Страхотна Диета за Страхотни Тела 13

  • 11 851
  • 333
# 90
Здравейте момичета!

С нови постижения не мога да се похваля,но с нови прегрешения да!

Споделете резултати, моля,за по-голям стимул.

С тази диета успях да сваля 12-13 кг,но не наведнъж.Ако има някакво значение килцата бяха основно натрупани в резултат на бременност и кърмене.Лично аз докато кърмя не мога да отслабвам,напротив ям като ламя.Седмица след като спрях да кърмя се захванах с нея.
Иначе забременях на 55 кг,в момента съм 50 кг,нещо,което ми изглеждаше недостижимо и в най-смелите ми мечти.
Остава ми да се стегна,но аз съм несериозна и не ми се вярва да го направя.

Хубав ден на всички! Hug

Виж целия пост
# 91
Добро утрооо!

Лидеее, къде е кафетоооо?  Sunglasses

Хайде днес да е от мен :



b_ivanova  Hug, аз също смятам да направя така след празниците. Но след 6-ти май. То целия месец Май ми е в празници, та ще видя как ще съчетая нещата... newsm78

pipy , Марги,  Ме4тателка , anya,   mimi_msm, Кала?  и останалите  Hug

Хайде ,напрееед към минусите!!! Не остана времеееее... Wink Peace

Страхотен ден, ви пожелавам!    bouquet
Виж целия пост
# 92
Сати страхотно кафенце. Време наистина не остана. Пак ще си крия сланините лятото. Joy Joy Joy
Вчера си купих Аню клиникъл на Ейвън много ми го хвалят за снемане на мерките. Мажа се усилено ще пиша след две седмици да видя има ли ефект.
Приятен ден на всички. Днеска ще имам доста работа ама пак ще ви наглеждам.
Лидето къде се губиш?
Виж целия пост
# 93
Здравейте, Страхотни момичета!

Цял ден не мога да вляза - имахме проблем във вътрешната мрежа.



За компенсация на кафето - сега черпя сокче!  Grinning

СатиHug мерси за кафето   bouquet

Добро утро момичета! Hug
Как сте днес? Нови постижения?
Аз засега не се меря, премерих се само в началото!

Много хубаво правиш,  Peace
аз се меря често и днес постижението ми е плюс 1 кг, а бях много стриктна тези дни  #Cussing out #Cussing out #Cussing out може и да е някакво пред Мц изменение, но ме вбеси сутринта кантара и в резултат днес не съм на никакъв режим  Embarassed Embarassed Embarassed


Пожелавам ви Страхотен и весел следобед!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 94
Аааааа, Лиде, не такаааа, плз. newsm66  Heart Eyes
Всъщност може да си пила повече течности...или пред МЦ, както казваш.Не се отчайвай така. Peace

 Кала я няма да ни наглежда и гледай сега какво става... Joy

Виждам аз, слаба активност вчера и днес...мислех да си "затворя" очите...., но не може така.   umnikuu


Давам отчет.
Сутринта плод + чай.
Обяд картофи + салата домат.
Сега плод+чай .
Довечера отново картофи , но може би със зелена салата ... newsm43 Joy

И едно прегрешение:  признавам си за 2 бонбончета...  newsm56

Хайде всички на отчет.   wait
Кой - каквото хапвал -стига  Stop
Бързо по режима!  Hug  Нали затова сме СТРАХОТНИ... Flutter
Виж целия пост
# 95
Аз от вчера съм на режима , справям се днес по-добре от вчера и то не с прегрешение , а с пропусния на хранене , вчера пропуснах в 12 и в 16 . Днес е добре , на пуешко и марулка съм. И искам да попитам може ли да ям гъби вместо зеленчук ?  Embarassed
Виж целия пост
# 96
Здравейте всички   bouquet аз малко се изгубих и да си призная изпуснах му края.т.е. не ям лоши храни просто часовете не спазвам много и храните  Embarassed като гледам трябва всички да се стегнем , а сега покрай тия празници не знам как.май май всички сме почнали празника от по рано  Laughing
Успехи девойки  Hug
Виж целия пост
# 97
Днес малко наруших диетата с няколко хапки ориз и дюнер  Embarassed Embarassed ама нали съм си лакомия  ooooh! ще се тегля чак в петък  Whistling
Виж целия пост
# 98
Здравейте, страхотни мацки! Hug    newsm51    Hug

Не съм се вясвала от доста време, но напоследък бях ангажирана и само ви четях.

Аз свърших първата диета, но сега не съм на втората.Просто внимавам какво и колко ям.Благодарение на диетата, ми се сви стомаха и намаля апетита!!!Даже съм свалила още 1 кг!!!     newsm44
Ходя на аква аеробика, станах много редовна!    sport027

Смятам така да продължа, пък да видиме.Ако се самозабравя, пак се връщам към диетите.

Stannie  welcome Спазвай часовете и не пропускай хранене, ако можеш - помага.

pipy , _Rossy_   едно малко нарушение не е проблем, но за съжаление, винаги се отразява на кантара.Аз така нарушавах и свалих 4 кг, вместо 6кг като повечето. Сега ще наваксам.

Сати , браво!Май само ти си стриктна! smile3525

lideto70 , не се отчайвай!Отчаянието е нашият най-голям враг!И аз започнах да се меря през 2-3 дена, за да не се нервя, като имам +.

mimi_msm , време има мнооого.Това е борба цял живот. smile3503

b_ivanova , ЧРД!   newsm51   "Стягай се в кръста, работа те чака Sad"

anya ,Margi ,mama miglena      love001
Виж целия пост
# 99
Добро утро , Страхотни момичета!  newsm51 newsm51 newsm51


Виж целия пост
# 100
Добро утро Страхотни.
Лиде мерси за кафенце сега ще си сръбна.
И аз не съм режимна просто МНОГО МИ СЕ ЯДЕ. Вечер си хапвам салатка но през деня ела ме виж. Надявам се че като минат празниците ще започна със нови сили щото ако продължавам така ще ми отиде труда на вятъра, толкова ограничения за нищо.
Сати Кала я няма ама като гледам ти може да строяваш редиците успешно.
Ами хайде успешен ден на всички. Мен ме гони депресията нещо....................
Виж целия пост
# 101
lideto70 мерси за кафенцето.чудесно идва като за начало на един РЕЖИМЕН  ден  Laughing ( а дано )

mimi_msm не се отчайвай.естествено че е най-добре да спазваш диетата но и с нарушения пак се сваля - важно е да не се отказваш и да им обявиш война на тия гадни колограми. Усмихни се не се предавай на тъжни чувства - идват празници....
пожелавам ви много усмивки днес - да предизвикаме гадното, мрачно време   bouquet
http://stores.afremov.com/catalog/786%20%2036x30%20%20%20THE%20J … 20OF%20SPRING.jpg
Виж целия пост
# 102
Добро утро, мили момичета! Grinning

Веднага да призная, че съвсем не съм най - стриктната. Embarassed
Вчера, както размахвах пръст, така вечерях с ....ядки, а и хапнах мъъъничко маслини, чушка..... Стана ми тежко...и се мразех. #Cussing out

Честно да си кажа, за Великденските празници не мисля да съм режимна. Поне ще се постарая да не прекалявам. Wink

Лиде, мерси за кафенцето. Hug

На всички - хубав ден!
Виж целия пост
# 103
....
b_ivanova , ЧРД!   newsm51   "Стягай се в кръста, работа те чака Sad"

....

Кога има РД Б.Иванова? Нищо не разбрах.Проверих рождениците...не я намерих.
Виж целия пост
# 104
Кога има РД Б.Иванова? Нищо не разбрах.Проверих рождениците...не я намерих.

Ами и аз не разбрах точно кога е РД, но съдя по това:
..... след празниците ще направя любимата си І диета от страхотните, че празници.... - аз рожден ден, съпруга - после имен ден.....

Честно да си кажа, за Великденските празници не мисля да съм режимна. Поне ще се постарая да не прекалявам. Wink
И аз си мисля, че това ще е най-доброто.Ще е много трудно да спазваме режима, докато другите мятат около нас апетитни мръвки, яйца и козунаци... Cry  Затова съм на по-свободен режим, но все пак съобразен с здравословното хранене.

mimi_msm ,сори за депресията, миличка!Но, знаеш, че това е просто един педиод и ще отмине!Ние сме с теб!  love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия