Страхотна Диета за Страхотни Тела 13

  • 11 856
  • 333
# 105
....
b_ivanova , ЧРД!   newsm51   "Стягай се в кръста, работа те чака Sad"

....

Кога има РД Б.Иванова? Нищо не разбрах.Проверих рождениците...не я намерих.

Аз също не я намерих в рожденниците  newsm78


Днес съм в по-оптимистично диетичен дух от вчера - разкрих причината за "плюса" - МЦ. И аз така предполагах, но днес се убедих . Вчера си се храних недиетично цял ден, а днес съм с 500гр по-малко , така че не се ядосвам - ще се меря чак след като свърши "проблема".  Mr. Green

Като чета май вече всички сме великдевски настрони - и не сме стриктни  Wink И аз тези дни няма да спамвам точно диетата , но ще гледам в основни линии да се придържам към основния начин на хранене, а след празниците ще започна пак отначало. Peace

Миленски,  Hug браво за резултата и спорта !  smile3501  С тази диета освен, че отслабваме се и научаваме на здравословно хранене.  smile3521

Аз преди се тъпчех почти целодневно, а сега дори и когато не съм режимна и прегрешавам , прегрешенията са ми една малка част от предишното ми "нормално хранене". Мога смело да кажа, че този режим промени начина ми на хранене, начина на мислене и отношение към храната.  smile3521

Страхотен ден , Страхотни момичета!  newsm51
Виж целия пост
# 106
Мога смело да кажа, че този режим промени начина ми на хранене, начина на мислене и отношение към храната.  smile3521

lideto70 , абсолютно с всичко съм съгласна с теб!    cheers   Аз чак сега намирам разликата.От 3 години спазвам режима на др.Емилова-по цели месеци не ям нищо друго, освен плодове и в момента, в който се захраня, изпитвам неистов глад....НЕКОНТРОЛИРУЕМ...Казвам ви, колкото и силна воля да имах, пак в един момент се издъних!Отслабнах за 8 месеца 28 кг, задържах ги 1 година и след това бавно и плавно качих 15кг...Ако не бях взела мерки, щяха да са 28кг... Embarassed
А сега е съвсем различно - имам нормален апетит след диетата и хапвам с мярка! smile3521
Виж целия пост
# 107
Лиде, Миленски - именно!
 newsm10 newsm10 newsm10
Името на диетата е супер подходящо!  newsm03

Виж целия пост
# 108
Лиде мерси за кафенцето!Аз по това време на деня съм обърнла вече 2-3...кафенца да не си помислите нещо друго! Joy
Последните 2-3 дни хич и не съм режимна.Но си се качвам на кантарчето и ако нещата тръгнат да излизат от релси,веднага обявявам белтъчен ден.
По празниците и аз не мисля да съм режимна /то и иначе не съм,камо ли тогава  Shocked/,но много се притеснявам,че ще наддам...
И накрая не мога да не се похваля,че с детенце сме си в къщи предпразнично.Дано за празниците да се оправи.Според доктора нещата отиват към оздравителна фаза,дано е прав  Praynig.
Хубав ден! Hug
Виж целия пост
# 109
Здравейте,
....
b_ivanova , ЧРД!   newsm51   "Стягай се в кръста, работа те чака Sad"

....

Кога има РД Б.Иванова? Нищо не разбрах.Проверих рождениците...не я намерих.
рождения ми ден мина на 19, точно преди цветница.......
Не успях да намина да ви почерпя.
Сега съм режимна през деня и вечер прегрешавам с винце, а понякога и картофи....
По празниците и аз няма да съм режимна, така мечтая за вкусен козунак.....
СТРАХОТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!
ПРИЯТНО БОЯДИСВАНЕ НА ЯЙЦАТА!
Виж целия пост
# 110
Минавам да ви кажа приятен следобед!   love001
Ще се включа чак утре, защото пак не ми работи компютъра в къщи  Weary
Виж целия пост
# 111
Момичета, и аз тези дни съм се отпуснала, хапвам си и разни забранени нещица, после вечерям кисело мляко, за да компенсирам и въртя крос-тренажора.По празниците ще е трудно, а и настройката е друга-ще си отпуснем малко душите и после пак ще се борим.
 Hug на цялата компания, много сте готини всички!
Виж целия пост
# 112


Здравейте, Страхотни момичета!  Hug Hug Hug

И аз не съм на режима, но гледам да не се отпускам прекалено много  newsm78

Приятен и Страхотен ден!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 113
Big Brother Is Watching You

Фнимание  box smile3540 newsm66  Stuck Out Tongue Winking Eye

Да няма рев след дългите празници  newsm45

Весели Великденски празници  easter easter easter
Здраве и Светлина в Домовете ви  newsm51

И Умната  People No Good   
Виж целия пост
# 114
КалаHug мерси за пожеланията   bouquet, пожелавам ти  весели празници и здраве и щастие за теб и всички покрай теб!  easter easter easter
И си приготви за след празниците по-голяма бухалка , струва ми се че доста раздвижване ще те чака!  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 115
 Hug Hug Hug

Липсвате ми много  Hug Hug Hug след ваканцията пак съм на линия  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 116
Hug Hug Hug

Липсвате ми много  Hug Hug Hug след ваканцията пак съм на линия  Peace Peace Peace

И ти ни липсваш!  Hug
И аз съм тук днес до обяд и после чак след ваканцията. Sad
Виж целия пост
# 117
Здравейте, Страхотни!

Кала  Hug Heart Eyes липсваш нииии, наистина! Heart Eyes

Лиде  Heart Eyes Hug

Не бухалка , ами ...и аз не знам какво ще й трябва на Кала, за да сложи ред тук. Joy
Малко интерпретация :
 "Три дни яли, пили и се веселили. Когато/ плащали/ се качили на кантара - плакали." hahaha


Днес реших да ми е изцяло постен ден / този петък/ и затова ще съм на въглехидрати.
Но пък на самият Великден, мисля да ям месото със салата. Пък да видим... Thinking

Ще се включа по-късно пак....Да не си пиша сама днес и следващите дни...? Crazy



Виж целия пост
# 118
Сати, Hug  за днес до обяд обещавам да съм тук, но после няма да мога - а много ми се иска да не се разделяме за толкова дълго, но просто няма начин - децата трябва да си изкарат ваканцията, а аз да съм покрай тях да ги тормозя да учат поне по малко  Mr. Green
Виж целия пост
# 119
Здравейте, Страхотни!

Кала  Hug Heart Eyes липсваш нииии, наистина! Heart Eyes

Лиде  Heart Eyes Hug

Не бухалка , ами ...и аз не знам какво ще й трябва на Кала, за да сложи ред тук. Joy
Малко интерпретация :
 "Три дни яли, пили и се веселили. Когато/ плащали/ се качили на кантара - плакали." hahaha


Днес реших да ми е изцяло постен ден / този петък/ и затова ще съм на въглехидрати.
Но пък на самият Великден, мисля да ям месото със салата. Пък да видим... Thinking

Ще се включа по-късно пак....Да не си пиша сама днес и следващите дни...? Crazy





чувствам и аз нещо такова...  Весели празници и от мен и светлина в душите ви bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия