Страхотна Диета за Страхотни Тела 13

  • 11 851
  • 333
# 195
Сати и аз ти пожелавам честит рожден ден с много усмивки щастие и любов за теб.  Hug Бъди многооо щастлива!!!
Виж целия пост
# 196


Добро утро , Страхотни момичета!

Успешна седмица на всички!
Виж целия пост
# 197
Добро утро и от мен !
след леки прегрешения като си мислех че уж я спазвам диетата сега се залавям по-стриктно ( ама то винади така става събота и неделя  Embarassed )
млечен ден днес Praynig
успешна седмица и от мен  Hug
Виж целия пост
# 198
Ей ме не и мен  Crazy

Честит Рожден Ден на Патерица Сати  hbday  bdbaloni baloni
Здраве и Скорошно Постигане на Целта (без много   smile3538)


И аз съм с вас от днес  Hug ябълки и кис. мляко  Peace

Хот Ели  Hug Hug Hug  Хубав резултат си имала.Браво   bouquet А после възвърна ли си ги или просто си имала още плюсове за сваляне?

Лидето  Sick домати с кис мляко  Sick все едно ям миризлива риба, няколко пъти се обърквам в таз комбинация  Sick и да ти кажа за целия ден изяждам супер малко,защото ми е толкоз гадно,че едва преглъщам   Confused

Наоколо съм май  Crazy


Виж целия пост
# 199
Добро утро , мили Страхотни момичета!!!

Изключително съм трогната от всички прекрасни думи за мен! Благодаря за пожеланията!

Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

Почерпка, съобразена с диетуващи дами  Hug







Виж целия пост
# 200
Сати мерси   Hug и това ни задоволява за в момента  smile3521 smile3508
Виж целия пост
# 201
Както се досещате, а и с ваше позволение  Hug , вчера не бях на диета. Затова пък днес съм на мляко. Мисля и утре да бъда. Така ще си уеднаквим дните отново.  Grinning

Хот Ели, добре дошла в нашата Страхотна компания!  welcome

Тук е весело и се подкрепяме взаимно. Диетата е приятна. Само първите дни може да ти се стори трудно, но като свикнеш, ще видиш, че с лекота можеш да се разделиш с излишните килца!  Hug

Виж целия пост
# 202
СатиHug мерси за почерпките! Страхотен аватар имаш! Изглеждаш супер!  newsm81

Кала, аз с тази комбинация вместо да ям много малко следобяда си я поразнообразих с а ябълка  Embarassed а пък вечерята ми беше 2 филийки Бонус  Mr. Green
Виж целия пост
# 203
Сати   bouquet

Лиде  Joy Joy Joy Joy Joy Joy  е, браво ахахахахахахаахаха

И съм с издънка днес,но продължавам,а и имам едно пакетче семки да си доям  Whistling ,обаче съм започнала  Mr. Green

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 204
Хот Ели  Hug Hug Hug  Хубав резултат си имала.Браво   bouquet А после възвърна ли си ги или просто си имала още плюсове за сваляне?
Върнах 3кг за половин година и в продължение на две години си ги "задържам"  Mr. Green

Сати, изглеждаш страхотно на аватара  Hug
Виж целия пост
# 205
Оооооо, момичетааа, много ви благодаря!  Hug Hug Hug Heart Eyes

До момента съм режимна, като изключим няколко бадемчета. Embarassed Ами донесох да почерпя в офиса и ....се почерпих. Но на другите неща устоях. Blush Все пак вчера и онзи ден беше достатъчно нережимно.

Обаче ...се замислям за утре. Май няма да карам пак на мляко... newsm78

Виж целия пост
# 206
Здравейте, Страхотни момичета!

Днес имах малко нарушение - следобедния плод го замених с 1 топка сладолед, а на вечеря зеленчука ми беше различен от обедния Embarassed

Утре - млечен ден , мисля таратор да е  Peace

Приятна вечер на всички Страхотни момичета!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 207
Добро утро, Страхотни момичета!  Hug Hug Hug


Днес се измерих на кантара след тридневен пропуск на тази дейнаст и резултата ми е минус 0,900 кг от петък до днес  newsm44 Дори и мазнините са ми намаляли - светна ми зелената лампа  Laughing. За първи път съм малко под линийката - откакто ъм я свалила последния път все се въртях между 1/2 и 1 кг над нея, но вече ми е актуална  Peace


Днес съм на млечен ден - краставица и мляко на закуска в 8, 10 и 16 ч , а на обяд и вечеря - таратор Laughing Laughing Laughing


От бързане да се похваля забравих кафето  Embarassed




Страхотен  и минусов ден на всички!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 208
Ей ме на и мен  Crazy

Кафенце мммммм  Sunglasses

Лиде, браво   smile3501

Много ми е интересно кантара как измерва и мазнините?!  newsm78

Аз днес съм на 2ри ден,т.е. белтъчен  Peace

Наоколо съм  Crazy

Виж целия пост
# 209

Много ми е интересно кантара как измерва и мазнините?!  newsm78



Има четири метални пластинки, на които се стъпва с боси крака и пише, че преминавал някакъв слаб електроимпулс, който отчитал съпротивлението или нещо подобно и изчислява мазнините в килограми. Някои кантари мерят в проценти мазнини, вода, мускулна маса , а моя мери тегло и мазнини. Но е доста стресиращо първия път като стъпиш на него  #Crazy поне за тези с доста кг за сваляне - беше ме срам и веднага изтрих показанията да не би някой да ги види Mr. Green Вече им свикнах, а пък и са малко по-малко сега  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия