Страхотна Диета за Страхотни Тела 13

  • 11 855
  • 333
# 180
....Сати, стискам ви палци. Миналата година лежах заради проблем с ушите в болница и там бяха оперирали едно детенце от 3 сливица. Изписаха го още на следващия ден, то се чувстваше добре-операцията наистина е рутинна, знам че за вас е притеснение, но ви пожелавам да ви мине леко и бързо всичко зад гърба.
В неделя забрави за диетите и си отпусни душата!
....

Благодаря ви , Кала , Марги!

 С големия ми син стояхме само 2 часа и си тръгнахме. Надявам се и сега да е така. При същата лекарка сме.
Изпитвам ужас да преспивам в болница. Преди две години ми се наложи веднъж с малкия/заради пневмония/ и след няколко месеца с големия/операция на апендикс/,  да лежа в болница... ooooh!
Знам, че е рутинна и бърза операция по принцип. Но....нали всички сме майки...разбирате ме. Heart Eyes

Браво за минусчето! Peace
Мерси за кафенцето! Hug

Иначе, като се замисля  newsm78 сигурно ще послушам съвета ви за неделя.... Laughing
Виж целия пост
# 181
МаргиHug мерси за кафето   bouquet

КалаHug радвам се , че си наоколо  Grinning

СатиHug всичко ще бъде наред, а и дори да останете за една вечер - не е толкова страшно. Всъщност аз си мислех , че при махане на трета сливица ги изписват още същия ден, но ти попитай за по-сигурно  Peace

Миленски, Пипи, Мими , Мечтателка и всички останали Страхотни момичета  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 182
Добро утро, Страхотни!

Как сте днес? Аз съм на работа. Който много е почивал, сега ще работи... Mr. Green

Лиде, мерси! Hug
Режимна съм. Поне досега. Laughing

Весел и слънчев ден ви пожелавам! Hug

Хайде на кафе :



Хайде и по едно чайче, че днес сме на въглехидрати + плод и чай  Wink

Виж целия пост
# 183
Момичета, къде стеееее?

Да ви се покажа, за стимулче  Peace Има още какво да се желае, но все пак постигнатото до момента не е за пренебрегване. Wink
И то се случи благодарение на темата ни и вашата подкрепа!  Heart Eyes Hug Hug



Май 2007 - 73 кг / Май 2008 - 61 кг/ в момента/ Grinning   Цел 55кг. Rolling Eyes

Припомням - ръст 164 см .
Виж целия пост
# 184
здравейте страхотни.
от днес съм с вас.
имах проблеми със стомаха заради едно нережимно хранене ( т.е почти глад )  ooooh! Tired
та сега се връщам и почвам лубимия и най-успешен режим.
Сати прекрасна си  Hug нямам думи само Браво
Привет и на всички останали с нови сили се залавяме пак ЗАЕДНО.
Днесс съм на мляко и моркови  Sick
успехи на всички   bouquet
Виж целия пост
# 185
Роси, благодаря ти за милите думи! Hug

Пожелавам ти успех! Радвам се, че пак ще сме заедно!

8,00 - сок от портокал
10,00 - грейпфрут + зелен чай
12,00 - лозови сърмички / на Кенар/
16,00 - грейпфрут + зелен чай

За довечера не знам, защото ще имам гости. Blush

А за утрешния РД , със сигурност няма да съм режимна, защото семейно и с мама , ще ходим на хапване навън. И малко ще се поглезя.

Затовя пък реших  /и дано да успея/  понеделник и вторник да са ми млечни.

Виж целия пост
# 186
а пък аз какво съм правила ... ooooh! мислех че на белтъчния и въглехидратния ден в малките часове ( 8, 10 , 16) се ядяло мляко
а то било при трудните дни само с плод и зеленчук
както и да е
поне се усетих на време
ужас  Whistling ooooh!
Виж целия пост
# 187
Здравейте, Страхотни момичета!


Чак сега успявам да се включа в темата.

СатиHug разликата е невероятна  newsm81- за една година направо си станала друг човек!  smile3501 newsm68 newsm44Страхотен стимул е това!   bouquet

Роси,  Hug  Радвам се , че си добре и пак с нас!  Peace

Следобедно подкрепление от мен

Виж целия пост
# 188
Здравейте и от мен, в този слънчев трудов ден!

Сати, браво!Голяма мацка си!И страхотна воля имаш!Това е най-здравословното - по 1-2 кг на месец.Но за мен е невъзможно - много съм лакома.Мога да не ям с месеци, но като започна...нямам спирка...Все искам бърз ефект от диетите, а колкото по-бързо се свалят килата, толкова по-рисковано е веднага след това да си ги върнеш. Cry
Виж целия пост
# 189
Сати, браво! Страхотен резултат! Изглеждаш чудесно! АЗ дори не виждам нужда от повече диети, но ти си знаеш.
Аз днес съм много нещастна-бях много прегладняла и съгреших сериозно Cry. Нещо хич не съм на вълна диета тези дни , надебеляла съм и това ме сдухва Cry От мен си зависи, знам, но трябва да се пренастроя след празниците. Довечера  сме на ресторант-ще карам на пържола със салатка, надявам се.
Виж целия пост
# 190
Ей ме на и мен    box newsm66 newsm29

На момите,които се ослушват най-добронамерено ще подскажа,че ако не започнат от някъде,та дори и в началото с прегрешения ще се сдухат още повече   newsm10 ,така че взимайте се в ръце и на кантара badscale 

Сати, БРАВО СТРАХОТНА СИ НАИСТИНА  smile3501 newsm51  newsm08

Утре е хубав ден...тук е Ден на Майката и Един Рожден Ден  Wink (обаче ще поздравя в понеделник,че утре може да не стигна до нета ...да си знае някой  Whistling )

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 191
  Здравейте, Страхотни момичета !  : Hug Hug  Hug

Стриктна съм - днес на кисело мляко и домати. Не е най-добрата комбинация  Sick, но ще знам за следващия млечен ден   Mr. Green

    Страхотен ден ви пожелавам!
Виж целия пост
# 192
Здравейте, Страхотни  Hug
От утре съм във вашите редици. Вчера приключих с безвъглехидратната и днес съм си дала малко почивка  Crazy
Харесвам го този режим. Правих само първата диета преди две години и резултатът беше минус 6кг.
Сега целта ми е да сваля още около 5кг, но не по-малко  Laughing Надявам се да успея!
Нямам търпение вече да мина на по-разнообразна храна.
Приятен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 193
Сати, Hug честит рожден ден!

Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет, любов, успехи и скоро да имаш идеалната фигура!!!






Хот Ели  Hug радвам се, че си при нас!  Peace
Виж целия пост
# 194
Сати, Честит Рожден Ден, мила!
Бъди винаги здрава, щастлива, обичана и безгрижна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия