М & БИ - 66

  • 22 325
  • 284
# 135
Добро утро!
Кафе няма ли днеска Дуа Crossing Arms

Емадам-значи ливанеца си е взел миска,за да му се вдига рейтинга LaughingАко беше много религиозен,щеше да е скромен и нямаше да показва снимка на жена си на другите Thinking
А сумата е 300 евро,не $,така,че повече излиза Sad
Ти къде живееш сега?Помня,че арабската ти връзка е мнооого сложна и не мога да се сетя Simple Smile

akhyal_katya -тъжна история,представям си какъв шок е за родителите.
чакам да покажеш фаянса!В Египет имат също много красиви неща,но са модерни и скъпи предполагам.

dtti-добре,да не те мисля hahahaкакви горещи сцени по филмите-всичко е прилежно изрязано,цензурата си е казала думата.Доволна съм от което,Кари вече е голяма и определено няма нужда да вижда някои неща.
Друг път си наемайте градинар като на Дуа Laughing
Абе то е смешно,ама по Опра даваха за един дето помагал на едно семейство с малки деца,бил много добър с тях...После се оказва,че е обявен за издирване педофил Rolling EyesДобре,че го хванаха преди да злоупотреби.Трябва да се внимава и да нямаш доверие на непознати Naughty

Ра-казах ли ти,че и замунда е блокната Sad

Еее,отивам сама да си направя кафе-всички спят или са по разходки Tired
Виж целия пост
# 136
Леле, Деси - 50 ГРАДУСА!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes Какво  ще правя, сигурно и по бански ще ми е горещо...............При мен в момента е цели 10 градуса.......
 Лили, парка няма да го разрушават, само лятото отрязаха вякои от най - големите дървете, че били изгнили и опасни. От кого не си идвала насам, става хубаво Simple Smile
Момичета, покажете снимки на боядисаните яйчица. Мен това ме чака след обяд  с две фурии, които имат невероятно желание да се цапат Grinning
А това за катастрофата е ужасно, точно преди празниците и най-вече рождения ден на момичето, съжалявам за близките му.
Виж целия пост
# 137

                Добро утро и весели празници на  празнуващите                                                         
-кафе изненада и заек с изядени уши Wink



лили има кафе,но много не става за пиене-обаче имам идея Wink-хайде ние двете с теб да им изядем шоко-зайците на мамите докато правят козунаци и мажат Mr. Greenяйца,а после да им изпокрием яйцата hahaha
Виж целия пост
# 138
О,Дуа-не искам да участвам в пъкления ти план Crossing ArmsОсвн това съм на диета..

gallii -аз пък чух,че езерото ще го махат и ще строят нещо там Rolling EyesАма хич не го подържаха,все жабясало....
Виж целия пост
# 139

Ас саляму алейкум мили ми дами.Само поднасям кафенце и отивам да помагам за яйцата.Ще добавя по късно и снимки на козунака,да ви кажа по рецепта от форума е и много лесно стана.

Лек и прекрасен ден на всички ви. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 140
ха добър ден момичета!  bouquet
е изпих си аз кафето, но на крак, че докато боядисам яйцата и да сготвя на Ивето и то времето излетя. сега се събуди зверчето и пак се почва с играта.
Събинка нашия тати не се прибра хич снощи и ще му видя очите чак в късния слетобед, че да не казвам и направо вечерта, ама както и да е. май трябва да свиквам, че снощи така бях набрала, че щях да експлоадирам. ама днес съм си ОК. боядисах си яйцата с 3 вида бои и падна голямо мацане. сега ги чакам да изсъхнат и после ще ги подреждам в нещо.
а и за разходка вече се замислям, че днес май се очертава хубав слънчев ден. имаме си нова количка та се чудя дали да не и направя сефтето днес?
ха ако знаете аз как съм си рисвала от съвсем малка. майка в чудо се е видяла. те и затова на 5 години на рисуване ме записаха и така си продъжих до края на средното образование. то всъщност паралелка с изобразително изкуство завърших де, но после казах никаква  академия, че нашите се надяваха да продължа с рисуването. и така бам банково дело в винс-а.  umnikuu
Виж целия пост
# 141
Здравейте момичета!  Hug

Нафасима стискаме палци за тебе!  Praynig Hug

Марси доста неприятности си имала...грижи се и ти за себе си!  Hug

акхиял голяма трагедия  Cry .... много хора умират вече при катастрофи през последните години.  Sad

Дес Пакостите на сладураната с внезапното и изчезване ми напомни за сестра ми като беше малка тя как ни беше взела акъла ей така изчезвайки внезапно. Сестра ми тогава беше мн мъничка към 3-4-5г. да е била не си спомням точно бяхме на село при баба и дядо. Сестра ми си имаше кошара и там спеше, ставаме сутринта гледаме в кошарата няма я Shocked цялото семейство цялата рода излязоха да я търсят из къщата, из двора, из улиците ама нявсякъде я търсим .. няма го детето...спомням си само как майка се беше разплакала, а баща ми като толкова спокоен човек се паникиоса. Търсиим търсим не можем да я намерим....наще вече се отказа и всички реват. И по едно време майка ми влиза пак в стаята и поглежда само под масата и сестра ми се е свила там и си спи детето там.  hahaha Та я бяхме открили под масата...след това вечно имаше навика да стане от леглото си и да легне под масата.  hahaha

Лили то човек може да очаква най-скандални неща точно от такива индивиди като онзи дето се правил на мн набожен, а какви ги е вършил.  #Cussing out Колко ги има такива  #2gunfire ... за жалост.
Как са малките ти принцески?  Heart Eyes

Дуа Аз ще си отчупя мънинко от шоколадовите зайчета. Че обожавам шоколад.  Heart Eyes  Crazy
Наистина малко приличаш на арабка. Може би заради хиджаба. Но много ти отива. И на Лилито много ми харесва...големи хубавици сте ми.  Hug

Сабинка как те уморяват миличката двамата сладурковци.  Hug То с едно човек едвам се спрява, а ти таман с две.  Simple Smile

Катенце за момчето кюрд нищо интересно...отбягвам да се видим тия дни, докато си реша. Пък и сега ме е малко срам да се срещна отново с него..  Blush Днес чака да му се обадя непременно искал да ми каже още неща.
Малко се уплаших честно казано и сега не посмявам да се видим...голяма срамежливка се оказах май..  ooooh!
Виж целия пост
# 142
Да ви поздравя и аз набързичко с едно "Добър ден !"
Чакам Цветка и гаджето , готвя , шетам , че и с яйцата ще се захващам . Всяка година ми се кара тя да ги овапца , сега пък нещяла ....Като се подредим ще снимам всичко и ще ви "почерпя".
Който иска   да куса - да ми идва на гости !
Чета ви в почивките и съпреживявам това , което разказвате , но нямам време да пиша подробно - останете си със здраве и до скоро !
Виж целия пост
# 143
здравейте и от мен
дуа от шоколада не се отказвам,а и днес ми е въглехидратен ден Laughing,беше поискала снимка от градината ето
http://img109.mytextgraphics.com/photolava/2008/04/26/2604081155-ffhynglx.jpeg
http://img702.mytextgraphics.com/photolava/2008/04/26/2604081156-4aaznkjps.jpeg
сабинка имам идея събираме ги и 3мата и на сости първо у твоето свеки,после у моето-пък каквото стане hahaha
катя кажи на мъжа ти-4е и да облицовате стените с дъски за писане децата пак ще намерят малка пролука,ще оставят дъските и ще рисуват там bowuu baby_neutral

Виж целия пост
# 144

Машаалла Деси ,страхотна градина ,като гледам има място за сички мами и дечицата им.
 Само аз ли днес съм с ужасно главоболие ,вчера беше Ели , а аз от сутринта на упсарин ,само от него ми минава.
Катя марок как си ,ръката заздравя ли ти  Thinking
Шиланке как ти се отразява почивката ,виж какъв слънчев и прекрасен ден е ,да разказваш  Embarassed
Лили аз съм забелязала ,че ако някой много усърдно започне да ме убеждава в своята религиозност  и да обвинява другите за грешността им ,без да ме остави сама да преценя, то значи винаги има в какво да се усъмня.Понякога тази показност     става като мания и е трудно реално да се преценят нещата.Човек понякога кривва от правия път,но по важното е да след това да се поправи и да оцени човешките добродетели от външната красота.
Хайде пак лек ден от мен.  Мир за всички.
Виж целия пост
# 145
Деси, много грасива градина! Много години да й се радвате и много деца да тичат там.
За рисуването но стените - на мен това ми беше любимо занимание, но не на стените в стаята, а на терасата - там, където живеехме във Варна, апартаментите имаха по 16 метра тераса - дори и ъглова. Поле за рисуване -много - цели стенописи!  hahaha hahahaДържа да си призная обаче: не мога да рисувам ама грам!
Чудя се, и ще питам след ден-два, иншалла как моят мъж не е рисувал по стените? Толкова послушен да е бил.  newsm78 newsm78 Самата порядъчност. ТаримМом, я питай моля те, твоят симпатичен мъж, РИСУВАЛ ли е по стените? Това да не е някаква мароканска особеност? Да не се рисува?   А освен това си мисля, че по дъските ще си рисува само моят мъж - в стремеж да покаже на децата как трябва да правят.

Качих снимки на боядисаните яйца - голяма радост за гостенчетата, но пък боята нещо... не се получи. Ама като нямаше олио, ги лъскахме със зехтин. Ама вид нямат. Можете да видите и питките - направих един път - ми те доникъде няма да стигнат, и ето - още една доза.        
Виж целия пост
# 146
Деси,мерси за снимчиците-хубаво ми е да знам къде се въртиш денем Wink-усещам топлината на пътеката и хладината в беседката Heart Eyes..а какво си засадила край беседката newsm78

еее Лили-нали нвякои (католиците)крият яйцата из градините-но тук-не ...те тия празници са по-скоро адет,отколкоо да имат някаква Християнска ценност-но така правят всички Wink

Другарче и всички,които боядисват яйца-Публикувайте снимки-ще проведем турнир-чийто яйца са най-красиви получава  newsm78 newsm78 newsm78-е дайте идеи за награда- easter

Хаяти-това ще е наградата за красивите яйца-на приказка в това розово изкушение,а после при деси в беседката Wink

Амалче-боядиса ли яйцата с новите технологии Heart Eyes

Дезърт-преувеличаваш за мен-може и да приличам на арабка,но другото е комплимент-Какво стана с кюрдското момче
Виж целия пост
# 147
ей всички сте заети в къщи....а аз се чудя какво да правя. боядисах яйцата, после ще ги снимам да покажа творенята си Joy
Виж целия пост
# 148
Хей арабелки! Само да се разпиша днес да ви кажа, че снощи качих няколко снимчици на яйцата в албумчето. easter
Виж целия пост
# 149
ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ. и аз да се разпиша в новата тема.пожелавам на всички приятен и щастлив уикенд.искам да ви поздравя с настъпващия празник.нека здравето и доброто настроение не ви напускат цяла година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия