П.С.
Днес ми отровиха малкото куче. В момента е в клиниката на системи. Дано се оправи! Много съм притеснена.
Ира, дано!

Има ли такива хора, бе?!

Ама то с тоя рев и с това неспане пак много сме качили и отново чух същото " Бурна перисталтика на червата , много газове " .Ама това да е . Ще изтраем рева още някоя и друга седмица . Иначе май дребничка ми върви , при положение , че аз съм 1.70 , а баща й - 1.80, ама има време да се източи . Биха ни и втория Пентаксим , сега се чудя да давам ли Панадол
Аз толкова много обичам животните и особенно кучетата понякога са ми по мили от хората и ако ще правя благотворителност то ще е точно за приют за бездомни кучета
Дано се оправи

, Ирка стискам палци !!!
Дано се оправи малката душица ! Пиши непременно какво става ! 



Дръж ни в течение какво стана с кученцето.



Знам че има много неща изписани във форума по проблема, но все пак и вас да попитам. Ползвам за къпане Линола Фет - масло за баня и на Мус тела - Стелатопията за атопична кожа, но виждам че само намаляват но не изчезват обривчетата. Започнах след баня да го мажа със зехтин и като че ли е по-добре. Моля споделете ако имате подобен проблем как се справяте с него?

обаче кожата доста отпусната,надявам се до лятото да се постегна малко,че всички блузки и потничета са все къси и шкембето се вижда.Ако се отслабваше прд компютъра да съм станала фиданка. Препоръчани теми