Голямо клюкарче е това ЯНУАРЧЕ, в лошото време само придремва!

  • 12 839
  • 296
# 270
На Шошо леко му посинява когато има нужда да се оригне.
П.С.
 Днес ми отровиха малкото куче. В момента е в клиниката на системи. Дано се оправи! Много съм притеснена.

Ира, дано!
Hug
Има ли такива хора, бе?!
Виж целия пост
# 271
Мами, ето нещо за настроение:

1. http://www.ohoboho.com/playvideo.php?id=666
2. http://www.youtube.com/watch?v=WJD-b4zyHVo&NR=1
3. http://en.4you.100links.com/video/?gclid=CN7L9r2f35ICFQgXuwodgjO … ;video_id=0104011
Виж целия пост
# 272
Здравейте , мами!
Да се отчетем и ние след консултацията 5200 ( +700 ) и 58 см ( +2см) .И ние сме с манекенски мерки Simple SmileАма то с тоя рев и с това неспане пак много сме качили и отново чух същото " Бурна перисталтика на червата , много газове " .Ама това да е . Ще изтраем рева още някоя и друга седмица . Иначе май дребничка ми върви , при положение , че аз съм 1.70 , а баща й - 1.80, ама има време да се източи . Биха ни и втория Пентаксим , сега се чудя да давам ли Панадол newsm78
Виж целия пост
# 273
Ира, отвратително е това, как може да има такива чудовища Sad Аз толкова много обичам животните и особенно кучетата понякога са ми по мили от хората и ако ще правя благотворителност то ще е точно за приют за бездомни кучета Hug
Виж целия пост
# 274
На Шошо леко му посинява когато има нужда да се оригне.
П.С.
 Днес ми отровиха малкото куче. В момента е в клиниката на системи. Дано се оправи! Много съм притеснена.
Това нещо  ужасно,но наистина има такива хора и то доста #Cussing out Дано се оправи Praynig
Виж целия пост
# 275
Алекс- много готин резултат- ЧЕСТИТО Simple Smile
Silviaa- това за захранването всъщност са препоръките на моят педиатър как да си захраня бебето, аз само ги преведох.
Вал- парфюм винаги само зад ушите, за да не го дразня

Виж целия пост
# 276
Момичета да ви почерпя виртуално,днес с мъжа ми правим една година семеен живот
Виж целия пост
# 277
Малеееее  Cry, Ирка стискам палци !!! Praynig Praynig Praynig Дано се оправи малката душица ! Пиши непременно какво става !
Виж целия пост
# 278
Ваня- честита ви годишна. Дълги и щастливи години семеен живот. Жалко, че си самичка, но съм убедена, че ще го отпразнувате подобаващо дори и със закъснение Hug
Ирка- много гадно, дано да се оправи кученцето, как не ги е срам тия хора... Hug
Виж целия пост
# 279
Добро утро!

Ира, ужасно неприятно  Sad

Ваня, честита годишнина  Hug
Момичета, направо умря нашата темичка, не можем 15 странички да направим  Sad
Виж целия пост
# 280
Добро утро!

Ира  Cry Дръж ни в течение какво стана с кученцето.

Ваня  Hug

Връщайте се в темата, стига с този чат, калпазанки такива  Naughty  Grinning

И днес ще е жега. Чудя се кога да направим разходката, да не е като вчера в най-голямата жега  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 281
Връщайте се в темата, стига с този чат, калпазанки такива  Naughty  Grinning

И днес ще е жега. Чудя се кога да направим разходката, да не е като вчера в най-голямата жега  Rolling Eyes
На майтап го казах  Hug
Май ще трябва вече да излизаме предиобяд. Макар че при нас отново е облачно, и е 10 градуса  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 282
Добро утро и от нас!!!
Искам да обменя опит с някоя мама на бебок, който е с атопичен дерматит като нас CryЗнам че има много неща изписани във форума по проблема, но все пак и вас да попитам. Ползвам за къпане Линола Фет - масло за баня и на Мус тела - Стелатопията за атопична кожа, но виждам че само намаляват но не изчезват обривчетата. Започнах след баня да го мажа със зехтин и като че ли е по-добре. Моля споделете ако имате подобен проблем как се справяте с него?  bouquet
Виж целия пост
# 283
А аз не го казах на майтап Simple Smile
Да се разписваме отвреме навреме и тук  Peace
Виж целия пост
# 284
Добро утро и от нас!Сега поне успявам да прочета какво става с вас,че преди не смогвах.Аз с килограмите нактая бях +18,но сега ми останаха само 5 Grinningобаче кожата доста отпусната,надявам се до лятото да се постегна малко,че всички блузки и потничета са все къси и шкембето се вижда.Ако се отслабваше прд компютъра да съм станала фиданка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия