава да видим нейният приятел ли ще ни закара или татко. Повече ни се ще гаджето и,за да може да ни изтърпи глупостите  hahaha  Не,че татко не е излизал с нас и не е наясно.  Joy
Виж целия пост
# 166
Аз съм от Дупница и балът ще ни бъде на Сандански , и аз като аХ`Не!
смятам до мястото ,където се събираме да съм си с отделна кола ,а после до Сандаднски с колата на една прятелка и нейното гадже Wink
Виж целия пост
# 167
Ейййййййй,много ми е абитуриентско днес  Joy Честно ви казвам.  Grinning
Виж целия пост
# 168
Ейййййййй,много ми е абитуриентско днес  Joy Честно ви казвам.  Grinning
..

А аз ти завиждам. Cry
Винаги май месец,като започнат баловете и като вземат да обикалят града с натиснати клаксони и супер се спичам.Моя бал беше страхотен и все като се сетя се натъжавам.Искам пак бал пък. Crossing Arms Даже съм си харесала дрешка . Mr. Green
Виж целия пост
# 169
А , ти ли няма да си харесаш?  Whistling  Joy

Виж целия пост
# 170
А , ти ли няма да си харесаш?  Whistling  Joy



 Blush Blush Blush
Виж целия пост
# 171
Веднъж ходих както вече писах на солариум и  изгорях и това червеното стана  шоколадово поне на лицето и днеска ми викат много хубав тен имаш хахаха от веднъж Laughing Wink
Виж целия пост
# 172
Веднъж ходих както вече писах на солариум и  изгорях и това червеното стана  шоколадово поне на лицето и днеска ми викат много хубав тен имаш хахаха от веднъж Laughing Wink

При мен винаги е така,предполагам и при другите,червеното става тен.
Виж целия пост
# 173
При мен червеното после се бели   Tired Нас ще ни карат с автобус на Слънчев бряг.Мислех че и при вас процедурата е същата  newsm78
Виж целия пост
# 174
При мен червеното после се бели   Tired Нас ще ни карат с автобус на Слънчев бряг.Мислех че и при вас процедурата е същата  newsm78


Нас ни караха с автобуси,ама ние сме на 300км от Сл.Бряг.А Ах'Не е от Бургас,на две крачки дето се вика.
Виж целия пост
# 175
момичета търсия си диадема с камъчета,но да е със сребърна основа ,някоя от вас виждала ли е по софийските магазини?
подобно на това
http://rhinestonechic.com/images/hair_clips03%5B1%5D.jpg
http://www.tiaratown.com/hb8.jpg

Виж целия пост
# 176
Това нещо като диадема ли трябва да бъде?
Съжалявам,но не знам какво е "кариолка"  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 177
ами да диадема е кариолка Wink явно влиянието на шопския диалект ми се е проявило и не съобразих ,че само тук така казваме на диадематаWink
Виж целия пост
# 178
i az da pokaja moite obi4ki  Laughing  http://img524.imageshack.us/img524/908/obicite2rp7.jpg
Виж целия пост
# 179

Харесват ми страшно много.Честито,да си ги носиш със здраве.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия